Skocz do zawartości

dfq

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 210
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    51

Zawartość dodana przez dfq

  1. Bo rankiem trza wyskoczyć do Tyńca 🤩
  2. Jasność widzę, jasność 🤣
  3. Bo 31C i 60km po Puszczy 😴
  4. Jeśli bedziesz kupowac arsenala, kup tez bagaznik tej firmy - pasują do siebie idealnie (grubość rurek bagaznika vs zaczepy sakw). Tak na marginesie, siostra ma Ortlieby, ja i żona arsenale. Wolimy arsenale.
  5. Bardzo dobry gadżet. Od 2 lat używam go przy zmianie kół w góralu (mała korekta zacisku w przednim kole). Lekko, łatwo i przyjemnie 👍
  6. Rowerki po wczorajszym wypadzie w teren leśny (już po wstępnym oczyszczeniu kół z ton błota) 🤣 :
  7. No przecież 3.66.2 to jest obecnie najnowsza wersja Locusa (ta bezterminowa- bez abonamentu)
  8. Ja mam 3.66.2 i u mnie tez wszystko gra
  9. Automatyczna optymalizacja tras jest w garminowskim BaseCampie. Rysujesz trasę po zadanych punktach a potem program może ją zoptymalizować (pozmieniać kolejność itp)
  10. dfq

    [Napęd] Bateria

    przeciez tam masz na silniku 24V. Potrzebujesz takiej ładowarki :https://www.jpteshop.nl/ele276-lader-voor-mc-multicycle-qms-294v.html
  11. Favero Assioma Uno SPD XC 😂
  12. Różnie to bywa. Kupowałem niedawno siodełko fizika w bikeinn. Paczka przyszła w niecały tydzień
  13. Ja tam używam suwmiarki. 11.9 cm wkładamy w łańcuch i rozsuwamy do oporu. Powyżej 12.6 łańcuch do wymiany. Powyżej 12.9 - prawdopodobnie łańcuch i kaseta. Mam też 3 przymiary - każdy pokazuje inaczej.
  14. I jeszcze parę drobiazgów
  15. Mały backup do moich Chiseli na nadchodzące trudne czasy : Korba XT M8000 2x11 26/36 Boost, zapasowe zębatki XT 26, 36 Przerzutka XT RD M8000 GS 11rz Suporty shimano BBMT800, RaceFace X-Type Team Klucz Prox hollowtech II, MT800 2 łańcuchy KMC 11rz
  16. Jest coś takiego jak panel kontrony, Jak chcesz własny to trzeba się pobawić edytorem paneli
  17. dfq

    [szorty] z wkładką

    Mam te gacie i powiem ze byłem zaskoczony wkładką - bardzo dobra, materiał przewiewny. Na co dzień jeżdże w rowerowych spodenkach z lycry z wkładką ale czasem jak potrzebuje wyskoczyc rowerem na miasto bez stroju kolarskiego to robią robotę.
  18. dfq

    [szorty] z wkładką

    możesz sobie kupić gacie z wkładką a do tego uzywac spodenki jakie ci pasują https://allegro.pl/oferta/spodenki-rowerowe-biffy-z-wkladka-zelowa-xl-10887746424
  19. Jest tez fenix BC30 v 2.0. Znacznie mocniejszy, ładniejsze światło (barwa) niz bc25 ( trochę za ciepławe), wymienne akku, pilot ale niestety sporo droższy i nie ma takiego odcięcia jak bc25. Tu jest raczej rozpraszanie górnej wiązki. Uchwyt taki sam (oba pasują do niego).
  20. To oczywiście żart, ale w różnym kierunku idzie rozwój graveli. Widziałem już najnowsze karbonowe produkcje z barankiem i amorem, czy też flatbary speca z future shockiem Co do tego egzemplarza to nie tylko opony. Koła (obręcze) są "w rozmiarze" gravela (wąskie). A tu dla purystów mój rasowy gravel 🤣 :
  21. Gravel Flatbar - hybryda Specialized Diverge Evo i BH GravelX Evo 😀 : 2x11 : 36-26/11-42, koła DT Swiss XR361 straightpull, piasty DT 350 ratchet 36T, opony IRC Boken 40mm na mleku.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...