Tak. Był amor 100mm jak na zdjęciu z katalogu wyżej . Znalezienie pasującego sztywnego widelca zajęło mi sporo czasu i skończyło się kupnem nowego do malowania , więc to moje "handmade" 😉. @dragonek Dziwi mnie to, że nie ma na tym forum galerii pod tytułem "Pokaż swoje retroMTB". Dla wielu zapewne to nic nie warte rowery, którymi nie da się jeździć... Może jakiś zbiorowy wniosek do Adminów tego forum, w końcu to piękny kawał historii bez którego nie byłoby takiego mtb jakie teraz znamy. To nie jest jedyna moja retro Kona w kolekcji, a reszty też nie mogę pokazać 😥