Skocz do zawartości

[ Kalendarz ] Gdzie można dostać kalendarz rowerowy na 2012?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pytanie takie jak w temacie, ale wyjaśniam, że chodzi mi nie o kalendarz imprez tylko zwykły (taki z miesiącami :P ).

Szukałem troche, ale nic nie znalazłem. MOże źle szukałem :/ Wrazie czego proszę o linka do strony.

 

 

Rowerowego Roku 2012 życzę wszystkim ! :D:thanks::thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jakość będzie zacna, zerknij pierwszy post na forum eMTB odnośnie kalendarza i m.in.:

 

Zdjęcia do kalendarza są wybierane. Jeszcze nie spłynęły do nas wszystkie zdjęcia w pełnej rozdzielczości, przez co nie jesteśmy w stanie przedstawić pełnego projektu. W załączniku przykładowa strona.

 

 

Trochę z poślizgiem, ale już tłumaczę jak wybieraliśmy zdjęcia do Kalendarza EMTB z puli nadesłanej na Enduro Shot.

 

Wybór zdjęć do kalendarza był przede wszystkim podyktowany jakością zdjęć umożliwiającą wydruk w formacie A3 przy zachowaniu detali bez zbędnego ziarna/pikselozy. Jak się okazało już samo to ostro przetrzebiło kandydatów na zdjęcia kalendarzowe.

Jakby tego było mało to jeszcze na dodatek kilka osób po prostu nie nadesłało zdjęć w pełnej rozdzielczości, pomimo naszych próśb.

Trzecim aspektem branym pod uwagę była ogólna kompozycja do kalendarza. Nie chcieliśmy w styczniu zdjęcia zimowego czy odwrotnie. Ogólnie pory roku również mocno zawężały wybór.

Już zupełnie dodatkową kwestią było to, że pomimo ogólno forumowych preferencji, chcieliśmy uniknąć sytuacji, gdzie głównym kalendarzowym motywem będzie wypięty męski tyłek.

 

Naprawdę zależało nam nam na tym aby w kalendarzu emtb były na zdjęciach również kobiety, jednak nadesłane zdjęcia nam na to nie pozwoliły.

 

Wybór był tak ograniczony, że jeszcze jeden miesiąc i okładka są cały czas w trakcie weryfikacji jakości i oczekiwania na zdjęcie w pełnej rozdzielczości.

 

 

Więc naprawdę widać, że dbają o jakość wykonania - ja się o to nie martwię, wiedzą co robią B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2010 też poszukiwałem kalendarza na 2011. Nawet założyłem wątek na naszym forum. Kilka propozycji się pojawiło, niektóre "nowoczesne", niektóre trochę drogie, ale generalnie zagraniczne pozycje to były. Po za tym naszukałem się trochę na Allegro, gdzie również kilka sztuk się pojawiło. Były to generalnie kalendarze w stylu retro, w cenie ok. 40-60zł za sztukę.

 

W tym roku zrezygnowałem z poszukiwań i złożyłem zamówienie na emtb.pl. Kalendarz z zeszłego roku był chwalony, a w tym ma być na jeszcze wyższej jakości papierze. Tak, więc jeśli ktoś szuka zwykłego, aczkolwiek ciekawego kalendarza o tematyce rowerowej, z fajnymi widokami i to wykonanymi przez takich ludzi jak my sami, to nie ma się co zastanawiać. Zamawiać, ~25zł przelewać i cieszyć się przez najbliższe 12 miesięcy ładnymi widokami na ścianie :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...