Skocz do zawartości

nikbar1

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    402
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez nikbar1

  1. Dzięki, poczytam, pomyślę, waga nie jest priorytetem, różnica zresztą jest nieduża, 200,czy 300g, to już wole się odchudzić te pare deko priorytet to ochrona, potem jak najcichsza,a na końcu opory toczenia .
  2. No wiec zastanawiam się co kupić, elektryk trekkingowy (w porywach SUV), oryginalnie miał zamontowane Schwalbe G-One 27,5x2,25, niby ok,ale kapcie mnie troche irytują, no oczywiście trafiłem na te pancerne Marathon Plus MTB, no wiec impulsywnie kupuje, ale potem przyszła myśl, jak one muszą huczeć na asfalcie, te co mam już mnie drażnią,to takich bym pewnie nie zniósł, no i szukam dalej i znalazłem te w tytule, są ciut szersze, nie wiem co z błotnikami, czy się zmieszczą, mój styl jazdy to dojazd asfaltem do lasu albo pól i bujanie się po bezdrożach w tempie niespiesznym, asfalt to pewnie z 60% jazdy, jakos dawałem rade na starym ebiku z cienkimi oponami, po przesiadce na te co mam zmiana jakościowa jest super, chciałbym utrzymać ten komfort,ale też nie martwić się o przebicia.
  3. Znalazłem chyba najbardziej odjechany film , szukałem cos o Ukrainie i rowerze,no i trafiłem na starszego pana z wąsem co to jedzie,niby fajnie ,ale komentarze typowo podkarpacko- konfiarskie, ogólnie niby spoko, ale to szosa , ruch uliczny i gość robiący za przewodnika na trasie. No i dalej szukam i trafiłem na coś takiego, jak ktoś nie widział to wolność, przygoda, cyrk połączony ze zgroza, bez osądzania jakiejś nacji, zbędnego pieprzenia o kolorach flag
  4. O, jesteś ja to czekam aż te gminy zaliczysz, wsiądziesz na coś bardziej terenowego i po uach będziesz tylko jeździł
  5. No i zacząłem (7 ciągiem ;), jakby połączyć jego drogi z gadaniem Artura to byłoby idealne, no ale wszystkiego nie da się mieć
  6. Dzięki, obadam
  7. To ja polecam odmianę od płaskości, Pogórze Przemyskie, Dynowskie i Strzyżowskie, do wyboru, jak byś była zainteresowana to pisz, polecę agro fajne koło Dynowa, czy Frysztaka . Jak coś mniej górzystego, bardziej teren pagórków rolniczych w stylu Roztocza ,to z nim wygrywa Skierbieszowski Park Krajobrazowy, trzeba dojechać do Zamościa, albo Lublina, no albo klasyk Roztocze, okolice Horyńca zdroju, czy Zwierzyńca.
  8. Szukam jakiś fajnych , bez idiotycznej muzyki, z ludźmi którzy gadają, nie jadą żeby jechać (no poza Arturem Frydelem, bo to gość którego oglądam dla niego a nie drogi), bardziej turystyczne,krajoznawcze, coś w rodzaju cykloop, jakaś tułaczka, zwiedzanie , polne drogi, leśne drogi, najlepiej jakieś zadupia wschodniej polski .
  9. Jeśli tylko posiadacz zgłosi kradzież, informacja zostanie przekazana dalej, przez co złodziej nie będzie mógł korzystać ani odsprzedać działającego akumulatora czy roweru. A wcześniej piszą, ze rower będzie działał tylko bez możliwości aktualizacji i zabawy (grzebania) w aplikacji...
  10. Haha, wy to macie jazdy ja jeszcze od nowości nie umyłem rowerów, nie ma sensu bo cały czas się brudzą (ze 2 lata) ,zeskrobuję tylko błoto z przedniej rury butem, czasem na sucho szmatą przeciągnę, ale to pewnie raz do roku .
  11. Ja mam takie https://www.bike24.pl/produkty/419555 wcześniej miałem to starsze gel i to chyba jest lepsze, choć tamto też było dla mnie ok, znaczy nic nie wyszło mnie nie bolała po jeździe,w tracie to różnie bywa
  12. Nie trzeba jeździć czy wykonywać jakiś ćwiczeń fizycznych , w moim przypadku wystarczyło to co napisałam, nie miałem zamiaru chudnąć (choć przydało się),ale taki był efekt uboczny. Pewnie chodzi o dzienna podaż kalorii
  13. Żeby schudnąć wystarczy post przedłużony, czyli koniec jedzenia max o 18,tyle i aż tyle, ja schudłem z 10 kg mimochodem, z powodu bólu gardła, okazało się ,że mam jakiś taki refluks , który niszczy mi śluzówkę ,wdrożyłem to i ograniczyłem kwaśne rzeczy .
  14. I żeby miał jeszcze silnik z ferrarii 410
  15. Czytałem Twój temat też go biorę pod uwagę ,albo jakieś inne bolany, mniejszy skok chyba ma. Poczytam o tym zmiękczaniu .
  16. Obczajałem go, ale chyba mam rurę sterową stożkową, no i ten jest pod 28 koło, to jakoś mocno zmieni geometrię ?
  17. No wiec mam trekinga elektrycznego Diamant Zing HCH https://www.diamantrad.com/de-DE/bike/zing-hch/ , z amortyzatorem który praktycznie nie działa "Suntour XCR32, sprężyna, regulacja napięcia wstępnego, blokada, oś 100 mm QR, 60 mm skoku" mam jakieś opcje bez szalonej zmiany geometrii na zmianę na jakiś powietrzny, albo coś co będzie trochę działać ?
  18. Ze ja mogę mieć taki rower to dowiedziałem się przypadkiem to raczej marketingowy bełkot . Rower elektryczny typu „SUV” to model e-bike’a skonstruowany z myślą o bardzo szerokim zastosowaniu — od codziennego dojazdu w mieście, przez lekki teren, aż po rekreacyjne wyprawy — łączący cechy roweru miejskiego/trekkingowego z terenowym akcentem.
  19. Z definicji nie musi mieć dampera .
  20. Ale na poważnie,to ebik SUV nie musi ważyć 30 kg, mój łapie się w te kategorie chyba i ważył 23 przed upgradem
  21. Mi chodzi o to,że jak chcecie dojeżdżać do roboty i nic poza, to to bez sensu płacić za rower 10 koła czy więcej, to zrobi każdy tani rower z silnikiem w piaście.
  22. A ja mam z tej rodziny z ,akumulatorem 400 waży pewnie 22 kg max, masz mocny silnik, możesz jeździć gdzie chcesz (szerokie opony jak w SUVach), no nie oszukujmy się, jeżdżenie rowerem elektrycznym, 20 km to żart jakiś i https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-diamant/diamant-trekking/diamant-zing/f/DF450/zing-trip-core-%28ze-%c5%9bredni%c4%85-ram%c4%85%29/48274/5330682 trek praktycznie są takie same, ta sama rama,tylko nalepka inna https://e-velomania.pl/rower-elektryczny-trek-allant-5-o-niskim-przekroku-545wh-2025-czarny jak chcesz jeździć 20 km to jakieś badziew czy ulep wystarczy .
  23. A mi zamiast tych plastikowych wypełniaczy "chrupek" wysłali prawdziwe .
  24. I generacjami się tak nie przejmuj, jeździ to to tak samo praktycznie, te z duża zębatką z przodu wolniej zużywają tę przednią zębatkę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...