Skocz do zawartości

vincek

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    776
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Zawartość dodana przez vincek

  1. Nie sądzisz że warto wspomnieć?!
  2. @XC100S sam znalazłeś?
  3. Wymieniłem linki i pancerze hamulcowe w rowerze najmłodszej.
  4. Kilka zacisków plus kluczyk
  5. Dziś popatrzyłem pomyslelem, że śmignę troszke kilometrów. Jednak się nie udało. To rzutem na taśmę złożyłem zamówienie na kilka części rowerowych 😀
  6. Ja tam widziałem promkę na Rolexa 😉
  7. No niech to, kusząca...
  8. Wymiana dętki + zmiana gripów.
  9. Czajna gripy mówię "sprawdzam", będą w sam raz do czerwonego pierdka.
  10. Ja mam inny. W przypadku takich ocieplaczy ważny jest rozmiar wewnętrzny - by klamek i przerzutek można było komfortowo używać. Dodatkowo rozmiar dziury w którą wkładasz ręce- by można było szybko i sprawnie wyjmować ręce. Powiem, że takie rozwiązanie jest mega. Żadne rękawice nie dadzą takiego komfortu cieplnego.
  11. Kolejny głos za Topeak Ninja - może i trzeba się ostro namachać, ale nie używam tego regularnie Zaletą jest niewidzialność ninja 😉
  12. Canyon ma 10% zniżki na produkty z outletu: https://www.canyon.com/pl-pl/outlet-bikes/
  13. Będzie dużo "bo" zaczynam: bo warszafka, bo malo już śniegu, bo kija szukałem, bo kij był daleko, bo udało sie postawić rower na kiju, bo zawsze chciałem tam zajechać i strzelić fotkę, ale jechałem dalej i mialem to w "pamięci", bo w końcu tam zajechałem i zrobiłem fotkę, bo od nowa wyliczanka, bo warszaf.... bo zdjęcie w końcu:
  14. Tymczasowy upgrade tylnej przerzutki w rowerze młodego z Altusa na Alivio
  15. @rambolbambol a kysz mi stąd z azjatycką "inspiracją", bo Twoja małpakaratecośtam zostanie przeklęta za Twoje herezje 😉 @artoor dzięki za cynk. Jak ktoś się zastanawia, to nie marnować czasu. Zejdą szybko ze stanu prawdopodobnie.
  16. Wszystko to ma Cerberus Moon
  17. Hej @maslavsky kupiłem w bardzo fajnym miejscu: https://www.justpedal.nl/nl/
  18. U nas mylą z dzikiem wszystko 😉
  19. Ponad 0,5 kg - to przytrzymywać tego nie trzeba by odkręcić kasetę 😉
  20. Taaak, będzie więcej jak chcesz i pozdro 600 🤩
  21. Człowiek wyrusza po chorobowej przerwie i pyk pod domem... Po chałupie w grudniu elfy grasowały: Klopsiki jednorożce 💗
×
×
  • Dodaj nową pozycję...