Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Cube Reaction [custom]

    Przez premier2, 29.12.2011


    Nie, ważone było na wadze łazienkowej :). Ale jakoś nie mam potrzeby znać wagi co do 1g, to ma być rower, który nie połamie się, kiedy wjadę w góry :)

  2. w: Kross Level a4

    Przez rob96, 29.12.2011


    Co myślicie o tym rowerze ?

  3. w: Kross Level a4

    Przez piotrek87, 29.12.2011


    Zrobiłeś na nim ponad 80 tys km?!

  4. w: Kross Level a4

    Przez rob96, 29.12.2011


    Tak chyba zmienie ten amor :)

  5. w: Kross Level a4

    Przez timex550, 29.12.2011


    Ja na twoim miejscu priorytetowo zmienił amortyzator na coś lepszego, powietrznego np. RS Reba. A jak budżet mniejszy to Suntour Epicon, albo Raidon chociaż. Kierownice bym zostawił (chyba, że Ci się źle jeździ), a pedały SPD wedle uznania.

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...