Skocz do zawartości

[Lidl] oferta rowerowa cz.2


mrmorty

Rekomendowane odpowiedzi

nie kupowałem jeszcze nic w lidlu i mam pytanie, żeby zdążyć coś kupić muszę być 15 na otwarciu sklepu? ;) czy zapasy przeważnie mają w miarę konkretne i można coś złapać kilka dni później .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupowałem jeszcze nic w lidlu i mam pytanie, żeby zdążyć coś kupić muszę być 15 na otwarciu sklepu? ;) czy zapasy przeważnie mają w miarę konkretne i można coś złapać kilka dni później .

Zależy jaki sklep. Są takie gdzie po kilku tygodniach obniżają cenę, bo brak chętnych.

Zasadniczo im większe miasto tym większe zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mfabry guma nie uciska w brzuch ,ani nie spadają?Bo tez mam na nie ochote.

 

Damskie mają zawsze oprócz gumki sznurek. Jak dobrze dobierzesz rozmiar to nic nie powinno uciskać. Ja na swoje nie narzekam, jeździłam w nich także w duże upały (mam tylko długie) i są spoko. Mam wrażenie, że te oferowane obecnie mają nieco mniejszą pieluchę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuszę się chyba na koszulkę i spodnie.

W upalne dni nie jest za ciepło w długim rękawie i długich nogawkach w tych ciuchach?

W upalne dni w długim rękawie lub długich nogawkach nawet za kasę bym miał ciężko wyjść na rower :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszynki były w drugim rzucie, także poczekajcie do kwietnia.

 

Z lepszych opcji wieszak, licznik, być może kask (w tej cenie i tak nic porównywalnego jakościowo nie dostaniemy). Ja chyba skusze się na bezrękawnik termo, jeśli działa zgodnie z opisem, może być idealny pod długi rekaw na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam takiego kasku, co będzie teraz w ofercie Lidla. Ogólnie mówiąc wrażenia bardzo pozytywne, jeżdżę w nim od września - jest dość wygodny posiada dobrą regulację obwodu. Kask jest też dość przewiewny więc nie ma problemów z przegrzaniem głowy jeśli chodzi o okres letni, jeździłem w nim i chuście w temp -2 do 3 stopni i też się dobrze sprawował. Nic w nim nie uwiera tylko trzeba go dobrze poustawiać i koniecznie przymierzyć w sklepie żeby się dobrać odpowiedni rozmiar.

Jak za tę cenę to można go śmiało brać.

 

No i dzięki bardzo, przechyliłeś szalę na stronę zakupu kasku ;) Trzeba będzie wcześnie wstać w przyszły czwartek xD

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wręcz przeciwnie. po każdym błotnym wypadzie, ludwik ciepła woda i łańcuch dochodzi do siebie szybciej niż po 3h w szejkerze. Co prawda spora zasługa piasku, który pięknie wyciąga smar i szoruje części, ale i tak nie ma lepszej opcji do usyfionego w terenie łańcucha niż maszynka. Jak już jest czysty to dopiero szejker i smarowanie.

A kask trzeba zobaczyć na miejscu. Ten rok temu z pierwszego rzutu cudów nie miał, ale się nieźle sprawdza. Może trochę ciepło w baniak w lato, ale jeślie nie macie żadnego i szukacie na start, to się nada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyści, czyści

tylko zalewam benzyną zwykłą ze stacji,

a nie jakimś ludwikiem

Podziwiam. Przy obecnych cenach benzyny pewnie wydajesz więcej na czyszczenie niż wydałbyś na łańcuchy, nie czyszcząc ich tak dokładnie i wymieniając je z tego powodu nawet 2x częściej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam. Przy obecnych cenach benzyny pewnie wydajesz więcej na czyszczenie niż wydałbyś na łańcuchy, nie czyszcząc ich tak dokładnie i wymieniając je z tego powodu nawet 2x częściej.

oj tam

duuużo mam benzyny

to sobie leje,

w zimie na mrozie to się nie chce szejkować ni jakiegoś detergenta używać. szkoda czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się skusze na kask, rękawiczki i spodnie. Mam pytanie czy widzicie czy będą tam spodnie długie? BO nie potrafię wywnioskować.

A i czy koszulka ma takie dziury na kciuk? (wiecie o co chodzi)

 

Coś czuję, że trezba będzie się z rana juz wybrac.

Kask 50, Rękawiczki 15, spodnie 35. Oj stówka nie wyjęta. Dobrze, że z poprzedniej edycji mam koszulkę z krtókim i jest mi jescze dobra, ale kurdę z długim mam taką trochę kiczowatą bo nie jest zbytnio przedłużona z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - jeżeli było, to wybaczcie. Czy tam jest jakaś opcja przymierzenia np. spodni? Wiem, ze w Tchibo jest przymierzalnia, więc czasem okazuje się, że XL są na mnie dobre, ale jako że zazwyczaj noszę XXL to nie chcę kupować w ciemno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - jeżeli było, to wybaczcie. Czy tam jest jakaś opcja przymierzenia np. spodni? Wiem, ze w Tchibo jest przymierzalnia, więc czasem okazuje się, że XL są na mnie dobre, ale jako że zazwyczaj noszę XXL to nie chcę kupować w ciemno...

Niestety nie spotkałem się jeszcze z przymierzalnią w LIdlu. Bluzę itp. można ewentualnie przymierzyć normalnie na stoisku. Chociaż teoretycznie spodnie też ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spodnie są 3/4 i jeśli szukasz długich, to kup sobie te do biegania. w rowerowych pielucha jest słaba i komfortu specjalnego nie daje, za to ciągnie wodę jak cholera i się tyłek odparza po dłuższym czasie

 

jesli chodzi o przymierznie, to w mniejszych sklepach pozwalają iść na zaplecze, w większych raczej niebardzo. Jeśli rozmiaru nei trafisz to pozwalają wymienić, jeśli nie ma na co wymienić, masz prawo oddać i nie daj sobie wmówić, że zwrotów nie uwzględniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...