Skocz do zawartości

[Zawody]Wspólne starty


safian

Rekomendowane odpowiedzi

@Artur, rozstrzygnąłem już "spór" z mr. Piaścik, zdecydowałem się na zakup standardowego bębenka od 240s, doskonale to przyspieszy całą problematykę mojego koła. :-)

Czekam na PM od dwóch userów FR i LB którzy mają na sprzedaż takowe.

@Ruda...

 

9IBUzs.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukaniex, to się robi tak: wystaw wieczorem oponę przed dom w widocznym dla przechodniów miejscu. Rano wypatruj klęczących rowerzystów. Kiedy uzbiera się większa grupa neofitów daj świadectwo i zapewnij, że sprawę bada już odpowiednia komisja. Teraz tylko wstęp za x pln i nowe koła będziesz po prostu wyciągał ze stojaka w garażu.

 

lukas85, wystarczy być na miejscu 30 minut przed startem ale skoro nie opłaciłeś startu lepiej szykuj się na T minus 01 : 30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukaniex, to się robi tak: wystaw wieczorem oponę przed dom w widocznym dla przechodniów miejscu. Rano wypatruj klęczących rowerzystów. Kiedy uzbiera się większa grupa neofitów daj świadectwo i zapewnij, że sprawę bada już odpowiednia komisja. Teraz tylko wstęp za x pln i nowe koła będziesz po prostu wyciągał ze stojaka w garażu.

 

lukas85, wystarczy być na miejscu 30 minut przed startem ale skoro nie opłaciłeś startu lepiej szykuj się na T minus 01 : 30

 

To jest dobry pomysł na biznes...

Postawić gumowego "Piaścika" przed maratonem w Otwocku, na wzór stołecznych pionierów tej myśli... :whistling:

http://www.youtube.com/watch?v=IptMnA0FHtk&feature=player_embedded#!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...