Skocz do zawartości

chudzinki

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    7 334
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez chudzinki

  1. @itr, "tanie rękawice na narty deka" - które konkretnie masz? Ja mam jakieś no name, ale są tak grube (co nie znaczy, że ciepłe), że nie da się w nich jeździć? Na tym najmniej mi zależy. Ciepłota przede wszystkim 😀.
  2. A ktoś ma/macał https://www.decathlon.pl/p/ochraniacze-na-rekawiczki-rowerowe-triban-wodoodporne/_/R-p-330523?mc=8615345&snrai_campaign=j6AZuHRiZR2Q&snrai_id=eec7f203-48bd-4427-ac07-93f4f3975ba9 ? Warto spróbować?
  3. chudzinki

    [Dobicie] Recon RL 130

    Pewnie masz rację, ale miałem nadzieję, że ktoś miał podobny przypadek i nakieruje co to może być. Amor ma już trochę za sobą i gdyby to było coś poważnego to z przyczyn ekonomicznych wolę go opchnąć w takim stanie i kupić coś nowego.
  4. chudzinki

    [Dobicie] Recon RL 130

    Żadnych luzów właśnie. Pewnie na tym się skończy 🙂.
  5. W pn wieczorem na trasie, którą doskonale znam, przez chwilę nieuwagi, dobiłem amortyzator i trochę siebie 😏. Dzisiaj zauważyłem, że w trakcie jazdy przy podrywaniu przedniego koła słychać głuchy odgłos, jakby gdzieś pojawił się luz. Co mogło się sypnąć? Wiem, że najlepiej byłoby go rozebrać, ale latem robiłem serwis, a w zimie wiele nie jeżdżę, więc może miał ktoś podobny przypadek? Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że wydaje mi się, że zaczął lepiej pracować 🤔. Brak zewnętrznych uszkodzeń ani wycieków.
  6. Nie dzisiaj, ale w niedzielę: Wyjątkowo pytałem o zgodę leśniczego ze względu na bobry i monitoring 😀.
  7. Ja znam tylko Kuehne+Nagel... Tylko co przygody z firmą kurierską mają wspólnego z tematem? Biostern tym razem "allegrowy" - pozytyw jak zawsze.
  8. Baaardzo rzadko udzielam się w tym temacie i rzadko zgadzam się z Twoimi wypowiedziami, ale tutaj masz absolutną rację 👍.
  9. Bo ja mam żonę i przeczytałem dzisiaj taki tekst na forum, że się zastanawiam czy mogę patrzeć... 🤣
  10. Ale nie ma się co bać kobiet, nie gryzą. Spokojnie 😀.
  11. Końcem roku mają rozdawać nagrody 🤭.
  12. Czyli nie napisał prawdy 😀. Tak sobie przeglądałem z nudów i chciałem się upewnić.
  13. 1. Funkcje / więcej funkcji / ekrany niestandardowe / panel kontrolny. Masz tam kilka gotowców, które możesz dowolnie edytować albo utworzyć nowy. 2. Dane / ślady i naciskasz + w prawym dolnym rogu. Jak już ślad pojawi się na mapce to wybierając go pokazuje się menu i tam możesz wybrać prowadzenie bądź nawigację.
  14. W Locus jak najbardziej. Jest kilka zdefiniowanych paneli, które można dowolnie edytować. Własne od podstaw również można tworzyć.
  15. chudzinki

    [Licznik] Sigma Rox 6.0

    🤔
  16. A przy włączonym ekranie wszystko OK? Przy wyłączonym co się dzieje? Tylko przestaje nagrywać ślad? Robi pauzę czy całkowicie zakańcza? Zapisuje fragment? https://help.locusmap.eu/topic/stops-recording-when-screen-off - może u Ciebie też problem jest w ustawieniu lokalizacji.
  17. Pierwsze co mi przychodzi do głowy to w menu Locus Różne zaznacz "uruchom ... jako usługę" lub w menu telefonu wyłącz optymalizację baterii dla Locus.
  18. Waga to akurat norma 🙂. Tyle ważą trekkingi.
  19. To zobaczymy jak będziesz w tym wieku...
  20. Fakt, gęste to jak pieron... A są w ogóle jakieś przeciwskazania żeby wlewać inaczej niż producent podaje? Pytam przyszłościowo 😉.
  21. Są jakieś przeciwskazania żeby mleko z tematu wlewać przez wentyl pomimo, że instrukcja nakazuje bezpośrednio do opony? Pomijam fakt czy fizycznie jest to możliwe, bo jeszcze nie próbowałem...
  22. Współczuję, ale myślisz, że po ponad 4 miesiącach dalej tak wygląda? O takich sytuacjach to się pisze od razu.
  23. Kurcze, nie "patrzałem" tak wysoko 😀.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...