Wiesz, patrząc na całość tematyki 650b, odszczepieńce z powodzeniem wpisują się w ten trend. Swego czasu , gdy Trek zaprezentował 69era, był on bardziej wrzucany do worka 29erów niż małokiszkowców. Tak więc nie widzę powodów,abyś swojego "popaprańca" tu nie pokazał.
Na zaszczyty trza sobie zasłużyć