Skocz do zawartości

[klamkomanetki tiagra] brak obejm


pioro69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem na alledrogo klamkomanetki tiagra 4500. Sprzedający baton9 zamieścił opis aukcji , cyt "Klamkomanetki NOWE/JAK NOWE brak śladów użycia, w   pełni   sprawne  , nie posiada żadnych ukrytych wad.Niestety kiedy zakupiony towar dotarł , okazało się że brak jest obejm do mocowania na kierownicy. Kontakt ze sprzedającym dał tyle , że oświadczył , że owszem posiada te obejmy ale może mi je sprzedać osobno........Byłem pewien ,że to integralna część klamkomanetki , jak wkładka do buta jest częścią buta.

Ale do rzeczy , ma może ktoś takie używane obejmy , lub wie gdzie to kupić ? Tylko nie polecajcie mi proszę batona9 z allegro :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejm nie posiadam ale może podskocz do jakiegoś serwisu rowerowego - powinni mieć jakieś używki. Natomiast chciałem napisać żebyś docenił sprzedającego komentarzem ale widzę,że już to uczyniłeś ;) 

"Opisuję towar najrzetelniej jak umiem." - a o obejmach nie umiał napisać, choć na mały plus mu daję to,że i na fotkach obejm nie było. Jednak "komplet" to komplet, także negatyw w pełni zasłużony :)

PS. Oczywiście,że obejmy są integralną częścią klamkomanetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...