Skocz do zawartości

[Zawody]Wspólne starty


safian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Wyniki z PB i sektory są tu: Bikermania - Twoje miejsce w peletonie Poland Bike

Oficjalne wyniki trochę odbiegają od tamtych, ja mam 5 pozycji wyżej, chłopaki też polecieli wyżej, udało się wywalczyć 3/4 sektor, w Nowym Dworze trzeba się bardziej postarać chłopaki ;)

W klasyfikacji drużynowej 33/91, nieźle, chociaż gdyby Sol był z nami to mielibyśmy z 10 miejsc więcej ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Nowy Dwór nie dam rady jechać, będę miał pracujący weekend i nie mogę już tego zmienić :(. 15 kwietnia też pracuję, ale raczej uda mi się zamienić z kimś w grafiku, więc powinno być dobrze. Szkoda, bo Nowy Dwór, to o rzut beretem bym miał :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ok, dla osób, które nie wiedzą jak, bądź z innych pobudek nie zapisały się do naszego FR Teamu na Mazovii krótka instrukcja:

 

1) Logujemy się do Cyklopedii: http://www.cyklopedia.mazoviamtb.pl/profil.php?op=loginform

2) Wchodzimy w edycję danych: http://www.cyklopedia.mazoviamtb.pl/profil.php?op=edytujadres

3) Z listy drużyn (po prawej stronie napisu 'Drużyna' wybieramy 'FR Team'

4) Zmiany zatwierdzamy przyciskając na samym dole formularza przycisk 'Wprowadź'

 

Od razu mówię, że osoby jadące FIT i zbierające mniej punktów niż osoby na dłuższych dystansach i tak nie zaniżają nam wyniku ze względu na to, że do klasyfikacji drużynowej brane pod uwagę są 4 osoby z największą liczbą punktów :D

 

Co do PB to jeżeli ktoś już wcześniej startował i chciałby się zapisać to chyba musi pisać do orga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram i mam dylemat jaki dystans pojechać, drugi w moim życiu. Po ostatnim Mega Otwock do pracy nie poszedłem, może lepiej fit zaliczyć.

Oczywiście wszyscy są tutaj zaprawieni w boju, więc wam zazdroszczę, szkoda że nie mam takich możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jadę :devil:

Jak w Otwocku służę przechowalnią w aucie. Co do samej trasy w porównaniu do Otwocka, to nie ma się co stresować.

Będzie szybko, płasko i może trochę mokro. Mega skrócone do 55km, a Fit raptem 24km - nie będzie gdzie się zmęczyć. Osobiście zaczynam łamać się nad Giga, ale myślę, że wyjdzie na rozjeździe co pojadę.

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jeżeli ktoś jutro ktoś nie jedzie samochodem, to z Piotrkiem umówiliśmy się o 9.00 na patelni, przy metrze Centrum, dojedziemy ~9.25 na Kabaty i stamtąd rowerami dojedziemy powolnym tempem do Piaseczna (-:

Jeżeli ktoś chce z nami się zabrać, to albo 9.00 Centrum, albo 9.25-9.30 metro Kabaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jutro też startuję w Piasecznie,

mam pytanie: ma ktoś może z Was hak przerzutki do ramy Kross Level A4, A6, A8 z rocznika 2010/2011 ? Kolega dziś swój złamał, a jutro też planuje wystartować i jest bez haka.

Jeśli ktoś taki ma, to znajomy jutro przed maratonem chętnie odkupi.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hesus, ludzie - muszę postawić tam chorągiewkę :) Co do Mazovii to czuję spory niesmak, a imprezę ratował po prostu tzw. "klimat wyścigowy", obecny mimo wszystko. Możliwość spotkania się z innymi nieszczęśnikami (pozdro dla towarzyszy niedoli :) ).

Niestety z Pomirotem nie osiągnęliśmy (jeszcze) zamierzonych celów sportowych. Z mojej strony zaważyła głupota strategii szosowej (jazda pierwsze 12 km solo zamiast w peletonie na i nie ukrywam, że brak szczęścia/zacięcia/umiejętności w błocie po piasty gdzie kilka razy wyprzedzali mnie ci sami ludzie. Wiadomo było, że na naprawdę dobry wynik nie ma co liczyć więc w drugiej połowie troszkę odpuściłem.

Reszta chłopaków raczej też nie dała rady przebić się przez liczne bagna i nawyprzedzać dostatecznie dużo żywych przeszkód na awans do wyższego sektora choć było blisko.

Warto było być choć z pewnością nie ze względu na trasę.

 

Najlepiej jeśli wkleję swój spam z forum mazovii i odbiorę wybrankę z lotniska z zamiarem wieczornego tournee po stolicy celem odreagowania ;)

"

No cóż - nie podobało mi się :) Na błoto można narzekać albo nie ale to ma w założeniu być wyścig. W każdym razie wolałbym aby to był wyścig kondycyjny. Niestety przy tak dużej ilości syfiastego szlamu wcale nie musi wygrać mocniejszy, za dużo jest kwestią przypadku (wybranie odpowiedniej drogi wśród błota potrafi dać jednorazowo (10-30sek). Szczególnie nie fair wobec osób bez rozjazdu trasy. Za dużo konkurentów,niejednokrotnie lepszych ubywa z tego lub za sprawą awarii sprzętu.

 

Błoto wprowadza sztuczne/losowe zmiany do klasyfikacji i jest takim samym [sztucznym] "urozmaiceniem", a części które właśnie wymieniłem i zamówiłem wolałbym zmienić po jakimś epickim górskim maratonie. Nie tego oczekuję po wyścigu na nizinach.

 

Rozumiem, że niektórzy cieszą się z przebytej "przygody", być może nie jestem w stanie się wczuć ponieważ okres radosnego taplania się w błocie mam już za sobą, natomiast oceniając poprzez pryzmat uczciwej rywalizacji i możliwości sprawdzenia się takie coś jest do luftu.

"

Peace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis smigalem w blotnym maratonie dystans mega i powiem ze takiego nurkowania w olbrzymiej kaluzy nie zaliczylem od lat a i maseczka blotna byla bo brnolem w zielonosc a wlasciwie to w czarnosc tylkiem po blocie. Trasa w 99 % sucha ta tere fere chyba blotna lipa i tyle ale awans o 2 sektory jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...