-
Liczba zawartości
7 403 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez bogus
-
[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18
bogus odpowiedział Odi → na temat → NIERowerowe forum na max!
@KrissDeValnor jeśli sen był o rowerach to czemu nie 😉 w temacie zakupowym pojawi się post po unpackingu 😁 -
[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18
bogus odpowiedział Odi → na temat → NIERowerowe forum na max!
-
[Kompatybilność napędów] Temat do dyskusji, zadawania pytań, etc.
bogus odpowiedział Puklus → na temat → Napęd rowerowy
Łańcuch jest zwyczajnie kiepski. Sprawdź model Acera, zarówno korby jak i przerzutki. Łańcuch dobrze byłoby dać KMC X8, ale to już około 60 zł. -
[Kompatybilność napędów] Temat do dyskusji, zadawania pytań, etc.
bogus odpowiedział Puklus → na temat → Napęd rowerowy
Generalnie powinno, nawet pomimo, że przerzutka jest do napędów 6/7s. Jednak polecam wybrać przynajmniej przerzutkę Acera, dedykowaną do napędów 8s, a do tego napędu i lepszy łańcuch. Tourney po krótkim czasie przestaje działać jak należy. Jaki masz budżet? -
[smarowanie] Zalety i wady olejów do łańcucha
bogus odpowiedział Maciek764 → na temat → Naprawa i konserwacja roweru - zrób to sam
Posprzątane. Dyskusję na temat regulacji przerzutki, doboru łańcucha radzę przenieść w inne miejsce i/lub stworzyć stosowny temat. Wydzieliłem kawałek dyskusji: -
[Kompatybilność napędów] Temat do dyskusji, zadawania pytań, etc.
bogus odpowiedział Puklus → na temat → Napęd rowerowy
Nie da się, chyba że kaseta będzie szerokości 10 zębatek kasety 12s. -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
bogus odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
bogus odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Dotarły do mnie stery ZTTO 4444T, jak wszystko się dobrze złoży to zimą zostaną wykorzystane w pewnym projekcie. -
Ogólna zasada jest taka, że przy nagłej potrzebie "zeskoczenia" z roweru nie obijesz noc cennego. W praktyce zapas powinien wynosić kilka centymetrów.
-
[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali
bogus odpowiedział Wiewiór → na temat → Rowery/ramy
Ale gafa... M7000 jest na pająku. Dopiero M7100 są DM. Mea culpa. -
[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali
bogus odpowiedział Wiewiór → na temat → Rowery/ramy
Masz korbę Shimano z mocowaniem zębatki Direct Mount, więc każda zębatka pod ten system Shimano będzie odpowiednia. Jako, że samo Shimano nie produkuje tak dużych blatów to masz do wyboru jednego z chińskich dostawców zębatek narrow wide lub firmy typu Banless czy Garbaruk. -
[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali
bogus odpowiedział Wiewiór → na temat → Rowery/ramy
Dokładnie tak jak kolega wyżej napisał. Ogranicza cię tylko rama, a w zasadzie bardziej to co jest w stanie przyjąć. -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
bogus odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Jak tylko dorobię się baterii do wagi kuchennej to spróbuję go zważyć, ale szczególnie ciężki to nie jest. 😁 Za to malowany proszkowo, a sama powłoka wygląda dosyć solidnie, podobnie z resztą jak sam stojak. -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
bogus odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Dzisiaj dotarł do mnie stojak od RTR Bikes. Bardzo fajna jakość wykonania. Rower trzyma się w nim pewnie. Po pierwszych testach polecam. -
[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18
bogus odpowiedział Odi → na temat → NIERowerowe forum na max!
Dzisiaj wleciało 22,01 km ze średnią 19,4 km/h (19,7 z jazdy). Pogoda sprzyja, szkoda, że czas już zimowy, to będzie mniej okazji na kręcenie... -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
bogus odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Do PTFE będę miał porównanie, bo obecnie z niego korzystam. Wcześniej z Rohloffa, którego jeszcze resztki mam. Zdam relację po testach. -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
bogus odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Dzisiaj dotarł Squirt - będą testy smarowidła. Zobaczę ile ten zachwalany preparat jest warty. -
Będzie kompatybilny. 9 mm to średnica osi, a 5 mm to średnica szpilki szybkozamykacza. Generalnie standard ten sam.
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
bogus odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18
bogus odpowiedział Odi → na temat → NIERowerowe forum na max!
W końcu wyjazd bez wymuszonych przerw i jest Pan zadowolony. Dzisiaj wyszło 27,6 km ze średnią 18 km/h (19,9 z samej jazdy). -
[Lampka] Co kupisz jak masz 50 a co jeśli masz 150zł
bogus odpowiedział PoleK → na temat → Akcesoria rowerowe
@cervandes w takim razie możesz polecić coś od siebie? Mówię tu o dedykowanych rowerowych lampkach. @PawelW84 u mnie jak policzyłem cały zestaw, czyli latarka, uchwyt, dwa ogniwa i ładowarka to wychodzi dobrze ponad 300 zł, więc tanio nie jest 😉 -
[Lampka] Co kupisz jak masz 50 a co jeśli masz 150zł
bogus odpowiedział PoleK → na temat → Akcesoria rowerowe
Generalnie rozumiem, że wybór dobry. Odnośnie ekonomii to nie ma znaczenia bo żadnych pasujących ogniw nie posiadam. -
[Lampka] Co kupisz jak masz 50 a co jeśli masz 150zł
bogus odpowiedział PoleK → na temat → Akcesoria rowerowe
Mam oświetleniowe pytanko do znawców tematu, cenowo trochę poza tematem, ale na pewno ktoś testował. Czy taki Convoy będzie dobrze się sprawdzał? Czy lepiej wziąć wersję nieco tańszą 1520 lm zamiast 1800 lm? Czy tryb rowerowy 7%/45%/100% będzie dobrze się sprawdzał na codzień? -
[smarowanie] Zalety i wady olejów do łańcucha
bogus odpowiedział Maciek764 → na temat → Naprawa i konserwacja roweru - zrób to sam
Panowie, pragnę przypomnieć, że to jest temat dotyczący wad i zalet smarowideł do łańcucha, a nie dyskusja na temat dostępności tego czy owego i ich obecnych cen. -
Jeśli zapłaciłeś za serwis, a nie jest on należycie wykonany to oczywiście odsyłaj amortyzator ponownie.
