Skocz do zawartości

Alsew

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3 820
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Ostatnia wygrana Alsew w dniu 28 Listopada 2022

Użytkownicy przyznają Alsew punkty reputacji!

Dodatkowe informacje

  • Imię
    Seweryn
  • Skąd
    Swarzędz

Ostatnie wizyty

7 856 wyświetleń profilu

Osiągnięcia użytkownika Alsew

Weteran

Weteran (12/13)

  • Conversation Starter
  • Automat Rzadka
  • Collaborator
  • Pierwszy post
  • Od roku

Ostatnio zdobyte

579

Reputacja

  1. @KrissDeValnor No ta galeria też nie jest "zbyt popularna". Koła 27,5 na wyginięciu... Obstawiam że wśród użytkowników tego forum jest więcej posiadaczy retroMTB niż rowerów na kołach 27,5. W jeśli uważasz że ustalenie granicy wiekowej jest problemem, to może być galeria "pokaż swoje 26 cali" i po problemie. 😉
  2. Tak. Był amor 100mm jak na zdjęciu z katalogu wyżej . Znalezienie pasującego sztywnego widelca zajęło mi sporo czasu i skończyło się kupnem nowego do malowania , więc to moje "handmade" 😉. @dragonek Dziwi mnie to, że nie ma na tym forum galerii pod tytułem "Pokaż swoje retroMTB". Dla wielu zapewne to nic nie warte rowery, którymi nie da się jeździć... Może jakiś zbiorowy wniosek do Adminów tego forum, w końcu to piękny kawał historii bez którego nie byłoby takiego mtb jakie teraz znamy. To nie jest jedyna moja retro Kona w kolekcji, a reszty też nie mogę pokazać 😥
  3. Dzięki... Na żywo wygląda jeszcze lepiej bo ten kolor to kameleon to oni mega wrażenie. Rama miała mocowanie pod tarcze w oryginale.
  4. Dziękuję. To moje oczko w głowie. Przechodził różne etapy, teraz już blisko ideału ale takie projekty nigdy się nie kończą 😉
  5. Full custom cr-mo Kona Lava Dome 2006 🥰
  6. @KNKS Nie udzielam się od dłuższego czasu na forum ale wywołałeś mnie do tablicy, to ci odpowiem. Chyba źle mnie zrozumiałeś... Ja jestem "oponentem" geometrii SuperCaliber pierwszej generacji co wyżej wyraziłem i za co zostałem zlinczowany. Problem dla hejterów mojej tezy polega na tym , że sam Trek przyznał mi rację wypuszczając 2 generację Supercaliber i poprawiając te parametry o których mówiłem (większą baza kół, kąt podsiodłówki i główki ramy oraz większy skok zawieszenia). Nowy Supercaliber i ten Spec to jest petarda🔥.
  7. https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-górskie/rowery-cross-country/supercaliber/supercaliber-slr-9-8-gx-axs-gen-2/p/41720/?colorCode=black_grey Ha ha ha ha 🤣😂🤣😂🤣😂
  8. @KrissDeValnor To ja ci powiem jedno. Jak taka jest Twoja reakcja na to , że ktoś wielokrotnie kogoś obraża personalnie , wyśmiewa jego rowery, wkłada słowa w czyjeś usta, kłamie i gada bzdury tylko po to żeby żeby kogoś ośmieszyć i zhejtować , to ja mam WYJE...ANE na to forum. Żegnam i pozdrawiam.
  9. @Tomek595 A Ty nie masz co robić w życiu, tylko mnie obserwujesz na forum?? A może się zakochałeś? Mania prześladowcza ? Wielokrotnie obrażałeś na forum mnie i moje rowery. To co robisz nosi znamiona hejtu w stosunku do mojej osoby, więc wysłałem właśnie zgłoszenie do administratora.
  10. Trek może wszystko 😄 Co do tych zastosowanych "nieziemskich" technologii, to jest to sposób żeby się wyróżnić z tłumu, chociaż czasami niewiele wnosi do realnych korzyści. No ale jak ktoś robi karbonowe ramy XC ht, które ważą tyle co aluminiaki konkurencji, to musi to ubrać w coś, żeby dobrze się sprzedało.
  11. Miało nie być ale jest. Raz się żyje 😉 projekt można uznać za zakończony. Reba jest, teraz zostało trochę pobawić się z dostrojeniem jej i zakup manetki. No i jeszcze myk-myk gdzieś po głowie chodzi...
  12. @Dyg fajnie ale o Procaliber nikt tu nie pyta. To jest temat o Supercaliber. To zapewne dlatego, że to najnowocześniejszy i najszybszy full do cross country Trek na jesień wypuści nowego Supercaliber. Nie mają co robić z kasą tylko poprawiają niedościgniony wzór😁
  13. Alsew

    [2023] Sram XX AXS Eagle

    Gdybym nie miał co robić z pieniędzmi to chętnie bym widział taki napęd w swoim rowerze. Człowiek biedny, to marudny 😉 To jest krok do przodu i trzeba przyznać że Shimano zostało znowu w tyle. Dla mnie regulacja przerzutki to czysta przyjemność i zabawa. Robi się to raz przy instalacji napędu i tyle. Ciekawe ile osób która zakładają tu te "tematy" o problemach z regulacją przerzutki podejmie się samodzielnego montażu tago nowego Sram?
  14. Alsew

    [2023] Sram XX AXS Eagle

    Ja nie marudzę tylko stwierdzam fakt, że udogodnienia w postaci braku konieczności regulacji przerzutki (zakres i oddalenie kółka od kasety) oraz aplikacja która ci dobierze prawidłową długość łańcucha, potrzebne są jak druga dziura w d...😄
×
×
  • Dodaj nową pozycję...