Skocz do zawartości

Seb

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    153
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Seb

  1. Seb

    [opony] Kenda Komodo

    Mam tą oponkę w wersji 26x1,95 w wersji zwijanej od ponad roku i powiem szczerze, że w terenie dają sobie świetnie radę. Na asfalcie trochę większe opory toczenia niż wspomniana kenda karma ale to nie jest opona asfaltowa, bieżnik ma mocno terenowy. Kendy karmy kupiłem zachęcony dobrymi opiniami i w sumie się zawiodłem, to nie są opony na mój styl jazdy. Za to komodo mi podpasowały idealnie, co potwierdza regułę, że tyle opini ile ludzi :-) Plusy według mnie: - niezłe trzymanie w terenie - waga w sumie całkiem OK - fajny wygląd Minusy: - nie stwierdziłem jak na razie
  2. Panowie jak już się zdecydowaliście na Krossy V4 2009 czy V6 to polecam ten sklep http://www.mudserwis.com/index.php Sam kupiłem u nich V4 za 900zł + wysyłka gratis a cenę można negocjować i to całkiem sporo w dół. Pisałem o tym kilka stron wcześniej (z 5-10 stron) A jeżeli chodzi o recenzję V4 to nie chce mi się pisać o nim ale w ciężki teren też nim można wjechać i bez problemowo daje radę (ale downhill'u nie próbowałem bo szkoda, żebym go zniszczył przy jakimś upadku) jedyną wadą jest w nim chyba waga bo 14kg ale absolutnie mi to nie przeszkadza bo naprawdę świetnie nim się jeździ po lesie i wszelkim innym terenie. I przestrzegam przed Krossami na alledrogo.pl ponieważ tamte krossy są złożone na ramie A2 a części typu przerzutki czy obręcze jako takie są gorszej jakości dlatego te rowerki są takie tanie i o wiele tańsze niż oryginalne Krossy na oryginalnych pozdzespołach.
  3. Jasiek77 wróć do strony 43 pisałem właśnie o tej aukcji. Ja bym go nie kupił ale to moja opinia i tylko moja. Wybrałbym coś innego np. oryginalnego A2 jeżeli nie chcesz tyle wydać to Kross'a V2 ewentualnie Unibike jakiś tańszy.
  4. ut2222 polecam kupić w takim razie rower przez neta (taniej wychodzi plus możliwość negocjacji ceny jak w zwykłym sklepie, im tez zależy żeby sprzedać produkt) idź do sklepu zmierz ramę 19", 17", 20", 21" i jaka sobie jeszcze chcesz i kup przez neta odpowiedni rower. (raczej nie allegro) Nie doradzę Ci co kupić bo potem w razie jakichś problemów będziesz mówił, że Ci doradziłem jakiś tani syf... Nie o to chodzi jeżeli masz problem z wyborem roweru (czyt. nie znasz się lub nie możesz wybrać np. z pomiędzy trzech...) idź do sklepu zapytaj w czym ten rower jest lepszy od tamtego, czy są inne podobne w tej cenie, czy polecają coś innego (mnie sprzedawca chciał namówić na rower za dużo więcej niż miałem przeznaczone... taka ich praca... wystarczy powiedzieć "nie interesuje mnie tamten tylko ten" i kombinować dalej...) Pytać, pytać dużo pytać... Zgredek ja Ci nie pomogę nie znam się na tych rowerach za bardzo...
  5. Prawdopodobnie dlatego jest taki tani. Szczerze to mało w tym rowerze jest z Levela A2 chyba. Albo mi się wydaje albo tylko rama i kilka części jest oryginalnych. Jeżeli chcesz mieć full A2 to polecam sklepy rowerowe w twojej okolicy lub sklepy internetowe. Ja na allegro bym sobie roweru nie kupił, po prostu nie ufam na tyle większości sprzedawców. Jeżeli mam Ci polecić to poszukaj na takich stronach jak t-bike, mudserwis czy rowery.shop i kilka jeszcze innych Pozdrawiam Seb
  6. Nie powinien się rozlecieć o ile będziesz dbał o niego. Mam Krossa i moim zdaniem rewelacja. Po za tym level A2 z 2009 roku kosztuje trochę poniżej 1500 zł a z 2008 roku około 1200zł Więc sprzęt jest naprawdę dobry w nim ale szczerze mówiąc jakoś dziwnie tanio jak na nowy rower... Popytaj się sprzedawcy czy wszystkie części są oryginalne i nie masz tam jakichś zamienników innych firm. Nic więcej nie doradzę.
  7. To zależy do czego będziesz używasz rower... Jeżeli do jazdy w lekkim terenie to warto go kupić.
  8. Kup sobie łyżkę do zdejmowania opon (w sumie dwie, lepiej się ściąga) Jeżeli opona była rzadko zdejmowana to tak mogła się przykleić. Spuść całkiem powietrze i podociskaj oponę do ziemi żeby się zruszyła znaczy na rantach. Co do siłowego to nie polecam bo możesz całkiem rozwalić oponę lub dętkę zwłaszcza jak się używasz do tego czegoś innego niż łyżki do zdejmowania (np. śrubokręt??) sposób to delikatnie próbować aż tak jak to nazwałeś "klej" puści, jeżeli sobie nie możesz z tym poradzić to zleć to zadanie wykwalifikowanej osobie w warsztacie lub wulkanizacji.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...