Skocz do zawartości

chudzinki

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    7 334
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez chudzinki

  1. To zależy, bo jeżeli to elektryk to musi mieć podpórkę!
  2. Żeby odpowiedzieć na większość pytań to pochwal się co to za ? A w rowerach są co najwyżej amortyzatory. Na pewno nie będzie w standardzie uchwytu na bidon, telefon i schowka.
  3. chudzinki

    [FAT Bike] Warto?

    Ciekawy temat, bo od fata z oponką 4.0 dyskusja poszła w kierunku 3.0, później 2.6 - no OK. Na takich można pojeździć po ale "balon" 2.0 to już zdecydowanie na inne tereny i żaden agresywny bieżnik nie zbliży odczuć z jazdy do opony choćby 2.6 🙂.
  4. chudzinki

    [FAT Bike] Warto?

    @sivesgaard a ilu użytkowników fata napisało Ci, że to zły pomysł...? Jako jedyny rower to na pewno byłaby porażka, ale jako kolejny 🙂.
  5. chudzinki

    [FAT Bike] Warto?

    Nie rozumiem dlaczego nie kupisz... Skoro masz fundusze, miejsce na garażowanie i chęci do jazdy to chyba wszystko co jest potrzebne 🙂.
  6. @lewocz zapewne piszesz o tym: Zastanawiałem się, ale czy to nie będzie zbyt nudny podjazd? A może nie warto się pchać czarnym szlakiem przez Bukowinę...?
  7. A ktoś jest w stanie doradzić czy taką trasę https://mapy.com/s/behotonuge przyjemniej robić zgodnie ze wskazówkami zegara czy przeciwnie? Na FB jest dziewczyna, która ma objeżdżone tamte strony, ale nie pamiętam nicku. Ktoś ją kojarzy? EDIT. Znalazłem! Anita Sięka 🙂.
  8. Gdyby Cię zainteresowały Newmeny z rodzimego rynku to popatrz na ofertę Bike Life na OLX.
  9. A to jest obręcz 20 mm... To jeszcze ciekawiej 🙃. @michalr75, zmieniaj póki możesz.
  10. @leejoonidas ja też byłem przekonany, że Ty o Newmen` ach piszesz.
  11. Hmmm... Kocią Łapę 🙃. Jak po urwaniu przerzutki powiedziałem młodej, że dla mnie to już koniec jazdy na dzisiaj i jak zobaczyłem jej minę (moja też była nietęga zapewne) to stwierdziłem, że nie mogę jej tego zrobić. A że chodzę dość szybko i świadomość, że od Mosornego do samochodu będzie z górki to stwierdziłem, że kontynuujemy 💪. Zaplanowane było generalnie do Urwanicy, ale skończyło się na Kociej. Przy Policy miałem mały dylemat, ale po przeliczeniu stwierdziłem, że ogarniemy do zmroku. Nie nagrało jakiś 900 m:
  12. Ale tu nie ma żadnej filozofii - zupełnie inaczej układa się i zachowuje opona na szerszej obręczy. Ja kompletnie nie widzę u siebie opony choćby 2.25 na obręczy 22 mm. Ale na szutry czemu nie 🙂.
  13. @wr81, miałem (a w zasadzie mam jeszcze i chyba pójdą na sprzedaż) Sunrigle Duroc - głośne, ale przyzwyczaiłem się. Od córek pozbierałem giantowskie - masakrycznie głośne, ale jeździłbym dalej gdyby nie sytuacja z soboty gdzie z Mosornego zjeżdżałem bez łańcucha i to było cudowne 🙃. Dlatego wypytywałem i postawiłem na Newmeny. "Troszku" ma...
  14. Mam nadzieję, że szybko do tematu kół nie wrócę (!), ale jakby ktoś się wypowiedział odnośnie piasty FH-MT510 i MS to byłoby miło 🙂.
  15. @DEFTONES, no mam nadzieję 🙂. Pomimo, że u mnie w domu najcichszy jest Fulcrum to biorąc pod uwagę wszystkie wypowiedzi w moim temacie jak również inne aspekty rano zdecydowałem się na:
  16. Za wieżą... To mój ślad 😄. Ten Leskowiec ? W czerwcu robiliśmy coś takiego:
  17. Przyjrzę się tematowi, bo jakiś czas temu miałem podobnie z 12s Deorką. Czy ze sprzęgłem czy bez popiskiwało, ale tylko przy zrzucaniu z samej góry kaset w dół. Kółeczka też to nie były i zawiasy też nie... Nie wnikłem w to za bardzo, bo i tak rower miał problem dogadać się z tą przerzutką. Założyłem 11s XT.
  18. chudzinki

    [klocki] Magura MT5 piszczenie

    O tych klockach nic nie wiem, ale wiem na pewno, że po pierwsze - przy hamowaniu nie odczujesz (lekko) zatłuszczonej tarczy, a po drugie - nie każdy klocek dogada się z każdą tarczą. Dla pewności możesz umyć tarczę Ludwikiem, a klocki potraktować jakimś odtłuszczaczem.
  19. Zdecydowanie tak. To są moje spostrzeżenia z krótkiego użytkowania mleka, ale niech się wypowiedzą bardziej doświadczeni 😉.
  20. Mam podobnie z innymi oponami i wg mnie to zależy od dokładności wykonania (a co za tym idzie przylegania) stopki.
  21. No właśnie z tym smarem to nie chciałbym przesadzić... A nie każdy MS tak ma? Wcześniej w ogóle o tym nie wiedziałem, ale odkąd zacząłem używać to wszystkie, które miałem w rękach tak mają. FH-MT510 chyba też? Jeżeli się mylę to niech mnie ktoś poprawi 🙂.
  22. @cervandes @Dokumosa, a do jakich Shimano porównujecie? Dopytuję, bo chcę naprawdę coś cichego. Za wyjątkiem Onyx oczywiście 🙂. Zastanawiam się jak głośna jest FH-MT510 w porównaniu do Newmen... Na YT jest pełno filmików, ale wsłuchując się to żaden odnośnik wg mnie. Z tego co mam teraz w domu to od najcichszej: Fulcrum, Newmen, Shimano MT400, Giant` owskie.
  23. i można powiedzieć, że hulajnogą 🤣. Ten króciutki zjazd z Mosornego w stronę Kiczorki na długo zapamiętam... PS. Dlaczego po wrzuceniu na forum obraca mi zdjęcie?
  24. @Dokumosa jeżeli masz to jak wg Ciebie z głośnością bębenka w skali od 1 do 5? Gdzie 1 to najcichszy 🙂.
  25. @cervandes, a jak wg Ciebie z głośnością bębenka w skali od 1 do 5? Gdzie 1 to najcichszy 🙂.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...