Skocz do zawartości

Wheeler Team


QWEY564

Rekomendowane odpowiedzi

to i ja sie dolacze mam wafelka pro 19 z 2005 i jestem z niego bardzo zadowolony w kwietniu tylko amorek (rst capa T5)planuje zmienic moze macie jakis pomysly na dobry i niedrogi amorek ??

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejny zadowolony Wheeler RoveR UseR :)

Oby takich więcej bo Wheeler na Polskim rynku wciąć jest niedoceniany...

 

dokladnie ale to sie zmienia a tak pozatym to jezdzimy na tych samych maszynkach :D:):D:D:D

i musze powiedziec ze jezdzi sie wspaniale :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poprzedniego posta:

wciąć > wciąż

---

 

 

Owszem, wspaniale, ale zaczynam powoli odczuwać wady tego matowego lakieru jakim "Dziewietnastka" jest obdarzona...strasznie łatwo go czymkolwiek zadrapać i dość szybko łapie otarcia od pancerzy :|

Ale poza tym jest faktycznie fajnie :D

I nawet Capa nie jest taka zła :)

 

Swoją drogą, widzieliście już Wheelera Pro 19 DS i Pro 19 '06? [w którym poza zmianą literki w amorze i gripami nic się nie zmieniło :)]

 

http://www.wheelerworldwide.com/pro-19.htm

http://www.wheelerworldwide.com/pro-19ds.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym wcześniej... Pamiętaj żeby nie być nachalnym i proś nie o gadżety ale o nowy katalog i "cennik". Naklejki i bandamę/koszulkę przyślą gratis...

 

Powiedz im że masz na oku jekiegoś bika i chcesz wiedzieć o nim trochę więcej(nie ma go w necie) zanim wybieżesz się do sklepu...

 

powodzenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję się jako stary Wheelerowiec :)

Najpierw miałem Wheelera ProRide 600 z 2002roku, jeszcze ze sztywnym widelcem, acerą z tyłu (jak wróci do mnie aparat to strzelę fotkę, bo jeszcze stoi jako rower "zapasowy":D ) zmieniony miał widelec na RST GILA TL (po wjechaniu w ogrodzenie :P :P ) obręcz tylnią na AlexRims DM18, bo troche brutalniej go traktowałem :P

Teraz mam Wheelera Pro 29 rocznik 2005, zmieniany miał amortyzator ze standardowej(chyba rst capa) na Suntour XCP 75 z Lockoutem :D a teraz planuję zmiane Suntoura na Manitou Nixon, mam nadzieję, że niezmieni się tragicznie geo bo :P. Zmieniana była także obręcz tylnia na AlexRims Supra BigHorn (BH). Od zakupu (maj 2005) przejechałem na nim ponad 4500km, nieoszczędzając go, zaliczył górę Chełm w Myślenicach.

Zdjęcia mogę dodać w weekend, ponieważ aparat pojechał na wycieczkę:D

Pozdrawiam

 

PS. na stronie wheelera są teraz wyprzedaże starych modeli i ram:) taka ramka WASP02 mmmm :):P

a test Wheelera Pro 39 na rower.com.

PS2. pisałem do przedstawiciela na polske o cennik i jakies naklejki i niechcieli dac bandamki, nawet chłop nic nie napisał o katalogu o który także prosiłem:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisalem ze chce wymienic swojego wheelerka na jakiegos nowego bo jestem z tej firmy zadowolony i ladnie poprosilem o katalog. B) TYlko że ta to pisałem ze 2 miesiące temu a dopiero nidawno przyszlo, na poczatku otrzymalem odpowiedz ze katalogi sa w druku i ze dostane jak wydrukuja, i dotrzymali słowa. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O prosze, nie wiedziałem że jest taki team :]

To się dopisuję, od 11 kwietnia jeżdżę Wheelerkiem 3901ZX

(hardteil, RST Gila SL, kaseta piasty korba przerzutka tył: Shimano deore, gripshifty Shimano LX, klamki i hamulce V-ki jakieś shimanoskie, obręcze axelrims PC19, opony Kenda Crusher)

Muszę przyznać że wheelery nie budziły mojego zaufania, i to nie daltego zę wcześniej wiernie pomykałem na authorku, a dlatego zę gdy brat kupił dla swojej rodzinki 3 miejskie wheelerki to zaczeły sie w dwóch kasety rozpadać zaraz po zakupie, i sklep mu nie uznał reklamacji że to niby nie z winy sprzętu (wow), ale jak obejrzałem osprzęt już mojego hardteila to nie miałem takich obaw, mimo niskiej ceny bo 1900 to niewiele jak za taki rowerek mi sie wydaje :)

Rower spisuje się znakomicie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej! Od ubiegłego piątku jestem szczęśliwym posiadaczem Wheelera 39 Pro `05. Poproszę o wpisanie do klubu ;)

Niestety nie miałem okazji go jeszcze porządnie wypróbować, ale za 2 dni troszkę się na nim pomęczę!

