Skocz do zawartości

[sklep] Bikestacja - opinie o sklepie


NooreQ

Rekomendowane odpowiedzi

ocena negatywna, jak dla mnie brak profesjonalizmu:

 

18 lipca rano złożone zamówienie, zostało przyjęte w ciagu godziny, opłacone kilka minut później i w mailu wysłałem potwierdzenie przelewu.

22 lipca proszę o podanie nr listu przewozowego

22 lipca, dostaje odpowiedź, że nie została wysłana i czy zamówione koła mogą zrobić na innych szprychach i nyplach 

22 lipca prosze o anulowanie zamówienia co do kół i zwrot pieniędzy i realizację reszty

25 lipca otrzymuję zwrot za koła

25 lipca dostaję maila z zapytaniem czy skuwacz łańcucha może być inny, bo tego od dawna nie mają

25 lipca prosze o anulowanie całego zamówienia i zwrot pieniędzy

31 lipca przypominam o zwrocie pieniędzy

1 sierpnia dostaje info, ze dziś zostaną przelane i tego dnia je otrzymuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ocena:  POZYTWNA

 

 

Kupiłem rower szosowy za duże pieniądze. Można ponegocjować cenę, wymieniłem siodełko na inne, które lepiej mi pasuje. Ponieważ był problem z kołami bezdętkowymi, firma wymieniła mi bez problemu na opony dętkowe wraz z dętkami. Jedynie w sumie trochę to potrwało.

Do tej pory także nie miałem problemów z zakupami w Bikestacji - wszystko dochodziło na czas i dobrze zapakowane. Kontakt także jest w porządku - zarówno mailowy jak i telefoniczny. Jeszcze raz polecam ten sklep - oczywiście, tak jak w każdym sklepie internetowym, mogą się zdarzyć jakieś poślizgi z zamówieniami, ale nie jest to na pewno zasada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oecna: pozytywna

 

Kupiłem u nich dwie kierownice. Pierwszą w drodze licytacjo w bardzo korzystnej cenie. Przyszła migiem, zero problemów.

Drugą kiere kupiłem niedawno, ale nie przypasowała mi i zwróciłem. Na kaske czekałem 5 dni. Poinformowali mailowo kiedy dokonają zwrotu. Wszystko sie zgadzało. Obie rzeczy kupowałem za pobraniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena : neutralna - długi czas oczekiwania na części ściągane na specjalne zamówienie

 

-6 sierpień - chciałem zamówić kilka rzeczy, na stronie niby dostępne ale coś podkosiło mnie żeby zapytać o dostępność. Pan poinformował ze 2 z 4 rzeczy nie maja na stanie ale mogą ściągnąć. powiedziałem ze bardzo zależy mi na czasie i chciałbym żeby części były dostępne. Myślę sobie no ok dzisiaj wtorek do piątku będą a i tak zamówienie dopiero złoże w piątek.

-9 sierpień - złożenie zamówienia

-13 sierpień - email z zapytaniem czy przesyłka została wysłana i czy są jakieś komplikacje. Następnego dnia dostałem odpowiedź ze wyślą.

-17 sierpień - żadnego odzewu z ich strony ani linku do śledzenia ani paczki to kolejny email gdzie przesyłka  na niego nie dostałem już odpowiedzi

-19 sierpień wysłali paczkę następnego dnia czyli dzisiaj doszła.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocena - POZYTYWNA

 

Kupiłem ostatnio buty XC-50 Shimano. Akurat zakupiłem je przed długim weekendem. Niecierpliwiłem się bo chciałem je jak najszybciej otrzymać żeby jeszcze dopasowały się do nogi przed maratonem. Mimo wszystko czas dostawy był zgodny z regulaminem sklepu. Buty w bardzo dobrej cenie. Więc nie zostaje mi nic innego jak polecić sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocena: POZYTYWNA

 

 

W  niedziele tj.25.08.2013 roku zamówiłem u nich kilka części.W poniedziałek napisałem to bikestacji z prośbą potwierdzenia dostępności zamówionych przedmiotów.

Po 2 godzinach(moze krócej) otrzymałem odpowiedź że jest tylko jedna dętka więc paczkę wyślą dopiero w środe.Z racji ze obawiałem się że paczka nie dojdzie do piątku zrezygnowałem z jednej dętki.

Po 30 minutach otrzymałem odpowiedź że zamówienie zostało edytowane.E-mail przyszedł o 16:05.Kolejny e-mail mówiący o nadaniu przesyłki dostałem 27 sierpnia o godzinie 12:05.Paczka wysłana kurierem UPS dotarła do mnie 28 sierpnia około godziny 16:30.Otwieram paczkę i ku mojemu zdziwieniu wszystko się zgadza !!!.Niestety zapakowane masakrycznie. Korki rogów wrzucone luzem do pudełka z kasetą,brunox deo owinięty w jakąś ufajdaną folię,to samo sztyca(opakowanie niby oryginalne, ale rozerwane).Chyba miałem szczęście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena z pogranicza neutralnej i negatywnej.

 

Zamówiłem parę pierdółek i obręcz. Przyszła zła, więc wysyłam maila że coś nie tak. Następnego dnia dostaję odpowiedź, że faktycznie pomyłka, wysyłają kuriera (było przed weekendem). Myślę sobie, że jest dobrze, w poniedziałek dostanę właściwą obręcz i mogę zaplatać koło.

