Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: GT Force

    Przez detonator, 09.01.2012


    W dalekiej przyszłości myślę o GT ale raczej Sanction :)

    A jak z czułością zawieszenia ?? Możesz do czegoś porównać ??

  2. w: GT Force

    Przez Qba66, 09.01.2012


    Dzięki :),

    Jak w specyfikacji - hamulce to Formule Oro - po wizycie u Andrewa na serwisie - nie mam zamiaru ich zmieniać na inne w najbliższym czasie. :)

  3. w: Giant Cadex CFR2

    Przez mess, 09.01.2012


    Jak na kilogramowa szose wyglada dosc solidnie :whistling::icon_mrgreen:

  4. w: Radon ZR Race 7.0

    Przez YgreK, 09.01.2012


    Jeszcze zdjęć nie zrobiłem, więc jeszcze nie dodałem. Niebawem się pojawi :)

  5. w: GT Force

    Przez detonator, 09.01.2012


    Piękny Force.

    Hamulce masz The One ?? Jak się spisują ??

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...