Skocz do zawartości

Jurek63

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    952
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    112

Zawartość dodana przez Jurek63

  1. @CoolBreezeOne, potykacze zostały na miejscu czy wylądowały w plecaczku ?
  2. Bo to ostania taka przeprawa na trasie Przemyśl - Rzeszów. Ale ta była najbardziej ruchająca się i skrzypiąca.
  3. Dziwne, musi być jakiś sposób. Wpisałem w Google import danych z z Garmin Exploer 2 ( bo taki mam) do Garmin Edge 1050 i piszą że się da w postaci piku gpx. Ale ja się nie znam.
  4. Ale że nie można zaimportować danych z starego garmina na nowy?
  5. @nctrns, trochę wcześniej. To z mostu linowego , tam gdzie jest prom. Na mapce jest nazwa Wybrzeże ciut dalej jest Dubiecko. Przez Dynów jechałem ale z mostu zdjęcia nie mam .
  6. Bo wspominki z Doliny Sanu.
  7. .@chrismel, kiedyś tak.
  8. Na stare lata chcę spróbować jazdy z barankiem, nie chcąc wydawać worka monet pomyślałem o tym rowerku i czy za tą kasę, jest to sensowny wybór?. Rozmiar S przy wzroście 170 cm powinien być ok.
  9. @Legion84, daleko od domu?
  10. Bo prom po drugiej stronie, na szczęście kładka była po lewo.
  11. Bo szutru było mało ale jak był to fajny.
  12. @kaido2 dokładnie tak 😀.
  13. Bo takich przepraw było kilka.
  14. Bo Podkarpacie ładne jest.
  15. Bo dzisiaj było Podkarpacie. Aż się wystraszyłem 🤣.
  16. Bo Czarny Staw tylko dla mnie.
  17. @spidelli będziecie jechać Kluki czy omijacie? Bo akcja Liść Dębu - J-63 znów nadaje 😉.
  18. Bo rowerowanie przygodowe zawsze fajne.
  19. @Eathan miałem coś podobnego, jadę po szlaku a nawigacja każe mi skręcić w polną drogę. Posłuchałem i dzięki temu ominąłem dość srogi podjazd. Jadąc polami powróciłem na szlak. Ale to tylko raz miałem.
  20. Bo pytanie czy Achillesa?
  21. @keltu chyba że o 4 rano 😉
  22. Bo rezerwat Gagaty Sołtykowskie , taki jurassic park z widocznymi śladami dinozaurów.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...