Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

tak  naprawdę to nie chce wymieniac, bo SIRjest kapialny. najchetniej to bym sobiego zostawil, tylko ze w garazu  juz zamalomiejsca a i lepsiesza polowamoglaby tegonie zniesc. 

 

soljaris jest jedna z opcji na wymiane.

 

 

Edytowane przez Grizzli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Drzewol, pisz w tym temacie o którym wspomniał @kazafaza, rama czy co tam zamawiasz może przeleżeć u któregoś z przemytników i prędzej czy później coś z On One czy innych brytolskich sklepów się znajdzie i przyjmiesz do pudła Śpiących Królewiczy którzy będą partycypować w kosztach transportu do PL. Czarny Piątek już niedaleko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów "stalinistów" chciałbym się pochwalić i poradzić.
dziś dojechała do mnie 
gallery_173325_3600_156981.jpgi mam pytanie jakie stery do tej ramki będą najlepsze (najlepiej żeby były tego samego producenta) amor 1 1/8  znalazłem takie info 
 P29er przystosowana do Logic Zero WCS drop in 1-1/8" (41.8 Campy)i pytanie czy te będą ok ?
stery http://www.bikestacja.pl/pl/stery-ritchey-wcs-zero-logic-press-fit-1-1-8-10mm-24327.html

 

podejdzie tu tarcza 180mm ?

Edytowane przez seczuan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Drogą kupna udało mi się nabyć od kolegi Kazafaza -jeszcze raz dzięki za miłą obsługę :)- frameset Longitude model 2015.

Ponieważ plany były takie aby nie wkładać żadnych bujadeł więc wybór ramy również był zdeterminowany tym, że nie będzie pod tym kątem żadnych upgradów.

Pomimo mokrej aury i po wczorajszym całodniowym ślęczeniu nad składaniem wszystkiego do kupy postanowiłem dzisiaj zrobić chrzest bojowy sprzętu.

Nie jest to jeszcze 100% tego co mam w planach ale ogólny zarys, którym chciałbym się w tym zacnym wątku pochwalić.

Uwagi po 20 km w deszczu i wietrze :)

- zbiera się całkiem żwawo

- przyzwoity komfort jak na sztywniaka na papuciach 2,4

- czuję że się polubimy :)

- poziome haki wymagają jednak porządnego zapięcia koła w nich inaczej żyje ono w ramie swoim własnym życiem

- co do długości; mam 180 wzrostu, rama 19. Przy mostku 60 mm wydaje mi się za krótko nawet chociaż mam ostatnio nawyki z jazdy na baranie więc to może być mało miarodajne,

- muszę coś zrobić z kierownikiem? gripami? bo czuję już nadgarstki po 10 km pomimo że wcale mną nie wytrzęsło specjalnie.

post-193537-0-57798900-1480256845_thumb.jpg

post-193537-0-22412000-1480258118_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej, Yarr, zobacz jaki brzydal! ;)

 

@Robertoo2: cieszę się że się cieszysz, mam nadzieję ze Longienek pod Twym przywództwem zawiezie Cię w wesołe kilometry krajobrazów!

Hapy trails :)

 

 

POZDRo-:ver

 

p.s.: @Woojj wciąż czekam na kogoś komu się coś nie spodoba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiem sprostować - Robertoo2owy Longienek to nie Zwycięzca.

 

Zwycięzca był o rozmiar większy, a tenże 19" odkupiony od Yarr'a został.

 

Niemniej jednak rodowód zobowiązuje :thumbsup:

 

 

@Woojj ja dlatego Matczyzny unikam gdyż słabo w piwie pływam :)

 

...a jeszcze do kiery nawiązując - na zimę jedynie karbon, najlepiej z piankowymi chwytami!

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...