Skocz do zawartości

Sansei6

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4 898
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    220

Zawartość dodana przez Sansei6

  1. Bo złoto i to niemal pod samym domem
  2. Bo jakieś strasznie późne te truskawki 😜
  3. Bo oka nie wykole
  4. Bo pięknie i nawet ciepło było po pracy
  5. Bo jesień zaczyna malować
  6. Bo kolorowa nic była
  7. Bo wieczorem w parku też fajnie
  8. Po kolejnych 522 km (miało być 500 ale trochę dojechałem) zmiana łańcucha i czyszczenie, smarowanie napędu i takie tam. Wczoraj odkryłem, że przedni amortyzator coś ciężko chodzi to dziś też czyszczenie go i lekkie smarowanko.
  9. Bo pewnie już ostatnie w dość zielonym, jeszcze, lesie
  10. Bo jak nie na wiatru to uwielbiam tą dróżkę
  11. @KNKSmusiałem zmniejszyć jakość w innym programie by weszło na forum
  12. Bo łapie każdy promyk słońca
  13. Bo długa droga przed nami
  14. Bo coś być musi za zakrętem
  15. Bo stamtąd już pewnie weekend widać 🤪
  16. Bo "chatka" w lesie
  17. Bo może by tak jakimś wiaduktem przeskoczyć znów do weekendu?!
  18. Bo za zakrętem już kolejny tydzień
×
×
  • Dodaj nową pozycję...