Skocz do zawartości

[Humor] Kwiatki z serwisu - zdjęcia


Rekomendowane odpowiedzi

Tora z mojego serwisu przez ok. 3 sezony zimowe jeździła w pełni zablokowana (utlenionymi goleniami, nie blokadą;) ), bez śrub mocujących trzpienie. Rozpadła się dopiero jak próbowaliśmy ją rozciągnąć (przy pomocy młota, lagi wyszły ze ślizgami)

 

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

No popatrzcie, zdjęcie i ten cytat wskazują że kamieniowy uginacz ma niższą jakość produktów niż inne firmy, nie dość że golenie przeżarte na wylot to jeszcze 2 przykłady w 1 temacie ;)
Ps. Chętnie się dowiem jak to się stało O_o bo olej to na pewno tego nie wyżarł :woot:

Nie tak chyba do końca ;) U mnie Tora 29" z 2007r. (o ile dobrze rozkodowałem numery) działa bez zarzutu :)

Nie pracowała chyba dużo w terenie u poprzedniego właściciela, ale wiem, że stała w nieogrzewanym prawdopodobnie od 2010-2011r. i od tego czasu prawdopodobnie nie serwisowana.

Ino se pogwizduje i poślupuje przy mocnej pracy a tak trzyma i ciśnienie i olej w sobie, regulacje i blokady działają.

Skończy się ciepłe to pójdzie na serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nie z gownolitu panowie. To jak wodac reba IS woec ok 2006-8 rok, najlepsze wypusty.

Ale jak się nie dba, przez uszczelki.leci błoto a nie zapominajmy że magnez jest wielce reaktywny...koroduje na potęgę i tak skończy wszystko poza karbonie a nawet karbonowa dt Swiss przegnil tak że koło odpadlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Ale żywica sie starzeje, robi słaba i itd, stąd nie polecam ram carbo starszych jak 5 lat do zakupu.

 

ale mi to nic takiego nie mówiłeś gdy dotarł do mnie supersix od Ciebie...

Tak, super rama, jeszcze wnuki będą jeździły... Oj Władek, Władek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

ale mi to nic takiego nie mówiłeś gdy dotarł do mnie supersix od Ciebie...

Jeszcze jak byś ją kupował to by była inna rozmowa :D

 

 

Źle poprowadzona linka?

Łady i Gentalamany, mamy łinera. 

 

 

ale jak na mój gust gościu walnął chałupniczo dolny ciąg w przerzutce na górny ciąg.

kiedy ona jest dolnego ciągu :D

 

Pan, ów właściciel, zapragną dobre hele mechaniczne zastąpić "jeszcze lepszymi 447" :D w tej sytuacji zrobiły mu się 4 klamki, bo miał klamkomanetki i powoli go to przerosło :D wiec polepił jak umiał, co widać i przyniósł do nas :D

 

A linka prowadzona we w ten sposób ciągnie, owszem, ale w dół :D

 

Tutaj konstrukcja ów Pana adjuto-montingowa. Zwróćcie uwagę na podkładki :D

 

7UQKDKG.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Puklus - ogólnie jakoś ta przerzutka dziwnie wygląda, ale jak na mój gust gościu walnął chałupniczo dolny ciąg w przerzutce na górny ciąg.

 

Co ma wspólnego dolny/górny ciąg z linką?

 

Top Swing i Down Swing to nie kierunek z jakiego przychodzi linka tylko umiejscowienie wózka. Jeśli wózek jest nad obejmą to przerzutka jest top swing. Jeśli wózek jest pod obejmą to mamy przerzutkę down swing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma wspólnego dolny/górny ciąg z linką?

 

Top Swing i Down Swing to nie kierunek z jakiego przychodzi linka tylko umiejscowienie wózka. Jeśli wózek jest nad obejmą to przerzutka jest top swing. Jeśli wózek jest pod obejmą to mamy przerzutkę down swing.

 

Ale ciąg linki to coś innego niż umiejscowienie przerzutki względem obejmy. Przerzutka może być - tak jak napisałeś - top- lub down- swing, ale też top- lub bottom- pull...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ciąg linki to coś innego niż umiejscowienie przerzutki względem obejmy. Przerzutka może być - tak jak napisałeś - top- lub down- swing, ale też top- lub bottom- pull...

Dokładnie.

 

@Puklus - mówiłem, że dziwnie to wygląda. Ni cholery nie mogłem rozkminić co mi tam nie pasuje. Lepszy patent, to te klamki i klamkomanetki na raz :) Chciałbym to zobaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...