Jest poniedziałek, czekam, nikogo. Mija wtorek, środa. No to mail numer 2. W odpowiedzi krótkie "Na jutro będzie u Pana.". Dostałem właściwą obręcz, ale :) Dwie rysy, które ktoś próbował zamaskować markerem. Akurat mi to nie przeszkadza, ale jakbym był upierdliwy to chciałbym inny egzemplarz.

Edytowane przez rzymo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ocena1: neutralna.

Paczkę zamówiłem w piątek, do wtorku nie było nic ruszone. Po próbach kontaktu telefonicznego (było ich około 15), na które nie było żadnej reakcji wysłałem maila. W odpowiedzi dostałem, że nie mają łańcucha i wyślą w piątek PP. W poniedziałek paczka doszła.

 

Ocena2: pozytywna

Ochraniacze zamówiłem w poniedziałek, ponieważ bardzo zależało mi, żeby doszły przed weekendem wybrałem kuriera. We wtorek zadzwoniłem (odziwo za pierwszym podejściem się udało), pan powiedział że jutro wyślą. Dzisiaj przesyłka już jest u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pozytywna opinia.

 

 

Zawsze odpowiadają na moje maile. Jakiś czas temu składałem u nich kola MTB i sobie chwale. Jeszcze dostałem zniżkę niż jakbym kupował wszystko osobno. Koła przyszły złożone i bardzo dobrze wycentrowane a szprychy miały mocny naciąg. Służą mi nadal bez potrzeby centrowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena: NEGATYWNA

11 września zakupiłem tam rower: Jamis Dragon Sport 29er . Skusiła mnie promocja . Rower zamówiłem 11.09.13, dostałem 18.09. Po rozpakowaniu okazało się, ,że jest porysowany w wielu miejscach (ktoś za to ładnie owinął te miejsca gąbką) i brak mu pedałów. Na drugi dzień zgłosiłem reklamację. Rower został zabrany 20.09.10. Od tamtej pory cisza, pisałem maile, dzwoniłem wielokrotnie. W zamian dostawałem informację ,że nie mogą się dodzwonic do hurtowni, ,ze ktos jest na urlopie. W koncu po tonach maili dostałem informację, ze zostaną mi zwrócone koszty. No i cisza, mija dzisiaj miesiąc od zgłoszenia ,a nie mam ani pieniędzy ani roweru. Uważajcie na ten sklep bo może wam się przytrafic taka sytuacja jak mi.
 

Edytowane przez GnX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku pozytywnych opiniach z mojej strony, tym razem:

 

NEGATYWNA

 

Zakupione 9 października opony nobby nic x2 + torebka topeak na telefon. Oba produkty na stronie zaznaczone na zielono - zawsze sprawdzam dostępność produktu.

Tym razem po 2 dniach nie widać towaru (dotychczas produkty na zielono dochodziły po 1 dniu), więc dzwonię - oponki są ale torebki nie ma - dostałem informację że wysyłają oponki a po 3 dniach torebkę doślą na swój koszt. Mamy 22 października a torebki nadal nie widać, nie ma też żadnego kontaktu ze strony bikestacji. Wysłałem info z prośbą o anulowanie transakcji i o utracie klienta. Pewnie nie odczują straty, ale wolę zaoszczędzić sobie takich sytuacji na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POZYTYWNY - (minus).

 

Zamówienie złożyłem w piątek, wybrałem płatność za pobraniem znowu ze względu na komentarze gdyż zwykle żeby było szybciej płacę z góry.

 

Nadszedł piątek czyli tydzień po złożeniu zamówienia a jeden dzień po regulaminowym terminie realizacji - zamówienie ma dalej status NOWE. No cóż - myślę sobie - opinie o sklepie w internecie nie są wyssane z palca czy wyjęte z kapelusza. Łapię za telefon. Dzwonię z zupełnym przekonaniem że jeżeli już ktoś odbierze to dowiem się że towaru nie ma, nie było i nie wiadomo kiedy będzie ale tu zaskoczenie!

 

Pan w słuchawce mówi mi że towar zostanie dziś do mnie wysłany! Nie wiem czy machina ruszyła po mojej interwencji czy to tylko zbieg okoliczności ale niedługo później dostałem maila z numerem listu przewozowego a zamówienie zmieniło status na Zrealizowane. Nie ukrywam że byłem zaskoczony.

 

Także podsumowując, zamówienie zostało zrealizowane, towar w porządku, czas realizacji opóźniony o jeden dzień w stosunku do zapisów w regulaminie czyli do przeżycia. Natomiast informowanie klienta o statusie zamówienia i ogólnie interakcja z klientem - nie do przyjęcia. Jeżeli to się nie zmieni to nie wróżę długotrwałego biznesu w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ocena - POZYTYWNA

 

A ja z racji wielu negatywnych opinii odnośnie dostępności towaru nie kupowałem u nich nic wysyłkowo. Byłem w delegacji na dolnym śląsku więc wpadłem do chłopaków zakupić obręcze BOR ( w sumie to chyba tylko oni je ostatnio sprzedają). Miłe fachowe doradztwo, cena mocno w dół od tego co na stronie (!!!! chyba za to że kupowałem osobiście). 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozytyw

 

Tez tam raz byłem osobiście i od groma rzeczy maja ale ostro wszystko zawalone. Nie mniej jednak to właśnie w tym sklepie robię najczesciej zakupy online, bo ceny są chyba najlepsze, a jeszcze ani razu nie czekalem tak długo na wysyłkę jak tutaj niektórzy piszą.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...