Skocz do zawartości

Jurek63

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    951
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    112

Zawartość dodana przez Jurek63

  1. Bo to ostania taka przeprawa na trasie Przemyśl - Rzeszów. Ale ta była najbardziej ruchająca się i skrzypiąca.
  2. Dziwne, musi być jakiś sposób. Wpisałem w Google import danych z z Garmin Exploer 2 ( bo taki mam) do Garmin Edge 1050 i piszą że się da w postaci piku gpx. Ale ja się nie znam.
  3. Ale że nie można zaimportować danych z starego garmina na nowy?
  4. @nctrns, trochę wcześniej. To z mostu linowego , tam gdzie jest prom. Na mapce jest nazwa Wybrzeże ciut dalej jest Dubiecko. Przez Dynów jechałem ale z mostu zdjęcia nie mam .
  5. Bo wspominki z Doliny Sanu.
  6. .@chrismel, kiedyś tak.
  7. Na stare lata chcę spróbować jazdy z barankiem, nie chcąc wydawać worka monet pomyślałem o tym rowerku i czy za tą kasę, jest to sensowny wybór?. Rozmiar S przy wzroście 170 cm powinien być ok.
  8. @Legion84, daleko od domu?
  9. Bo prom po drugiej stronie, na szczęście kładka była po lewo.
  10. Bo szutru było mało ale jak był to fajny.
  11. @kaido2 dokładnie tak 😀.
  12. Bo takich przepraw było kilka.
  13. Bo Podkarpacie ładne jest.
  14. Bo dzisiaj było Podkarpacie. Aż się wystraszyłem 🤣.
  15. Bo Czarny Staw tylko dla mnie.
  16. @spidelli będziecie jechać Kluki czy omijacie? Bo akcja Liść Dębu - J-63 znów nadaje 😉.
  17. Bo rowerowanie przygodowe zawsze fajne.
  18. @Eathan miałem coś podobnego, jadę po szlaku a nawigacja każe mi skręcić w polną drogę. Posłuchałem i dzięki temu ominąłem dość srogi podjazd. Jadąc polami powróciłem na szlak. Ale to tylko raz miałem.
  19. Bo pytanie czy Achillesa?
  20. @keltu chyba że o 4 rano 😉
  21. Bo rezerwat Gagaty Sołtykowskie , taki jurassic park z widocznymi śladami dinozaurów.
  22. Ja mam wykupiony świat od prawie roku i żadnego info nie dostałem że będą jakieś zmiany. To raczej dotyczy nowych użytkowników. Wy mi lepiej powiedzcie czemu komoot uważa że każda ścieżka w lesie nadaje się na rower 😆. Wczoraj w świętokrzyskim się przekonałem na własnej skórze.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...