Skocz do zawartości

[sklep] Decathlon - odzież i akcesoria sportowe


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

Plecak Mountain Trail 10 litrów czarno-biały QUECHUA QUECHUA - Rajd, Trial... coraz mocniej się zastanwiam, cena znowu obnizona

Uzytkuję ten plecak, tylko w kolorze czerwonym od 1,5 miesiąca. Mogę z czystym sumieniem polecić za te pieniądze. Nie jest to typowo rowerowy ale daje radę. Bukłak łatwy do umycia dzięki zamknięciu szynowemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam możecie coś o tych rękawiczkach powiedzieć :http://www.decathlon.pl/rkawiczki-na-rower-720-id_8327115.html. Bo jest na nie promocja, warto za taką kasę wziąć. Wygodne, wytrzymałe? Bo te co mam z Meridy to , się pewnie rozwalą za chwilę. Nie jestem zadowolony z nich, przy palcach się trochę prują i wierzch mechaci. Wiec może warto na promocji zakupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wyczaiłem fajne kąpielówki. Niecałe 15 ziko. :)

 

 

Jedyny minus to że dość łatwo się brudzą (niestety jak kupowałem w stacjonarnym Decu były tylko jasnoniebieskie) od jakiejś trawy, ziemi, mułu.

Mowa o tych: http://www.decathlon.pl/szorty-surfing-mskie-hendaia-id_8303916.html

Ja tu dostrzegam jeszcze jeden minus - Francuzi chyba mają jakieś małe te no... nie owijając w bawełnę jajka, siateczkę wewnątrz musiałem wyciąć bo jajka słowiańskie żadną miarą nie chciały się zmieścić :D

Oprócz tego fajne są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam możecie coś o tych rękawiczkach powiedzieć :http://www.decathlon.pl/rkawiczki-na-rower-720-id_8327115.html. Bo jest na nie promocja, warto za taką kasę wziąć. Wygodne, wytrzymałe? Bo te co mam z Meridy to , się pewnie rozwalą za chwilę. Nie jestem zadowolony z nich, przy palcach się trochę prują i wierzch mechaci. Wiec może warto na promocji zakupić?

Użytkuję rękawiczki od 4F, które mają podobne "uchwyty" do ściągania rękawiczki z ręki. Mówię tutaj o tych paskach na dwóch środkowych palcach. Lepszę są chyba takie pętelki niż ten patent. Źle się ściąga z ręki, już lepiej zedrzeć jak nie schodzi niż ciągnąć za to :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)  mam parę pytań , gdzie kupujecie ciuchy rowerowe najczęściej ?, bo chodząc po sklepach  sportowych decathlon, intersport itp. Czy galeriach  widzę  że wcale nie jest tam tanio ,a zauważyłem  z  np. allegro za cenę ciuchów z lidra , można  już kupić jakieś fajniejsze ciuszki np. widziałem koszulę 4f ok 50zł spodnie rowerowe też dużo tańsze niż w  realnych sklepach sportowych i się zastanawiam czemu taki przeskok ,cenowy czy aby to nie jakieś podróby  czy coś ,bo zamiast kupować lidrowskie czy innego marketowe badziewia to lepiej coś przez neta wziąć , widziałem smar co do roweru kupuje za 30zł na aukcji był za 18zł itp. :wacko: 

 

---

 

 I drugie pytanko bo zastanawiam się na SPD ,ale nigdy ich do tej pory nie miałem ciekawi mnie czy jak dojdzie do awaryjnej sytuacji przyjdzie się podeprzeć nogą lub do zeskoku to nie ma problemu się odpiąć żeby się nie wywalić? :unsure:  jak to wygląda w sytuacjach awaryjnych ich użytkowanie  ? , i czy są też wygodne do chodzenia że jak gdzieś pojadę to żebym nie musiał zamiennych butów targać za sobą , i jak jest z trwałością takiego obuwia bo nie jest też najtańsze ,czy nie rozleci się w  ciągu jednego sezonu ,czy dla  amatora/dla turystyki rowerowej jest sens ich kupowania ….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dobre doświadczenie z odzieżą z decathlonu, z tym że nie kupuję tych najtańszych. Np. spodenki 700 są bardzo porządne i wkładka jest naprawdę wygodna. Tak samo koszulki 500. Niewątpliwą zaletą jest możliwość przymierzenia wszystkiego na miejscu, a nie tak jak w sklepach internetowych.

 

Co do pytania o SPD to w sytuacjach awaryjnych niemal na pewno wyłożysz się nie raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu reklamacji spodenek z prującymi się nitkami.... Czy przez odcięte metki mogą nie uwzględnić reklamacji? Usunąłem je bo uwierały w plecy ;)

Hej :-)

 

Jakiś czas temu reklamowałem rękawiczki. Też uciąłem metki bo uwierały. Ale reklamację uwzględniono i myślę, że u Ciebie będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cześć   mam parę pytań , gdzie kupujecie ciuchy rowerowe najczęściej ?, bo chodząc po sklepach  sportowych decathlon, intersport itp. Czy galeriach  widzę  że wcale nie jest tam tanio ,a zauważyłem  z  np. allegro za cenę ciuchów z lidra , można  już kupić jakieś fajniejsze ciuszki np. widziałem koszulę 4f ok 50zł spodnie rowerowe też dużo tańsze niż w  realnych sklepach sportowych i się zastanawiam czemu taki przeskok ,cenowy czy aby to nie jakieś podróby  czy coś ,bo zamiast kupować lidrowskie czy innego marketowe badziewia to lepiej coś przez neta wziąć , widziałem smar co do roweru kupuje za 30zł na aukcji był za 18zł itp.

 

kupuje się tam, gdzie bardziej się to opłaca ;) Podróby to nie są, w 4f stacjonarnym widziałam ostatnio spodenki po 60, czy tam 70, więc podobnie, być może to jakieś z poprzedniej serii i stąd wynika cena

 

 

 

 

 I drugie pytanko bo zastanawiam się na SPD ,ale nigdy ich do tej pory nie miałem ciekawi mnie czy jak dojdzie do awaryjnej sytuacji przyjdzie się podeprzeć nogą lub do zeskoku to nie ma problemu się odpiąć żeby się nie wywalić?   jak to wygląda w sytuacjach awaryjnych ich użytkowanie  ? , i czy są też wygodne do chodzenia że jak gdzieś pojadę to żebym nie musiał zamiennych butów targać za sobą , i jak jest z trwałością takiego obuwia bo nie jest też najtańsze ,czy nie rozleci się w  ciągu jednego sezonu ,czy dla  amatora/dla turystyki rowerowej jest sens ich kupowania ….

 

jak się nauczysz, to sytuacje awaryjne nie będę stanowiły problemu, do rekreacyjnej turystyki gdzie nie ma wielu gór i dołków i tempo jest spokojne moim zdaniem nie warto. Wygoda przy chodzeniu też nie jest największa - da się ale w butach "zwkłych" jest wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takiej opinii szukałem iza121 :)  konkretnej ,   widziałem z obserwacji że mało jakoś  ludzi kupowało a dużo się przymierzało do drogich ciuchów a na trasie się różne spotyka :rolleyes:  .

 

 

Te SPD mnie ciekawią bo  buty się czasem ślizgają itp. i czasem bywa męczące na  trasie ,a ja gównie się specjalizuję  w turystyce rowerowej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...