Skocz do zawartości

[v'ki] jakie dobre do 0k.40zeta/sztuka


krystuss

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe te hamulce SD 3, pierwszy raz je widze, nawet nie wiedziałem ze sa SD 3, w niektórych roweruch czasami sie je mintuje, moze beda nawet fajne, i nie drogie sa ;)

 

 

no ja sie na nie jednak chyba skusze bo jakby nie bylo lepszy podstawowy Avid jak Tektro chociaz nic zlego o nich nie moge powiedziec bo uzytkowalem kiedys jakies tanizny jeszcze canti i nwet dzialaly:D a do v'ek ze stajni Shimano nie jestem przekonany jakos <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie, w dosc wysokich modelach, jak dostane mniej kasy na rower niz mam dostac to kto wie czy ich nie kupie <_<

 

tylko dlaczego te SD 3 sa takie tanie, w Amigo Bika komplet kosztuje 170zł, a SD 5 159zł, czyżby to była prawdziwa okazja, bo chyba zaczne kase kombinowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie, w dosc wysokich modelach, jak dostane mniej kasy na rower niz mam dostac to kto wie czy ich nie kupie :D

 

tylko dlaczego te SD 3 sa takie tanie, w Amigo Bika komplet kosztuje 170zł, a SD 5 159zł, czyżby to była prawdziwa okazja, bo chyba zaczne kase kombinowac :D

Witam

a mnie też sie wydaje, że tymi Avidami od "tadek30" coś jest nie tak :P . Zresztą wygladają inaczej niż te z Amigo. Ale oczywiście mogę sie mylic :)

 

pozdro

Adi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no troszku inaczej, no i 120zł taniej niz w Amigo, ja bym może je kupił jabym miał klamki, a ta jak musze jeszcze klamki kupic to sobie kupie Avidy SD 5 z klamkami FR 5 za 155zł.

cos ta aukcja mi sie nie podoba, wogóle czemu w Amigo SD 3 sa droższe od SD 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem do kolesia od tych Avidów SD 3, tylko spytałem sie tylko czy beda pod koniec miesiac, napisze jeszcze jednego i spytam, czemu tak tanio sa te hamulce ;)

a moze bym je wziął, tylko nie wiem czy:

lepiej kupic te SD 3 + klamki http://bike-center.home.pl/product_info.ph...products_id=165

czy ten zestawik: http://bike-center.home.pl/product_info.ph...products_id=198

bardziej bym sie w sumie skłaniał do tego zestawu z Avid SD 5, bo mi jakos te hamulce z allegro smierdzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy pisza do tych hampli trzba miec odpowiednie klamki ;) czy bez nich tzn z klamkami inne niz Avida te hample beda dzialac? w sumie v'ka to v'ka i powinna z innymi klamkami dzialac B) mam klamkomanetki Altusa :glare: poki co jednak nie mam kasy wrzucic cos lepsezgo bo mam wieksze wydatki niestety:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...