Skocz do zawartości

[Zawody]Wspólne starty


safian

Rekomendowane odpowiedzi

Moja żona już uświadomiona, że w następną niedzielę również mnie nie ma :woot:

Zatem Chorzele ! Co do dzisiejszego startu, to nie będę oryginalny. Wszystko zostało chyba już powiedziane. Można kląć na Zamanę, że urządził niepotrzebną ściemę na suchą trasę, ale Ci co zaliczyli ten bajzel będą go długo pamiętać i może nawet z uśmiechem.

Co nas nie zabije ... Rower już wyszorowany, piwko zaliczone ... dobrej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

kolejny zawodnik dodany do FR Team :); fstyt siem pszysnać ale na moim terenie będziecie mieli okazję skopać mi tłuste cztery litery.

Mały przeciek - trasę można będzie porównać do Chorzel ale będzie więcej błocka, mniej szybkich płaskich odcinków i bardziej interwałowo. Jeśli leśnictwo wyrówna część rozjechanych przez zrywkę drzewa dróg leśnych to będzie też technicznie. Będę po kryjomu dawał znać o trasie i skali trudności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

na weekendzie obskoczę trasę dwa razy i zobaczymy jak będzie z tym błotem.

Chorzel nie jechałem bo kompletnie się spłukałem na wideł i koła w zjazdówce i miałem tyle co 20 litrów w baku i wykupione posiłki w pracy :) Ale zdarza mi się tam z chłopakami podskoczyć samochodem i pojeździć na tych "morderczych górkach". Olsztyńska trasa jest ciekawsza, bo w Chorzelach jest kilka stromych pagórków i trasa na siłę była urozmaicana. U mnie natomiast na siłę trzeba szukać płaskich odcinków(z wyjątkiem asfaltów) :P Po wszystkim zapraszam na bikepark :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wybiera się ktoś z was na tegoroczną gwiazdę mazurską...???

jak wygląda sytuacja z noclegiem, czy jest zagwarantowane jakieś pole namiotowe albo jakiś nocleg..???

prosiłbym o odpowiedź kogoś kto bardziej się orientuje w temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to czas na deklaracje, kto sie wybiera do Olsztyna i jak planuje tam dojechac?

 

Ja startuje w sobote rano, pociag z Warszawy do Olsztyna bezposredni o 7:08 (o 11:00 dojazd). Jade z dziewczyna, zwiedzamy Olsztyn, bierzemy nocleg. W niedziele po maratonie o 18:00 jest pociag powrotny tez bez przesiadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...