Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

bierz, bierz, ja swojego starszego Unita używkę za 2300 w singlu sprzedałem z 1,5 roku temu a za Salsę ElMar samą ramę dałem +50%, więc ta Kona naprawdę nie masz co myśleć ale jak dla mnie ludzie się pobiją o nią i będzie wyżej. Co do samej ramki ma już te poprawione haki z tyłu a rozmiar Ci idealnie spasi, też mam 175 i miałem już w sumie 3 Kony, jedną msz Ty ;-), dwie 29ki poszły w świat, ale też były idealne dla mnie co do rozmiaru.

Edytowane przez Mentos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Dzięki znów, dzięki Ivan (kliknąłem model 2013 a tam nie było żadnej ciekawej rozpiski :) ).
OK kurna, kliknę tyle ile mogę dać. Później dodam maksymalnie 10% :D
Poprawione haki mnie nie grzeją, bo jak patrzę na wycięcie ramy, to te haki pod przerzutkę co mam nie będą do nich pasować :)
Obaczymy...

Edytowane przez porcelanowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Wiecie co? Po krótkim podpytaniu Wiewióra:

http://allegro.pl/romet-29er-stal-i6051650615.html

i nie chcę na razie wiedzieć, czy zrobiłem źle czy dobrze. Przekonam się, jak przyjdzie :)

Coś pójdzie z niego na sprzedaż, małe koło będzie do rozebrania i też na wylot (jak się Romek sprawdzi).

Suma sumarum wyjdzie taniej niż kona do której i tak amor musiałbym kupić... Tak to sę racjonalizuję :)

I nadal jestem fanbojem kony :) Kolor miała dla mnie lepszy :)

Dziękuję za pomoc i przepraszam za zawracanie dupasa :D

Edytowane przez porcelanowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Wylądował:

mn6ocB5.jpg

 

Powiem wam, że o ile rozstaw osi nie robi wrażenia (ledwo 3cm więcej niż w konie) to odległość od krańca do krańca i np. wysokość chwytów na poziom ziemi (101 vs 108 Romka) spowodowały, że zacząłem się zastanawiać, czy 29er jest jest dla mnie :) Obradę w weekend stałą traskę to się sprawdzi :D

Ciekawe, czy mi się do bagażnika foki zmieści :whistling:

 

edyta: kolor jest świetny. Nie oddają tego fotki. Tera trochę mniej żal pomarańcza kony :D

Edytowane przez porcelanowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...