Skocz do zawartości

[ZLOT] IV Oficjalny Zlot FR.org


n4k5

Rekomendowane odpowiedzi

Babia, dokładnie! Maroko - szybki jesteś z tym urlopem :) Ciekawe jak mi przypadnie przestój wakacyjny... Pewnie w tym okresie ale czy wtedy czy tydzień póżniej? Najwyżej wolne się wezmie. Dejot się poskładał do kupy więc też pewnie pojedzie. Miskov - łaaa! A co mamy za furę? Fela była dzielna w sumie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś nie chce się dojeżdżać na zlot, to niech siedzi w domu. Pamiętajcie, że jakiej lokacji nie wybierzemy, to osoby z Gdańska i tak będą miały daleko ;)

 

Ja na to patrzę inaczej: jak padnie na lokalizację daleko ode mnie, to będzie pretekst, żeby wziąć dzień-dwa urlopu i pobawić się dłużej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, już abstrahując od tego czy zlot będzie w Zawoi czy nie, mam podobne zdanie do Sola, ja takie zloty/imprezy traktuję jako możliwość poznania fajnych nowych miejscówek i właśnie jako motywacja do dłuższych podróży na które normalnie nie miałbym ochoty :) chodź w tym przypadku chciałbym się "pobawić" w przewodnika i Was trochę oprowadzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...