Skocz do zawartości

[ZLOT] IV Oficjalny Zlot FR.org


n4k5

Rekomendowane odpowiedzi

Qleek - jeśli nie jedziesz to skasuj głos ;D

 

a Ty już wiesz, że jedziesz na 100% ? daruj sobie takie posty...

 

Tak swoją drogą, to na chwilę obecną w sumie oddanych jest 59 głosów, a w temacie z ankietą widnieje tylko 46 odpowiedzi. Także 13 osób nie potwierdziło głosów poprzez dodanie posta ;-)

 

sprawdziłeś jakie to osoby, a nuż głosowały na izery i będzie trzeba skasować ich głosy...

 

Widzę, że zwolennicy Zawoi nie do końca podchodzą na luzie do ankiety, dobrze Szoppers stwierdził:

 

dawno takiego zacietrzewienia nie widzialem ;)

Beskid albo smierc! to dopiero determinacja :D

 

Dajcie na luuuuzzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

daid, nie sprawdzałem jakie to osoby. Po prostu chcąc oddać swój głos przeczytałem, co napisał Lookas i zauważyłem, że nie wszystkie osoby się do tego zastosowały. Dlatego dałem tu notkę, żeby ktoś, kto nie zatwierdził swojego głosu, mógł sobie o tym przypomnieć. Nie mam pojęcia czy te niepotwierdzone głosy należą do izerofanatyków czy też zawojoholików. Nie siedzę zestresowany, stukając zębami i martwiąc się, że wygra lokalizacja inna, niż mi odpowiada. Jeszcze nawet nie wiem czy na 100% pojawię się na zlocie (zresztą pewności chyba nikt nie ma), ale mam prawo do głosu, więc głosuję.. zapewniam, że na luzie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie, że jaja sobie robię w nawiązaniu do całej napinki niektórych przy pilnowaniu ankiety... Nie pochwalam kombinowania ale prawda jest taka, że ciężko będzie nam dopilnować nieuczciwych kroków, dlatego nie oddzywam się bezpośrednio jako stróż porządku. Tak jak napisałem wcześniej chcę jechać do Zawoji ale nie za wszelką cenę. Jak będą Izery również wpadnę. Jako Pyrusy też różnie chcemy. Co roku są różnice zdań przy wyborze miejscówki i daty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też obojętnie gdzie dokładnie będzie zlot - ważne aby był.

Jak tak te dwie miejscówki walczą ze sobą, mają takie duże zainteresowanie to tak naprawdę w tym roku może być Zawoja, a w następnym Izery. Albo odwrotnie.

Przegrany może zostać przyszłorocznym wygranym B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mniej więcej prześledziłam ostatnie kilka stron.... czy to tylko męski wyjazd ?

Bo sami panowie się tu wypowiadają?

Ja z ogromną chęcią pojechałabym do Zawoi :) Na Singlu pod Smrkiem byłam w zeszłym sezonie (Za######iście było!!!!)

http://izka.bikestats.pl/524476,Dobry-Den-Singltrek-pod-Smrkem.html

Teraz z chęcią zobaczyłabym coś nowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa :)

 

zapomniałem, że na 3 zlot nie udało się zrobić koszulek. Trzeba chyba jakąś komisję śledczą powołać w celu wyjaśnienia tego skandalu :).

Moja propozycja: 1.2.2012 - zaczynamy konkurs na projekt koszulki zlotowej, 1.3.2012 - zamykamy zgłoszenia i robimy głosowanie, powiedzmy 2 tygodnie, kolejne 2 tygodnie na listę chętnych. I składamy zamówienie, tym razem nie czekając na ostatnią chwilę, bo znowu skończy się jak ostatnio :).

Jakieś kontrpropozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...