Skocz do zawartości

[wysyłka roweru] jaka najtańsza opcja


Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że Poczta Polska za paczkę tej wielkości weźmie bardzo podobne pieniądze do kuriera. A wiadomo kurier jest pewniejszy i szybszy od poczty bo nie raz do 24 godzin paczuszka jest na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysyłałem ostatnio ramę kurierem. Najtaniej miało UPS po ok 56 zł. Z powrotem rama wracała do mnie pocztą - cena 27.50 zł Różnica jest więc spora już na samej ramię. Na całym rowerze będzie pewnie ok 50 zł. Aczkolwiek kurier szybszy i pewniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

CKamil, a skocz do centrum rowerowego - naprzeciwko reala i pogadaj z chłopakami może sklep by Ci wysłał? Chłopaki są sensowni, a sklepy rowerowe mają często umowy z firmami kurierskimi i koszt wysyłki roweru wynosi 30 zł. a tak BTW - działasz coś na krank.pl czy rowerzysta niezależny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, nie spodziewalem sie az takiej liczby odpowiedzi w tak krotkim czasie ;] Wielkie dzieki za odpowiedz, chyba wybiore jakas firme kurierską.

 

CKamil, a skocz do centrum rowerowego - naprzeciwko reala i pogadaj z chłopakami może sklep by Ci wysłał? Chłopaki są sensowni, a sklepy rowerowe mają często umowy z firmami kurierskimi i koszt wysyłki roweru wynosi 30 zł. a tak BTW - działasz coś na krank.pl czy rowerzysta niezależny?

Dzięki pójde w tygodniu i pogadam. Co do krank.pl i rowerzysty to nic nie dzialam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...