Skocz do zawartości

[film] Poscig za rowerem na autostradzie


Diabaz

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś nie zajarzył że to ściema to napisze co mi się tu nie podoba. Po pierwsze ujeżdża coś na kształt trekinga, po drugie koleś ciśnie ponad 100km/h za busem-w to jestem jeszcze w stanie uwierzyć ale gdy zaczyna wyprzedzać go to widać że zalatuje fejkiem:) Poza tym obraz oczywiście przypadkowo szumi w newralgicznych miejscach filmiku.

Oglądałem nie raz gdy ktoś za busem, tirem czy inna śmieciarką jedzie 80.90 czy ponad 100km/h nawet jakiś zawodowy kolarz jechał za mini vanem coś ok 120 ale z górki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był też taki filmik ale kręcony z helikoptera, gość na rowerze uciekał chyba przed policją na autostradzie, najlepsze jest to, że ludzie się na to nacinają i myślą, że to prawda :D a potem są opowieści jak to w jakimś mieście na głównej ulicy rowerzysta jechał ponad 80 km/h i prawie nie zabił kogoś na pasach.. A tu ewidentny fake, od początku można poznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy zaczyna wyprzedzać go to widać że zalatuje fejkiem

 

Zrzuciłoby go z tego roweru. Aby osiągnąć wynik 100 i ponad km/h to musiałby mieć jakaś dobrą szosówkę i niezłą kondycję. Przy takiej wyprostowanej pozycji to nie wiem czy by 60 wyciągnął.

 

W ogóle nie rozumiem sensu takich filmików. Jak to skomentować? "Łał, ale super jechał! :w00t: "? czy może raczej "Brawo dla autora za zdolności w jakimś programie do wideo, chociaż w ogóle nie jest realistyczne"? <_<

 

W dodatku kto tak widział, żeby policjanci mieli taką podnietę w czasie pościgu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam czepiacie się. Ja tam się uśmiałem, wg mnie fajnie zrobiony filmik, i co z tego że ściema?

A policjanci, jakby w rzeczywistości ścigali rowerzystę sunącego ponad 100km i wyprzedzającego jeszcze busa to podnietę mieli by na pewno :teehee:

Panowie, więcej luzu i dystansu

Edit: Na crossowym rowerze i kołach 700x25 wyciągnąłem za ciężarówką 83, ale to było tylko chwilowe bo zaraz odpadłem. 100 bym nie dał rady :icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentny fake. Ktoś się dobrze zna na fotomontażu... Najpierw kolo trzyma się około 100km/h za busem (co jeszcze jest w miarę wiarygodne), po czym wyprzedza go w czasie około 8 sekund. W to też jeszcze jestem w stanie uwierzyć, pod warunkiem, że na autostradzie panowała próżnia doskonała. Może rowerzysta poruszał się w jakimś bąblu podprzestrzennym (napęd warp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zwróćcie uwagę, że samochód policyjny zbliża się do samochodu przed nim (musi jechać szybciej niż on). Zbliżając się później zaczyna hamować i włączać koguta (co robi wtedy kierowca ciężarówki? Zapewne też hamuje). Czy da się wyprzedzić ciężarówkę jadącą blisko 100km/h? Nie.. A czy da się wyprzedzić ją podczas hamowania? Bardziej możliwe... Trudno powiedzieć czy to na 100% fake, ale bardzo możliwe, że tak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wierzę.

 

W Panoramie Flesz czy jak to się tam zwie na Dwójce koło 9 puścili ten filmik i zachwycali się że rowerem tak szybko można jechać, w sensie że przedstawili to jako fakt autentyczny a nie jako fake/fotomontaż...

 

:teehee: :teehee: :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...