Dziwne, musi być jakiś sposób. Wpisałem w Google import danych z z Garmin Exploer 2 ( bo taki mam) do Garmin Edge 1050 i piszą że się da w postaci piku gpx. Ale ja się nie znam.
@nctrns, trochę wcześniej. To z mostu linowego , tam gdzie jest prom. Na mapce jest nazwa Wybrzeże ciut dalej jest Dubiecko. Przez Dynów jechałem ale z mostu zdjęcia nie mam .
Na stare lata chcę spróbować jazdy z barankiem, nie chcąc wydawać worka monet pomyślałem o tym rowerku i czy za tą kasę, jest to sensowny wybór?. Rozmiar S przy wzroście 170 cm powinien być ok.
@Eathan miałem coś podobnego, jadę po szlaku a nawigacja każe mi skręcić w polną drogę. Posłuchałem i dzięki temu ominąłem dość srogi podjazd. Jadąc polami powróciłem na szlak. Ale to tylko raz miałem.
Ja mam wykupiony świat od prawie roku i żadnego info nie dostałem że będą jakieś zmiany. To raczej dotyczy nowych użytkowników. Wy mi lepiej powiedzcie czemu komoot uważa że każda ścieżka w lesie nadaje się na rower 😆. Wczoraj w świętokrzyskim się przekonałem na własnej skórze.