Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Marcus nie ma się co wściekać, po prostu kupując rower trzeba wybrać odpowiedni rozmiar a z tego co pisałeś mierzyłeś 8 sztuk :)

Odwrócenie mostka na minus ma tyle samo sensu co przesunięcie ciężaru ciała na przód bo plecom wcale nie pomożesz skoro tak się przygarbisz a "komfort i radość z jazdy" to poczujesz ale w nadgarstkach.

 

Więc można zacząć od offsetu siodła bo tu nie o szerokość chodzi, można szeroką gumę założyć na bezdętce i na niskim ciśnieniu jeździć, można most wydłużyć i giętą kierę założyć ale może też warto zmienić przyzwyczajenia prosów i nauczyć się jeździć na miękkich kolanach, mocniej ugiętych co na pewno lepiej pomoże plecom, bo pierwsze słyszę aby zgięty kręgosłup pomagał w jego rehabilitacji.

 

Peace&Love

Edytowane przez errwin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcus nie ma się co wściekać, po prostu kupując rower trzeba wybrać odpowiedni rozmiar a z tego co pisałeś mierzyłeś 8 sztuk :)

Odwrócenie mostka na minus ma tyle samo sensu co przesunięcie ciężaru ciała na przód bo plecom wcale nie pomożesz skoro tak się przygarbisz a "komfort i radość z jazdy" to poczujesz ale w nadgarstkach.

 

Więc można zacząć od offsetu siodła bo tu nie o szerokość chodzi, można szeroką gumę założyć na bezdętce i na niskim ciśnieniu jeździć, można most wydłużyć i giętą kierę założyć ale może też warto zmienić przyzwyczajenia prosów i nauczyć się jeździć na miękkich kolanach, mocniej ugiętych co na pewno lepiej pomoże plecom, bo pierwsze słyszę aby zgięty kręgosłup pomagał w jego rehabilitacji.

 

Peace&Love

Masz problem z kręgoslupem ?

Edytowane przez Emi00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna fotka z pleneru. może to "tylko" las ale i tak nieźle jak na kilkanaście miesięcy przerwy. 

Na szybko:

dłonie bolą jak cholera - potrzebne grubsze gripy;

tyłek... musi się przyzwyczaić;

plecy - będzie dobrze.

 

No i trochę za zimno ale 15 km to też niezły wynik.

 

Podoba mi się sztywność korby. Amortyzator nie dobija do końca, a może nie miał okazji. Trochę jestem zawiedziony hamulcami ale może się dotrą albo po prostu są za słabe na moją wagę, albo mam jeszcze "hamulce" do mocnego hamowania...

Mostek na razie nieruszony. 

Miała być niespodzianka w postaci mini błotnika z logiem treka (własna robota) ale franca nie mieści się pod podkową. Może coś jeszcze wyczaruje.

 

Ktoś się orientuje, kiedy się ociepli?! ;)

 

5c265e660aca.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.ktoś w Hameryce wypuści 32erowce

Myślałem, że już dawno wypuścił i do tego w dużo, tanio, wallmart 

 

@wery

Pikny proszę pana, tylko po co Muck Off w bidonie?

 

P.S. Z tym dolnym zdjęciem to trochę zgłupiałem bo miejscówka wygląda jak kopia z Zagórza Śląskiego.

Edytowane przez Tofi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jednoo...

 

Nie wiem, czy powinienem już "wybrzydzać" ale wydaje mi się, że w przyszłości będę chciał zmienić amortyzator na klasę wyższą czy po prostu coś lepszego. Może nie wiem czego mam się spodziewać po obecnym XC32 SA. 

 

(Może to nie ten dział?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Korzystając z okazji że taki temat istnieje, chciałbym Wam pokazać mojego ścieżkowego 29era:

 

 

 

Kona Satori 2013 po kilku modyfikacjach

Skok P/T: 140/130mm - Rock Shox Pike RCT3 Solo Air/Fox float CTD
Napęd: SLX 2x10  (26/38)x(11-36)
Hamulce: XT 180/180
Koła: 29': Obręcze: dt s ex471/ Piasty: dt s 240s/ szprychy: dt s competition
Opony: WTB Vigilante 29x2.3
Sztyca: regulowana Kind shock LEV
Siodło: Wtb rocket v
Kiera/mostek: Crank Brothers 780mm/Funn 50mm

 

 

3EoNOh.jpg

7HHDoN.jpg
 

9hSAXO.jpg

 

 

Pozdr

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...