-
Liczba zawartości
1 203 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
51
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez dfq
-
[Jedno Zdjęcie] Jedna wyprawa - Jedno zdjęcie
dfq odpowiedział durnykot → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Android] Najlepsza apka na rower ? mapy, nawigacje itp
dfq odpowiedział adriel → na temat → Akcesoria rowerowe
No przecież 3.66.2 to jest obecnie najnowsza wersja Locusa (ta bezterminowa- bez abonamentu) -
[Android] Najlepsza apka na rower ? mapy, nawigacje itp
dfq odpowiedział adriel → na temat → Akcesoria rowerowe
Ja mam 3.66.2 i u mnie tez wszystko gra -
[Android] Najlepsza apka na rower ? mapy, nawigacje itp
dfq odpowiedział adriel → na temat → Akcesoria rowerowe
Automatyczna optymalizacja tras jest w garminowskim BaseCampie. Rysujesz trasę po zadanych punktach a potem program może ją zoptymalizować (pozmieniać kolejność itp) -
przeciez tam masz na silniku 24V. Potrzebujesz takiej ładowarki :https://www.jpteshop.nl/ele276-lader-voor-mc-multicycle-qms-294v.html
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
dfq odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz
dfq odpowiedział rambolbambol → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
dfq odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Różnie to bywa. Kupowałem niedawno siodełko fizika w bikeinn. Paczka przyszła w niecały tydzień -
Ja tam używam suwmiarki. 11.9 cm wkładamy w łańcuch i rozsuwamy do oporu. Powyżej 12.6 łańcuch do wymiany. Powyżej 12.9 - prawdopodobnie łańcuch i kaseta. Mam też 3 przymiary - każdy pokazuje inaczej.
-
[upgrade roweru] zakup lepszego osprzętu do roweru elektrycznego
dfq odpowiedział razor2077 → na temat → Elektryczne - e-bike
są wolnobiegi 9rz -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
dfq odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
dfq odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Mały backup do moich Chiseli na nadchodzące trudne czasy : Korba XT M8000 2x11 26/36 Boost, zapasowe zębatki XT 26, 36 Przerzutka XT RD M8000 GS 11rz Suporty shimano BBMT800, RaceFace X-Type Team Klucz Prox hollowtech II, MT800 2 łańcuchy KMC 11rz -
[Android] Najlepsza apka na rower ? mapy, nawigacje itp
dfq odpowiedział adriel → na temat → Akcesoria rowerowe
-
Mam te gacie i powiem ze byłem zaskoczony wkładką - bardzo dobra, materiał przewiewny. Na co dzień jeżdże w rowerowych spodenkach z lycry z wkładką ale czasem jak potrzebuje wyskoczyc rowerem na miasto bez stroju kolarskiego to robią robotę.
-
możesz sobie kupić gacie z wkładką a do tego uzywac spodenki jakie ci pasują https://allegro.pl/oferta/spodenki-rowerowe-biffy-z-wkladka-zelowa-xl-10887746424
-
[Lampka] Co kupisz jak masz 50 a co jeśli masz 150zł
dfq odpowiedział PoleK → na temat → Akcesoria rowerowe
Jest tez fenix BC30 v 2.0. Znacznie mocniejszy, ładniejsze światło (barwa) niz bc25 ( trochę za ciepławe), wymienne akku, pilot ale niestety sporo droższy i nie ma takiego odcięcia jak bc25. Tu jest raczej rozpraszanie górnej wiązki. Uchwyt taki sam (oba pasują do niego). -
[Przełajki - galeria] Inspiruj, chwal, dziel się wrażeniami
dfq odpowiedział kazafaza → na temat → Gravel/Przełajówki
To oczywiście żart, ale w różnym kierunku idzie rozwój graveli. Widziałem już najnowsze karbonowe produkcje z barankiem i amorem, czy też flatbary speca z future shockiem Co do tego egzemplarza to nie tylko opony. Koła (obręcze) są "w rozmiarze" gravela (wąskie). A tu dla purystów mój rasowy gravel 🤣 :- 1 062 odpowiedzi
-
- galeria
- cyclocross
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[Przełajki - galeria] Inspiruj, chwal, dziel się wrażeniami
dfq odpowiedział kazafaza → na temat → Gravel/Przełajówki
Gravel Flatbar - hybryda Specialized Diverge Evo i BH GravelX Evo 😀 : 2x11 : 36-26/11-42, koła DT Swiss XR361 straightpull, piasty DT 350 ratchet 36T, opony IRC Boken 40mm na mleku.- 1 062 odpowiedzi
-
- galeria
- cyclocross
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
dfq odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
dfq odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Przełajki - galeria] Inspiruj, chwal, dziel się wrażeniami
dfq odpowiedział kazafaza → na temat → Gravel/Przełajówki
- 1 062 odpowiedzi
-
- 4
-
-
- galeria
- cyclocross
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[Android] Najlepsza apka na rower ? mapy, nawigacje itp
dfq odpowiedział adriel → na temat → Akcesoria rowerowe
garminy tez to mają -
[Android] Najlepsza apka na rower ? mapy, nawigacje itp
dfq odpowiedział adriel → na temat → Akcesoria rowerowe
@bkt Może to: https://live-tracking.locusmap.app/manuals/ https://docs.locusmap.eu/doku.php?id=manual:user_guide:functions:live_tracking -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
dfq odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
dfq odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
