Skocz do zawartości

dfq

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 203
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    51

Zawartość dodana przez dfq

  1. Rowerki po wczorajszym wypadzie w teren leśny (już po wstępnym oczyszczeniu kół z ton błota) 🤣 :
  2. No przecież 3.66.2 to jest obecnie najnowsza wersja Locusa (ta bezterminowa- bez abonamentu)
  3. Ja mam 3.66.2 i u mnie tez wszystko gra
  4. Automatyczna optymalizacja tras jest w garminowskim BaseCampie. Rysujesz trasę po zadanych punktach a potem program może ją zoptymalizować (pozmieniać kolejność itp)
  5. dfq

    [Napęd] Bateria

    przeciez tam masz na silniku 24V. Potrzebujesz takiej ładowarki :https://www.jpteshop.nl/ele276-lader-voor-mc-multicycle-qms-294v.html
  6. Favero Assioma Uno SPD XC 😂
  7. Różnie to bywa. Kupowałem niedawno siodełko fizika w bikeinn. Paczka przyszła w niecały tydzień
  8. Ja tam używam suwmiarki. 11.9 cm wkładamy w łańcuch i rozsuwamy do oporu. Powyżej 12.6 łańcuch do wymiany. Powyżej 12.9 - prawdopodobnie łańcuch i kaseta. Mam też 3 przymiary - każdy pokazuje inaczej.
  9. I jeszcze parę drobiazgów
  10. Mały backup do moich Chiseli na nadchodzące trudne czasy : Korba XT M8000 2x11 26/36 Boost, zapasowe zębatki XT 26, 36 Przerzutka XT RD M8000 GS 11rz Suporty shimano BBMT800, RaceFace X-Type Team Klucz Prox hollowtech II, MT800 2 łańcuchy KMC 11rz
  11. Jest coś takiego jak panel kontrony, Jak chcesz własny to trzeba się pobawić edytorem paneli
  12. dfq

    [szorty] z wkładką

    Mam te gacie i powiem ze byłem zaskoczony wkładką - bardzo dobra, materiał przewiewny. Na co dzień jeżdże w rowerowych spodenkach z lycry z wkładką ale czasem jak potrzebuje wyskoczyc rowerem na miasto bez stroju kolarskiego to robią robotę.
  13. dfq

    [szorty] z wkładką

    możesz sobie kupić gacie z wkładką a do tego uzywac spodenki jakie ci pasują https://allegro.pl/oferta/spodenki-rowerowe-biffy-z-wkladka-zelowa-xl-10887746424
  14. Jest tez fenix BC30 v 2.0. Znacznie mocniejszy, ładniejsze światło (barwa) niz bc25 ( trochę za ciepławe), wymienne akku, pilot ale niestety sporo droższy i nie ma takiego odcięcia jak bc25. Tu jest raczej rozpraszanie górnej wiązki. Uchwyt taki sam (oba pasują do niego).
  15. To oczywiście żart, ale w różnym kierunku idzie rozwój graveli. Widziałem już najnowsze karbonowe produkcje z barankiem i amorem, czy też flatbary speca z future shockiem Co do tego egzemplarza to nie tylko opony. Koła (obręcze) są "w rozmiarze" gravela (wąskie). A tu dla purystów mój rasowy gravel 🤣 :
  16. Gravel Flatbar - hybryda Specialized Diverge Evo i BH GravelX Evo 😀 : 2x11 : 36-26/11-42, koła DT Swiss XR361 straightpull, piasty DT 350 ratchet 36T, opony IRC Boken 40mm na mleku.
  17. No nie będę oryginalny 😀 Nowa "skura" na poranne treningi :
  18. bo Światowy Dzień Roweru to 60km po Puszczy Niepołomickiej (Czarny Staw)
  19. Miałem 2 pedały zapasowe na stanie. Leżały i się marnowały. No to dokupiłem do nich "resztę" 😀
  20. garminy tez to mają
  21. @bkt Może to: https://live-tracking.locusmap.app/manuals/ https://docs.locusmap.eu/doku.php?id=manual:user_guide:functions:live_tracking
×
×
  • Dodaj nową pozycję...