Skocz do zawartości

[amor przód] Sr Suntour Epicon 2007


rozwell

Rekomendowane odpowiedzi

Opisy:

http://www.bikeboard.pl/index.php?d=sprzet&art=620

http://www.bikeworld.pl/rower/artykul/1664/3/

Nawet na stronach nie-polskich (pogrzebałem na np. niemieckiej) nie ma jeszcze konkretnych recenzji, ale sądząc po tym co jest na w/w i na allegro będzie to coś "ponad-duro", ale jeszcze pod wytworami typu DropOff czy Pike.

Swoją drogą - Suntour wreszcie wziął się za design! B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Moj kumpel tego używa i twierdzi, że to niezła podpucha i sie nie opłaca. Wiem, że w trakcie 4tygodniowego użytkowania juz z 3 razy był na gwarancji - może po prostu dostał felerny amor, ale nie podoba mu sie i niedlugo chce go wystawic na allegro i kupic jakiegos Rock Shoxa :D wiec zastanow sie dwa razy, zanim kupisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moja styczność z tym widelcem trwała aż tydzień - pracował bardzo dobrze, ale... Dlaczego aż tydzień? Po tygodniu zaczęło uchodzić powietrze (!). (zmiana wentyla nie pomogła). Czekam teraz na nowy/naprawiony egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupił ktoś w końcu tego Epicona 2007, tomaaso miałeś sie pochwalić jak się sprawuje?

Ja się nad nim zastanawiałem, jednak wolałbym się czegoś więcej o nim dowiedzieć, interesuje mnie też SUNTOUR Axon EL.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździlem na epiconie Tomaaso, chodzi calkiem przyjemnie. Dobrze wyregulowany chodzi z niedoczuwalna roznica do MX Compa AIR, LO dziala dobrze. Tylko ta waga ;/ Ponad 2kg (nie pamietam dokladnie), ale z ucieta na maxa sterowka czyli bez podkladek powinien wazyc juz 19XXg

 

No i jest problem z anoda. Po 300km zaczela zlazic z goleni. Najprawdopodobniej jest to problem jednego egzemplarza poniewaz drugi znajomy posiada tez epicona i mu nie zlazi (po 250km w tym maratonie w Karpaczu) i tez chwali sobie jego dzialanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manetka blokady - działała,

regulacja naprężenia (powietrza) - działała,

tłumienie odbicia - nie miałem okazji sprawdzić.

 

więcej będę mógł powiedzieć, jak szanowny dystrybutor zwróci mi działający (nie puszczający powietrza) widelec.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż - w Suntour'ach z olejem nie ma kłopotu. Czasem bywa z powietrzem, no ale sądze, że w taki modelu za troszkę więcej pieniędzy nie powinno być kłopotów. Jak coś się stanie - będzie servis. Ale Ty już go kupiłeś czy może zamierasz ? Bo nie dokładnie rozumiem. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...