Skocz do zawartości

vincek

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    776
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Zawartość dodana przez vincek

  1. Portalwarszawski?! To już mi się wszystko układa 🙃 szkoda czasu. Dziękuję i pozdrawiam.
  2. Coś do sprawdzania i coś do zakładania/zdejmowania...
  3. Powiem tak, że ten Zefal jeśli nie pośmierduje, to zacnym zamiennikiem Camelbaka jest i już. Zatyczka i brak śmierdowania za 29 zł?! Zapowiada się na dobrą opcję. Zamówię dwa by wpaść w darmowa wysyłkę 😉
  4. Tak, są jeszcze na bikeinn, ale cena i wysyłka zabija sens. Na Bike discount i Amazon także. Już lepiej kupić nowy bidon z taką zatyczką. Na przykład Camelbak Dirt, cenowo za ok. 40 zł.
  5. Masz na myśli "zatyczki"?
  6. Dartmoor ciastko i nakrętki na wentyle.
  7. @Sobek82 te Dartmoor Cookie są rzeczywiście takie jasno czerwone? Bo szukam takich, ale znajduję opinie, że zdjęcia są przekłamane i są bardziej ciemno czerwone. A takich to ja nie chcę, bo mają pasować do PieTreka:
  8. Bo nad Muzeum Kolejnictwa
  9. W końcu zabrałem sie by zajrzeć do zapadek, bo skubane potrafiły "strzelić" co jakiś czas. A tam: Nie wiem, co o tym myśleć? Wyczyściłem i przesmarowałem dużo mniejszą ilością smaru DT.
  10. Kolejny Camelbak w domu 🙂
  11. W końcu zebrałem tyłek i zrobiłem serwis dla zimowych kół.
  12. Tak, dokładnie. Kupiłem na Allegro u rowerek.pl
  13. Właśnie kupiłem smar, ale nie czerwony. Tylko HXTXXX00NMG20S. Mam nadzieję, że będzie dobry do 370-ki 🙂 Dodatkowo olej mineralny Shimano + nakrętki na wentyle z uchwytem do wkręcenia rdzenia 🙂
  14. Bo nie czekam na tramwaj...
  15. Bo czekam na liściasty tunel 🙃
  16. Bo kto oskubał korę?!
  17. Możesz też pomyśleć nad Kornerbarem. Tu kilka słów o tym tworze: Teraz w Muirwoodsie siedzą Mezcale 2.1 Taki set miał być tymczasowo, a został na stałe 🙃
  18. Bo odpoczynek na kanapkę 🙃
  19. iroman.pl - pozytywna Bardzo dobry i szybki kontakt na Allegro. Ultra-szybka wysyłka.
  20. Muirwoods przyjął kilka wiosennych ficzerów. No i tak czysty w tym roku już raczej nie będzie...
  21. Zgadza się, w moim przypadku wymieni M7000 11-42 🙂
×
×
  • Dodaj nową pozycję...