Skocz do zawartości

[narzędzia] komplet do napraw rowerowych - lidl


drink123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

zastanawiam się nad zakupem tego kompletu. Cena jest zachęcająca, wydaje mi się, że aż za tanio jak na taki komplecik więc tutaj moje pytanie. Czy ktoś z Was miał już okazję z niego korzystać i może powiedzieć, że nie jest to kolejny lidlowy badziew? Warto to kupić czy może lepiej zainwestować w coś lepszego?

 

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-90F471DD-CE686E90/lidl_pl/hs.xsl/index_25841.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, naprawdę nie warto. Jakaś część z pewnego elementu fragmentu zestawu może działać. Prawdopodobnie imbusy się ukręcą lub wyrobią, klucze oczkowe zniszczą łebki śrub etc. Być może łatki będą działać, ale znajdziesz taniej niż za 23zł. naprawdę, powoli, po jednym. Kupić toola, potem torbę, łatki, łyżki aż nazbieramy potrzebny nam zestaw. Nie wybebesza tak portfela a działa.

 

 

 

I nazwę tematu wypadałoby zmienić na "podręczny zestaw naprawczy", komplet do napraw to ja planuję kupić za 200zł, najtańszy działający...

 

Czy naprawdę nikt nie czytał żadnego tematu w którym znęcamy się nad takimi rzeczami? Czemu wszyscy wciąż pytają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten zestaw w poprzednim rzucie - z przeznaczeniem "w teren" do prostych (nagłych) napraw. Z ciekawości spróbowałem przykręcić kilka rzeczy - bloki spd, podregulowałem przerzutkę etc -> działa, nie zepsuł się :) Uważam, że można go kupić właśnie w celu brania w teren (w domu mam porządniejszy, którego normalnie używam). Jako podstawowy zestaw narzędzi się nie nadaje - zresztą cena mówi sama za siebie -> w przypadku narzędzi niestety jakość kosztuje i można mieć albo porządne (na lata ciągłego użytkowania) albo tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś taki zestaw kupiony w Praktikerze,tylko same klucze bez tych dodatków.Zanim dojechałem do domu wywaliłem wszystko,zostały tylko łyzki do opon.Nie warto bawić się w taki badziew.Może dla torby pod siodło no i tych łyżek.Wiem że łatwo podpowiadać z mojej pozycji ale jak ktoś już wcześniej pisał że :tylko bogatych stać na kupowanie tandety ..itd.Lepiej dozbierać kilka dych i kupić coś np.Topeak za 80 zł itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 cudownych porad od gosci którzy oczami prześwietlają wartość towaru :bye2:

 

mam ten zestaw z torebką za 20pare pln

cena jest bezkonkurencyjna:

dostajesz dobrze wykonana torebke podsiodłową,

klucze do naprawy okazjonalnej- dobra jakość wykonania,

łyżki też są mocniejsze niż by mogło się wydawac,

szmatka flanelowa (świetny pomysł),

łatki sa z jakieś pianki-nieprzekonuje mnie to,

no i 2 bezcenne zabytkowe zapasowe żarówki-jakby się komuś diody spaliły :thumbsup:

 

generalnie taka sama jakość na allegro pojedynczo skupować to 100pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 cudownych porad od gosci którzy oczami prześwietlają wartość towaru :bye2:

 

mam ten zestaw z torebką za 20pare pln

cena jest bezkonkurencyjna:

dostajesz dobrze wykonana torebke podsiodłową,

klucze do naprawy okazjonalnej- dobra jakość wykonania,

łyżki też są mocniejsze niż by mogło się wydawac,

szmatka flanelowa (świetny pomysł),

łatki sa z jakieś pianki-nieprzekonuje mnie to,

no i 2 bezcenne zabytkowe zapasowe żarówki-jakby się komuś diody spaliły :thumbsup:

 

generalnie taka sama jakość na allegro pojedynczo skupować to 100pln

 

 

no i to jest dobrze ujęte też mam ten zestaw i choćby ze względu na to że dostajemy dobrą torebkę podsiodłową , łyżki i ładną szmatkę :)

jak ktos nie ma na wydanie dużej iliści pieniędzy to warto kupić w lidlu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

zastanawiam się nad zakupem tego kompletu. Cena jest zachęcająca, wydaje mi się, że aż za tanio jak na taki komplecik więc tutaj moje pytanie. Czy ktoś z Was miał już okazję z niego korzystać i może powiedzieć, że nie jest to kolejny lidlowy badziew? Warto to kupić czy może lepiej zainwestować w coś lepszego?

 

LIDL Polska - lidl.pl

 

Z doświadczenia wiem że tego typu wynalazki warto omijać szerokim łukiem.

Dlaczego?! Ładnie wyglądają ale materiał z którego je wykonano są marnej jakości. Kilka razy mocniej użyjesz i zaczną się odkształcać itd...

 

Jeżeli mogę to proponuję dozbierać kaski i kupić wartościowe narzędzia, z którymi nie bedzie problemu a i wystarczą na dłuuuuuugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena jest taka ze ciezko kupic pojedynczy element taniej, jesli ktos cos z tego potrzebuje to niech kupi, ja ostatnio kupilem cos takiego

http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-66-czesci-klocki-hamulcowe-laty-i2247088414.html

a kupilem bo potrzebowalem latki do opony :) reszty nie mialem okazji testowac, a na pewno kiedys sie cos przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ moja torba podsodłowa już ledwo się trzymała, postanowiłem zakupić omawiany zestaw.

Jestem bardzo mile zaskoczony jakością zarówno torebki ( która nieżle się prezentuje po zamontowaniu ) jak i multitoolem który nie jest aż tak badziewny jak opisują go tutaj inni użytkownicy.Zestaw ma służyć do awaryjnych napraw na szlaku i uważam, że spełni swoją rolę w 100%. Dodając, że całośc kosztuje niewiele ponad 20zł nie ma się nawet nad czym zastanawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...