Skocz do zawartości

[sklep] Bikestacja - opinie o sklepie


NooreQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kupowałem u nich ale widząc tyle negatywów nie rozumiem dlaczego wciąż mają klientów. Dopóki nie przestaniecie tam kupować dalej będą robić sobie z Was jaja  .Narażać się na stress,nerwy,maile, telefony dla paru złotych ? Dla mnie nie zrozumiałe.Dużo kupuje przez internet i nie zdarzyło mi się żebym został oszukany ,ale nie kupuje u sprzedawców którzy mają tyle negatywów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale musze dolaczyc sie do opinii o tym sklepie. Temat znalazlem, niestety dopiero po zakupie. 

 

27.04 zamowilem 2 opony RoRo Evo 2.1 - widniejace w sklepie jako dostepne. Sprawdzalem przed chwila - dalej sa dostepne :) Telefon nic nie daje - zadnego konkretu - jedynie odkladanie sprawy na pozniej. Przynajmniej jeszcze odbieraja telefon. 

 

Dziwia mnie te wszytskie opinie na opineo etc (kupione czy jak?) Wystarczy prosta informacja - nie mamy towaru bedzie za X dni - tymczasem - zbywanie krecenie itd. 

 

Zamawiac mozna - byle za pobraniem przynajmniej jak dadza ciala to mniej problemow..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zawiedziona pracą sklepu.

Dokonałam zakupu, wysłałam przelew, przez tydzień nikt się nie odezwał aż sama napisałam. Okazało się, że zamówionego przeze mnie przedmiotu brak, zapytałam o inne opcje. Pracownica sklepu (po 3 dniach) zaproponowała "alternatywę" na podstawie której zrozumiałam, że dziewczyna odróżnia najwyżej koło od kierownicy, ale zupełnie nie zna się na częściach i akcesoriach rowerowych i ich kategoriach. Nie mając innej opcji poprosiłam o zwrot pieniędzy, na co dziś, po 12 dniach od momentu zamówienia, otrzymałam paragon zamiast zwrotu.

 

Postaram się w przyszłości omijać ten sklep.  :bye2:

Edytowane przez JustD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie mając innej opcji poprosiłam o zwrot pieniędzy, na co dziś, po 12 dniach od momentu zamówienia, otrzymałam paragon zamiast zwrotu.

 

Jak już pisałem wyżej w moim przypadku oddali kasę dopiero po przedsądowym wezwaniu do zapłaty. Ten sklep to dramat. Ciekawe czy właściciele tu zaglądają :)

Edytowane przez grabek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie z tym sklepem nauczyło mnie kupowania tylko i wyłącznie za pobraniem. Zazwyczaj kończy się mailem w stylu: "błąd magazynowy w systemie" i cała zabawa w zakupy się kończy. Ceny są dobre ale z takim podejściem konkurencja ich zniszczy. Ogólnie nie polecam!

 

 

Edytowane przez Janooch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie także negatyw.

Wybrane produkty oznaczone były jako "na stanie". Po prawie tygodniu oczekiwania (płatność w dniu zakupu przelewem) i braku jakiejkolwiek informacji z ich strony próbowałem telefonicznie się czegoś dowiedzieć. "Rozmowa" najpierw z automatem i wybieraniem cyferek kończyła się oczywiście rozłączeniem. Dopiero po kilkunastu próbach i wybraniu numeru niezwiązanego z dostawami udało mi się trafić na żywą osobę. Chociaż słowo "żywa" jest tutaj nadużyciem. Pan po drugiej stronie słuchawki wydawał z siebie takie mamrotanie, jakbym wybudził go dopiero co z popołudniowej drzemki!

Po sprawdzeniu nr zamówienia wytłumaczenie braku przesyłki: błąd systemu. Towar jest, ale nie mogli wysyłać.

 

Szkoda tylko, że klient musi sam się o takie informacje upominać.

 

Po kilku kolejnych dniach przesyłka doszła. Jednak podejście do klienta skreśla ten sklep w moim przypadku, przy kolejnych zakupach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bikestacja to straszna amatorszczyzna. Żenada to mało powiedziane. Od 3 tygodni nie potrafią wysłać zamówienia. Żałuję że coś u nich kupiłem. Od 2 tygodnii dzwonię codziennie i słyszę że już wysyłają. Gdybym miał bliżej pojechałbym do nich  i załatwiłbym sprawę po swojemu. Rafał Iwan (właściciel sklepu) ma również na wszystko wyrąbane. Nie potrafi zmobilizować pracowników. Sprawę zgłosiłem do Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówców jeżeli chodzi o ta ankietę. Po dzisiejszej rozmowie z pracownikiem bikestacji okazało się że mój łańcuch nie został w ogóle wysłany, mimo że w mailu napisali co innego. Zostałem zapewniony że jutro wyślą i na czwartek będzie u mnie, jakoś w to nie wierzę ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zaczynamy sezon na "bikestacja nagorszy sklep ble ble ble, ale i tak kupuje bo 2-3zł tanije, a później płacze na forum jaki to ja poszkodowany".

 

Polska to kraj narzekaczy, więc taki sklep ma racje bytu. Kupie sobie coś u nich, a później legalnie ponarzekam :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Polska to kraj narzekaczy, więc taki sklep ma racje bytu. Kupie sobie coś u nich, a później legalnie ponarzekam :)

 

Narzekanie głęboko uzasadnione...

i co bym nie zamówił, zawsze tak jest :)

 

7ef23c75e16ce.png

Edytowane przez Janooch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zamierzam zadzwonić w wolnej chwili pod te adresy:

 

Powiatowy Rzecznik Konsumentów

Pl. Piłsudskiego 2
59-700 Bolesławiec
tel. 75 735 18 34
faks 75 732 32 50

e-mail: konsument@powiatboleslawiecki.pl

 

 

Delegatura Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Jeleniej Górze

ul. Groszowa 1

58-500 Jelenia Góra

tel/fax (0-75)  752-52-40

tel. (0-75)  643-25-70

e-mail - ihjg@wiih.wroclaw.pl

 

Proponuję abyście wy również wykonali taki telefon i poinformowali conajmniej Państwową Inspekcję Handlową o nielegalnych i rażących praktykach sklepu Bikestacja. Jak będzie więcej zgłoszeń zrobią im kontrolę i w przypadku stwierdzonych nieprawidłowości nałożą mandaty.

 

 

Edit: Poinformowałem Inspekcję Handlową. Mam przesłać mailowo na pihjg@wiish.wroclaw.pl opis sytuacji. Oni już przyjeli moje zgłoszenie i przyjrzą się całej działalności sklepu stacjonarnego i internetowego. Jeśli rzeczywiście uznają że zostały naruszone zbiorowe interesy konsumentów sprawa zostanie przez nich przekazana do UOKiK'u i on będzie podejmował dalsze działania. A więc polecam wam kontakt z delegaturą w Jeleniej Górze. Bardzo miła Pani, więc jeśli telefonów będzie więcej, na pewno mocniej ich przycisną.

Edytowane przez belinea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Mają tylko 2% negatywnych opinii, więc bardzo niewiele wg mnie.


Ale na pokrewnych forach już tak wesoło nie jest.

Zresztą w takich tematach, o wiele częściej piszą ludzie niezadowoleni, niż Ci, co dostali wszystko zgodnie z zamówieniem i na czas.

Sezon w pełni, znacznie wzrasta sprzedaż, większy zajob na magazynach plus niezaktualizowane stany magazynowe, równa się namnażanie pomyłek i innych wtop i ilość niezadowolonych kupujących. Wystarczy poczytać tutaj ostatnie opinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...