Skocz do zawartości

[koszyk na bidon] pomoc w wyborze


ProCombat

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę zakupić do swojego Krossa Level A2 koszyk rowerowy o wadzę mniej niż 40g , który dobrze trzyma bidon i jest koloru czarnego , żeby dobrze się komponował z rowerem .

 

Mam na oku ten koszyk specialized

 

oto link

 

http://www.specialized.com/pl/pl/bc/SBCEqProduct.jsp?spid=64400

 

 

Cena do 60 złotych , nie więcej .

 

Z góry dzięki i pozdrawiam .

 

 

Peoszę też o wasze propozycje i co sądzicie o tym koszyku ze Speca :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możesz sprecyzować czego się boisz? że koszyk wybuchnie, rozerwie Ci ramę raniąc przy okazji przechodniów :P?

chłopie budowa takiego sprzętu jest równie skomplikowana jak konstrukcja cepa.

sam sobie stawiasz ograniczenia ale ok jak masz za dużo pieniędzy to zapłać ponad dwa razy tyle za to samo..,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie z koszykami różnie bywa, są takie które notorycznie gubią bidony nawet na mało wyboistych zjazdach.

Co do koszyków Speca, to brałbym tańsze ;), w dodatku wyglądają solidniej:

http://www.centrumrowerowe.pl/003662/Specialized-RIB_CAGE_MTB_koszyk/Produkt.aspx

Sam ich używam, trzymają doskonale, i jeszcze się nie zdarzyło żebym zgubił bidon.

Kłopot jest tylko taki, że niektóre bidony (np Camelbaki Podium) trzymają za mocno i jest kłopot z wyjęciem. Na pewno bardzo dobrze współpracują z bidonami Speca, które przy okazji też są super, bo mają szeroki ustnik i szybko się pije ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie z koszykami różnie bywa, są takie które notorycznie gubią bidony nawet na mało wyboistych zjazdach.

 

No ok to jest jeszcze powód, teraz zauważyłem, że autor napisał "który dobrze trzyma bidon" także trochę sensu jest.

Jednak ja takiego problemu nie mam, idę do naziemnego i kupuje bidon i koszyk zajmuje mi to hmmm. . . 10 min(albo i mniej, ale fajnie popatrzeć na asortyment).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Witam

Poszukuje koszyka na "bidon" a wlasciwie na wode nie uzywam bidonów tylko wkładam w niego butelke wody 2L ew 1.5 L ma byc ladnie wykonany i solidny za rozsadne pieniadze w ostatnim pękl spaw... tak więc traz szukam z większą uwaga i nie chce kupić czegos na 1 sezon w starym rowerze praktykowałem to samo woda w koszyk ( zwykly aluminium i bylo ok ).Chciałem kupić koszyk Fuji (tej firmy mam rower) niestety teraz jak potrzebuje nie ma na alle znalazlem tylko w jednym sklepie ale z przesylka kosztuje 40 zl to dla mnie za duzo.Ten toppeak wyglada ciekawie tylko czy nie peknie?

Pdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam koszyk topeak.

Trzyma dobrze, nigdy nic nie straciłem. Jest regulowany, więc możesz nim transportować bidon jak i browara :teehee:

Oto on:

Koszyk na napoje Topeak Modula Cage EX @ Sklep rowerowy Bikeman - Nowości 2012!

Dobrze prawisz, ponieważ sam taki mam i jest niezastąpiony a przede wszystkim leciutki, tani a nade wszystko wytrzymały.

 

Browara detonatorowi!!

 

pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...