Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. oferta rowerowa 2014 cz.1


Rekomendowane odpowiedzi

Od 10 marca nowa oferta rowerowa w Lidlu.

Na stronie jeszcze tego nie ma, ale w sklepach są już gazetki. Będą m.in. liczniki (chyba przewodowe), koszulki, spodenki, bluzy, kurtki, kaski, rękawiczki, skarpety, okulary, sakwy i inne akcesoria. Niektóre produkty w kilku wersjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena, taka jakość.Czym tu się podniecać?.Taki zestaw kluczy za 25 zł kupiłem kiedyś w Practikerze(za 3 dychy,durny jak but :stupid: )nawet nie dowiozłem do domu.Przerażony tandetą wykonania wywaliłem po drodze.Te oczkowe obróciły się od razu w uchwycie.Tak że nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena, taka jakość.Czym tu się podniecać?.Taki zestaw kluczy za 25 zł kupiłem kiedyś w Practikerze(za 3 dychy,durny jak but :stupid: )nawet nie dowiozłem do domu.Przerażony tandetą wykonania wywaliłem po drodze.Te oczkowe obróciły się od razu w uchwycie.Tak że nie polecam.

W Praktikerze, za 30 zł, ale co z tego - lidlowy zestaw kluczy zaraz trzeba obsmarować że tandeta i szajs. Używam tych kluczy od dawna, fakt że sporadycznie ale parę razy w trasie du** mi uratowały. Do tego kosztują nieco ponad dychę. Osobiście polecam, jakikolwiek podobny kompaktowy zestaw podobnych kluczy jest nie do kupienia za te pieniądze.

 

Co do reszty to stały asortyment oferty rowerowej. Ja z ciuchów lidlowych się wyleczyłem i przerzuciłem na kilkukrotnie droższe ale dętkami czy sprayem do czyszczenia (nie tylko łańcucha, używam go jako uniwersalnego w warsztacie) jak zwykle nie pogardzę i wezmę po kilka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Te buty z niemieckiego linku to model trekkingowy - do typowego MTB niespecjalnie się nadają. Mam podobne lidlowe sprzed kilku lat. Nadal dają radę w lekkich, turystycznych zastosowaniach, ale "łagodny" bieżnik kompletnie nie sprawdza się, gdy trzeba rower w trudnym terenie wpychać na strome górki czy z nim schodzić...

Jak pamiętacie, w zeszłym roku były w ofercie czeskiej/słowackiej klasyczne, agresywne buty do typowego MTB. Trudno powiedzieć, czy będą w tym roku, a także jak sprawdziła się ich jakość po tym czasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...