Skocz do zawartości

sznib

Mod Team
  • Liczba zawartości

    11 530
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    325

Zawartość dodana przez sznib

  1. Bo zieleń zaczyna od dołu i pnie się w górę.
  2. Temat usunięty. Powód: - pkt. 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu. Zobacz tutaj, jak założyć poprawnie temat: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/ .
  3. Bo przez listki zielone, zielone przejechaaaałeeeem.
  4. Bo piachu z DDRów do tej pory nie sprzątnęli.
  5. Bo koniec świętowania.
  6. Prowadzenie linek przez stery to zuo. Można oddać do serwisu, żeby samemu się nie męczyć, ale trzeba liczyć się z tym, że policzą duuużo więcej za robotę. Dodatkowo to rozwiązanie pogarsza jakość zmiany przełożeń.
  7. - Mamo, mamo pojedziemy w góry? Popatrz na zdjęcie, jak ładnie! - Synku, po co? Przecież mamy góry zaraz obok domu. Góry obok domu:
  8. No to przy S 29' powinno być ok. Ja proponuję trochę dołożyć i brać Trance'a: https://www.centrumrowerowe.pl/rower-mtb-giant-trance-2-pd47612/ sporo lżejszy od Focusa, co przy dłuższych trasach i podjazdach ważne. No i zawieszenie ramy lepsze.W bikeparku też spokojnie da radę.
  9. Dlaczego? Ile masz wzrostu?
  10. Nie no, jeśli pracownicy budowy asystowali przy wyjeździe to powinni go zastopować jak jechał rowerzysta z pierwszeństwem, a nie pyszczeć z pretensjami. No chyba że przejechałeś jak on był już w trakcie wyjazdu i część pojazdu była na drodze.
  11. sznib

    [Garmin] Edge 530

    Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.
  12. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.
  13. Bo pojechałem sobie w pozytywnych okolicznościach, kiedy nagle zadzwoniła dentystka, że ma wolny termin za 1,5 godziny. Powrót na szybkości, dlatego zrobiłem tylko 1 zdjęcie dziś.
  14. Jest, widać na zdjęciu.
  15. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/
  16. Bo ja nie robię fotek dla leniwców, którym nie chce się obrócić telefonu o 90st.
  17. Na mniejszej tarczy będzie łatwiej modulować. Trzeba od początku uczyć żeby nie wciskać klamki nagle i z całej siły, tylko stopniowo modulować siłę.
  18. Nie ma czegoś takiego jak "zero-jedynkowe hamulce". Wszystko kwestia wyczucia. Dla tak lekkiej zawodniczki wystarczyłyby dwutłoczkowe hamulce z tarczami 180 nawet w elektryku. Był kiedyś dobry test na jakimś kanale i większe tarcze czy 4tłoczkowe hamulce robiły sporą różnicę przy testerze ważącym w okolicach 90kg, natomiast w przypadku drugiego, który ważył ok. 70kg. różnice były znikome.
  19. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/
  20. Będą ok. Hamulce stare, ale klocki takie jak używane w nowych modelach 2tłoczkowych.
  21. Kto ma większą podpórkę? No kto?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...