Pozdrawiam koleżanki i kolegów Wheelerowców ;-)

 

Ps. A byłem już niemal zdecydowany na Authora Basic`a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc 3901ZX waży 13,9 kg (rama 21"), ale szczerze to sie tego nie czuje i sam sie zdziwiłem gdy waga mi to pokazała. Cóż, rowerek chodzi świetnie, gdy daję koleżankom na małą rundkę to są zachwycone że "on sam jedzie". Dobrze przyspiesza, pewnie hamuje, troche rączki twarde ale rękawiczki załatwiają sprawę.

Dane techniczne:

Dźwignie przerzutek Shimano LX SL-M570

Korba Shimano Deore FC-M445 (hollowtech, wielowypust)

Łańcuch Shimano CN-HG73

Obręcze Alexrims PC19

Piasta przednia Shimano Deore HB-M510

Piasta tylnia Shimano Deore FH-M510 VIAM

Amortyzator RST Gila SL

Rama alu 6061

V-brakei Shimano acera

Opony Kenda Crusher (jestem z nich bardzo zadowolony, świetny bieżnik na las i piach, do tego są lekkie)

Jestem z niego zadowolony, zapłaciłem w kwietniu 1900zł, szukałem czegoś podobnego ale bez szans, a wiem że niektórzy nabyli go jeszzce taniej i to o kilkaset zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę...

 

To jest mój bike... 1902ZX jest prawie taki sam, różni się tylko hamplami(w 1902 są mechaniczne tarczówki deore a ja mam V-ki)

 

Napisałeś mi że jesteś nim zainteresowany...

hmn... bardzo trudno go dostać... jest to pozakolekcyjny model i niewiele ich jest na naszym rynku(przynajmniej w zeszłym roku tak było)... Sporo jeżdżę i jeszcze nie widziałem na nim nikogo(może jestem ślepy?? :( )

 

Rowerek po 10 miesiącach intensywnego urzytkowania spisuje się świetnie, jak nówka ze sklepu... Nie był na rzadnym przegladzie ani nie wymagał żadnych napraw(raz tylko regulowałem przednię przerzutkę)... Bardzo mile zaskoczyła mnie rama oraz jej wykonanie... Dokładne równe spawy oraz wzmocnienia przy złączeniu rurek... O ile pamiętam rama jest (przynajmniej)podwójnie cieniowana... Z daleka wygląda klasycznie ale przy bliższym zapoznaniu się z bikiem można dostrzec nietuzinkowy tylni trójkąt efektownie i efektywnie gięty... rama jest wyposarzona w "uchwyty" do hamulca tarczowego...

O ile dobrze pamiętam jest objęta dożywotnią gwarancją...

Wykonana z alu 6061 T4/T6... mocna i wytrzymała...

 

Polecam ten rowerek dla każdego komu zależy na dobrej ramie i biku do późniejszej rozbudowy/tuningu...

Nie ma wprawdzie tarcz(te w modelu 1902ZX) ale hamulce (shi) są bardzo skuteczne :)

Jeśli chcesz wiedzieć więcej pisz na priva...(albo tu :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Jestem szczęśliwym posiadaczem Wheelera Pro 1902 ZX (osprzęt Alivio i Acera,hamulce tarczowe shimano przód/tył,widelec RST Capa T5 - wbrew opiniom na tym forum - daje rade ;) ). Jestem bardzo,bardzo zadowlony :):P:D To była miłość od pierwszego wejżenia :D

Poprzednio miałem Treka 950 - ale mi ukrali :angry:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy w klubie i na forum :)

 

A moja Capa C4 za to zgodnie z opiniami już nie daje rady, jest prawie tak twarda jak zimą B) 7000km to chyba max co można na takim czymś wykręcić (była rozkręcana i czyszczona). A finansowych nadwyżek na coś lepszego nie widać na razie, a ładować w nią nawet kikudziesięciu złoty nie warto. Miejmy nadzieję że ręce mi w tym roku wytrzymają zwiększoną dawkę wstrząsów (w sumie jeszcze 2 lata temu smigałem na sztywniaku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...