Skocz do zawartości

Jurek63

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    952
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    112

Zawartość dodana przez Jurek63

  1. Bo były pszczółki to teraz motylki.Człowiek dziecinniej na starość 😀.
  2. Ja pamiętam zasępionego ptaszka 😀.
  3. Bo wczorajsze leniwe przedpołudnie.
  4. Bo taki malunek wiosenny .
  5. Bo popołudniowe leżakowanie.
  6. A ja sobie sprawiłem takie cudo https://www.decathlon.pl/p/torba-rowerowa-pod-siodlo-900-2-5-l-wodoodporna/_/R-p-119999?mc=8355079&snrai_campaign=e82xW2c2VXfa 😁.Bo już mnie wkurzało pakowanie po kieszeniach dętek, multitoolów, batonów.Teraz zamiast kieszeńpacking będzie bikepacking co się zowie 😀.
  7. Czyżby Czerwony Kapturek zaczął się "pruć" 😁.
  8. Bo 2011-05-30 19.52.Pamiętam jak dziś , wracałem do domu pieszym szlakiem Orlich Gniazd(oczywista rowerem). Zatrzymałem się żeby popatrzeć na Kraków w złotej godzinie, i wtedy zaczął swoje popisy.Traf chciał że miałem podpięte 70-300 to za bardzo mu nie przeszkadzałem.Bohaterem tej historyjki jest Zaroślówka .
  9. Bo jak wspominki to wspominki. Chochołowska maj 1999.Sorki za jakość ale to skan z fotki robionej małpką.
  10. Bo też było jeżdżone i nawet trochę prószyło.Przy okazji test przeplecionego przedniego kółka.Kołodziej się spisał, kręci się dość żwawo 😀.
  11. Kółko odebrane, będzie jeżdżone 😀.
  12. Oddałem znajomemu kołodziejowi szpeja do zaplecienia kółka 😀.
  13. Bo po tym czymś dzisiejszym, trzeba popatrzeć prawdzie w oczy.Na takie widoczki jeszcze trochę poczekamy.Maj 2010.
  14. Bo przestrzeni od metra 😃.
  15. Przednie kółko będzie się lepiej kręcić.W starej piaście w konusach takie wżery, jakby B-52 zrobiło nalot ☹️.
  16. Bo leśny oddech 😃.
  17. Bo kapliczka z 1892 roku z metalowym krzyżem.
  18. Bo boczne drogi, prawie jak u J.Chmielewskiej 😃.
  19. @keltu, po tym lodowisku Ci się chciało, podziwiam.
  20. Bo pojechałem nad Bagry ( https://pl.wikipedia.org/wiki/Bagry_(Kraków) ). Trochę wiało,kaszka padała, fajne 20 km.
  21. Bo zamek w Pieskowej Skale w porannych mgiełkach.
  22. Pogoda jest zawsze 😁.
  23. Bo wczoraj z okolic Olkusza fajnie Tatry było widać.
  24. Tak i ja dojechał. Zamek Rabsztyn, przy okazji pękła 100, już nic nie będzie swędzieć w głowie ze trza tą 100 przejechać 😃.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...