Skocz do zawartości

[temat bez sensu]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Moze ktos juz o tym pisal ale nie widze zeby cos sie zmienilo wiec tez napisze.

Chodzi mi o to zeby z forum zniknal temat "co dzisiaj zrobiles?".

On niema zadnego sensu, jest nudny i za dlugi!

Ja pisze jak mam cos w miare madrego do napisania i nie sadze zeby kogos interesowalo ile razy myje rece albo leje... Niema sie co dziwic ze niektorzy maja setki postow jak codziennie pisza co "ciekawego" robili...

Moderatorzy pilnuja zeby na forum nie bylo syfu i ooftopow a jednoczesnie pozwalaja na cos takiego.

Troche mnie to dziwi...

ps. mam nadzieje ze moja prosba zostanie przemyslana.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem właśnie dlatego, że na forum jest jeden luźny, ogólnikowy temat, w którym można offtopować do woli, w innych wątkach łatwiej utrzymać porządek, nie tracąc jednocześnie klimatu forum :) ... To taki rodzaj hyde parku; tu sobie dywagujemy niczym w wirtualnym barze i tym sposobem lepiej się poznajemy. Mnie np. bardzo się ten temat podoba.

Jeśli kogoś nie interesują treści tam wyrażone, niech tam po prostu nie wchodzi. Mamy w końcu - póki co, jeszcze mamy :mellow: - wolność słowa i wolność wyboru.

Pozdrówko opozycyjne :blush: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol ten temat to jak samopozucie na 4um battlenet.pl :] tam juz jest n-ta wersja [poprzednia sie kasuje i zaklada nowa;p] temat istnieje i istnial bedzie ;].

 

BTW jak ci tak przeszkadza ta ilosc postow to mimo ze nie udzielalem sie praktycznie w tym topicku to rownie dobrze moge miec wyzerowany licznik :mellow:... jedyne co daje ten licznik to obrazuje troche stopien [w niewielkim stopniu] zaangarzowania i odrobine wiedzy uzytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Ecię, w tym topicu można podyskutować o wszystkim, dzięki czemu nie ma offtopów w innych tamatach. :mellow:

 

A co do ilości postów... Mnie akurat nie podnieca to ile mam nabitych postów, ważne żeby miały jakiś tam sens i żeby komus pomogły, po to jest forum. :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat to typowa nabijalnia postow - ale jak ktos lubi - to niech sobie nabija :( . Tez mnie ten temat na poczatku draznil ale sie przyzwyczailem - poprostu tam nie zagladam.

Jak by zostal zlikwidowany to nie jednym zniklo by pewnie po 100 postow i wiecej :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG

ten temat to typowa spameriada. nawet tam nie zagladam, bo co mnie obchodzi jak napisal Blitzer kto ile razy sie "odlewa" itp. Mysle, ze jak sie ktos chce rozczulac to moze sobie pisac pamietnik albo bloga zalozyc. Temat luzny ale zupelnie nie wnoszacy NIC, zupelnie bezwatkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywalem tam jakis czas ale szybko mi przeszlo. 90% to same bzdury opisujace w wiekszocsi postow wiekszosc dnia jakiejs tam osoby.

"Wyszedlem,wrocilem po 5 godzinach, poszedlem spac"

"nudzilem/am sie caly dzien"

"aktualnie pije herbatke..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

moim zdaniem powinien istnieć jeden, luźny wątek

a ilość postów nie jest przecież żadnym wyznacznikiem wiedzy, najwyżej zangażowania

 

jestem za wprowadzeniem (o ile to możliwe) SOGów takich jakie przyznaje się za "mądre wypowiedzi" na Sportowym Forum Dyskusyjnym

wtedy nikt nie mówiłby o bezsensownym nabijaniu postów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...