Skocz do zawartości

[Zawody]Wspólne starty


safian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Ktoś pytał o Toruń o pociąg (Łukasz chyba, BTW, co z tymi żelami, jutro muszę już zamówić a nie wiem ile :P)

To tak:

Twój Plan Podróży - rozkład jazdy pociągów

W-wa Centralna 07:00, Toruń Główny 9.40 - to chyba jedyny sensowny pociąg, z moich danych wynika, że od Dworca do miasteczka jest 6 km, czyli ok 10.00 bylibyśmy na starcie, jak dla mnie brzmi dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

http://www.mazoviamtb.pl/index.php?news=1823

Ktoś się wybiera?

Lipa jest taka, że max 50 zawodników w kategorii, zapisy są od 11, więc wypadałoby być jakoś w miarę wcześniej.

Uprzedzę pytanie - tak, start jest darmowy, kaucja za chip i numer, ale można używać tych z Mazovii, tylko trzeba fakt ten odnotować podczas rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ktoś tam był, na bikestatsie wrażenia opisane, a wynik wrzucony do cyklopedii ;D

 

Do Wyszkowa ktoś jedzie? Soliński? Łukasz?

 

A na XC ktoś jedzie? Zbyszek, Artur? O 11 na zapisy, do domu i później na start?

 

ok, to wszystkie pytania jak na razie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, że całkiem przyjemny miałeś wynik, na pewno postęp o ile trasa okazała się obfitować we wzniesienia jak pisano. Udało Ci się objechać Busmę, niezależnie od tego czy coś jej się na trasie przytrafiło czy nie to przynajmniej pudło wśród K Open możesz uczciwie odnotować w prywatnych wynikach :D

 

Nie wiem jak pomirot ale ja, jeśli będę, raczej w roli obserwatora. Zupełnie nie umiem pojechać rekreacyjnie, a trudno powiedzieć jak jazda wpłynęłaby na start w Toruniu dzień później.

Za to jutro numery 243 i 616 startują na mocny trening w KPN ze stacji metra Młociny. Rozgrzewka + część zasadnicza od 70 do 120min. Ewentualni chętni proszeni są o przyjazd przed 9-tą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Hmm, totalnie pozmieniali program XC: http://www.mazoviamtb.pl/index.php?news=1823

Max 15 os. w kategorii, do tego jest tylko 1 kat. dla osób > 18 lat, chyba to jakieś bardziej rodzinne zawody, czy coś, więc nie wiem...

Do tego zapisy nie od 11 a od 9, nie wiem, czy w tym przypaku jechać, czy nie :C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko 15 osób, może się zarejestrować, to nie ma co się łudzić, same pocinaki przyjadą by rywalizować. Kiedyś byłem na zawodach na kopie cwila na Ursynowie i ci najsłabsi i tak podjeżdżali, że sam bym padł po kilku okrążeniach (albo podjazdach :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...