Skocz do zawartości

[piasta]DT Swiss 340 wymiary


swimfan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem zamierzam w najblizszym czasie zaplesc kolo w tylnym kole mam aktualnie piaste DT swiss 340 pod tarcze i ja chce wykorzystac dobrze chodzi i jest ok.Potrzebuje jej wymiaru aby dobrac szprychy,zmierzylem jej kolnierze suwmiarka bo tylko to moglem zrobic(aktualnie zaplecione kolo i duzego manewru nie mam) i wyszlo po jednej stronie 61 mm po drugiej 67mm.Tak chodze po necie i nigdzie takiego wymiaru nie mam jak przegladam parametry DT swiss 340 tylnych piast nic nie moge dopasowac.Piasta jest na pewno z przed 2007r ,moze komus sie rzucila jakas strona,gazeta itp gdzie mozna poszperac odnosnie wymiarow piast DT ,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kalkulatorze szprych na stronie DT są wymiary ich piast: http://www.dtswiss.com/SpokesCalc/Calculator.aspx .

no wlasnie nic nie pasuje,ale z tych wymiarów jakbym chcial dopasowac to pasuje 58/52mm jezeli oni mierza srednice od oczka do oczka.Ja pomierzylem nie od oczka tam gdzie mocowana jest szprycha tylko wyzej,taki mialem dostep suwmiarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...