Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Trek 8000

    Przez rudy1986, 26.12.2011


    Co do wagi to spokojnie możesz dopisać 1kg.

  2. w: Accent Shannon

    Przez Tomus1973, 25.12.2011


    Fajny, sam składałeś? Może wiesz, jaki "amor" przedni by pasował do mojego Treka? Chodzi mi o taki z najwyższej półki i lekki.

  3. w: TREK 8500

    Przez Tomus1973, 22.12.2011


    Ile on waży??????????????

  4. w: Cube Reaction [custom]

    Przez kadargo, 21.12.2011


    WOW! Jaki śliczny rower :) Ale nie wyszło Ci aby za lekko z tym 10.500g ? ;)

  5. w: Ns bike traffic 2010

    Przez xander1222, 21.12.2011


    chyba o 1 zero za dużo ;p

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...