Skocz do zawartości

Wheeler Team


QWEY564

Rekomendowane odpowiedzi

Strzykawka z wodą i trochę poruszać na boki...(tylko woda!!! mydło lub jakieś WD 40 zniszczą kierownice-już nic nie będzie się trzymać)

 

Nie wiem co wam się nie podoba w tych gripach... przecież są bardzo poręczne i się ręce nie ślizgają(a jeździś rowerem bez rękawiczek sobie niewyobrażam)

Wg mnie standardowe jest aż do bulu wygodne(zwłaszcza jak jeżdżę w cywilu)

W 2005 nie było 1901 w sprzedaży katalogowej...

jestem bardzo zadowolony z tych hamulców...

PS proponuję żeby każdy posiadacz 1901 wstawił sobie w sygnaturke taki TAG: http://mono.webd.pl/biria_tags/Wheeler/1901zx.jpg

 

 

ok tylko powiedz jak to zrobić bo z kompa jestem .....aaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki za głupie pytanie :D , po co srebrna tasma ? nie da rady poprostu ściągnąć napisów ?

 

 

Na moje oko te napisy są namalowane, nie jest to naklejka. Jeśli jednak jest to naklejka (kalkomania jakaś??), to na tyle dobrze zrobiona, że szkoda ją zrywać.

 

Kto wie czy kiedyś roweru/ramy nie będę sprzedawał, wtedy ładne napisy się z pewnością przydadzą.

:D A taśma klejąca to zawsze jakaś tam forma osłonki.

 

Na razie się jednak pocieszę nowym rowerkiem w pełnej krasie oryginału z ładnymi napisami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz do panelu kontrolnego(na górze obok twojego nicka) i tam wybierasz opcję edytuj sygnaturę(czy jakoś tak) i tam w polu tekstowym otwierasz opcję "Dodaj obraz" i wklejasz tam adres podany przezemnie w poprzednim poście...

 

Zobacz tutaj:

klop7po.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz do panelu kontrolnego(na górze obok twojego nicka) i tam wybierasz opcję edytuj sygnaturę(czy jakoś tak) i tam w polu tekstowym otwierasz opcję "Dodaj obraz" i wklejasz tam adres podany przezemnie w poprzednim poście...

 

Zobacz tutaj:

klop7po.th.png

[/qote

 

ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji i ja skorzystałem z porady i się udało. Dzięki.

 

Dziś złapałem pierwszą gumę nowym roweremi się wkurzyłem bo poszedłem sobie do sklepu po dentkę a nie sprawdziłem, że tu są jakieś małe wentyle (francuskie??) :D i kupiłem zwykłe rowerowe i mi się wentyl w obręczy nie mieści. No i jutro maszeruje po następną dentkę :angry: no i łatki bo tego też akurat nie mam i nie mam z czego wyciąć :)

Nie mogę tylko zrozumieć od czego się ta dętka popsuła, bo stało się to na gładkim asfalcie, ani na oponie, ani na obręczy nie ma nic co mogłoby ją uszkodzić. Może jakaś kiszkowata ta dętka kendo? nie wytrzymła ciśnienia? :P:angry2::angry2:

 

Eh a miałem taką fajną wyprawkę rowerową i na 40km ta cholerna guma :angry: :angry:

Nie mam dziś humoru, sorry ze sie zloszcze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w 1901 ZX bo go na zywo nei widzialem ale w tanszych wheelerach sa naklejane naklejki :)

 

1901zx ma taką samą ramę jak Twój 3901zx, tylko w innym kolorku.

Tak więc srebrna taśma już niedługo.

 

Już wymieniłem dentkę :033: , ale zapomniałem tym razem łatek do dziurawej kupić :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka do użytkowników wheelera, a szczególnie 1901zx i innych modeli opartych o taką samą ramę:

 

1: Czy ktoś z Was ma bagażnik tylny (ew. przedni też) jeśli tak to jaki, gdzie go kupił i za ile? Jakie obciążenie zabieraliście na ten rower?

 

2: Zauważyłem wczoraj mały luz na styku widelca i ramy, jak to zlikwidowac?

 

Coś niemrawo na stronce klubu wheelera, ale to może dobrze. Oznacza to że wszyscy jeżdżą (będą silni i zdrowi) lub pracują dla dobra Ojczyzny i czasu nie mają :-)))

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka do użytkowników wheelera, a szczególnie 1901zx i innych modeli opartych o taką samą ramę:

 

1: Czy ktoś z Was ma bagażnik tylny (ew. przedni też) jeśli tak to jaki, gdzie go kupił i za ile? Jakie obciążenie zabieraliście na ten rower?

 

2: Zauważyłem wczoraj mały luz na styku widelca i ramy, jak to zlikwidowac?

 

Coś niemrawo na stronce klubu wheelera, ale to może dobrze. Oznacza to że wszyscy jeżdżą (będą silni i zdrowi) lub pracują dla dobra Ojczyzny i czasu nie mają :-)))

Pzdr

 

Czesc masz racje wlasnie jestem u wybrzezy portugali mam z glowy jazde na 6 tygodni,zycze Tobie i Wszystkim innym w klubie dobrej pogody i wielu kilometrow.A co do bagaznika nie wiem nie uzywam. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc masz racje wlasnie jestem u wybrzezy portugali mam z glowy jazde na 6 tygodni,zycze Tobie i Wszystkim innym w klubie dobrej pogody i wielu kilometrow.A co do bagaznika nie wiem nie uzywam. Pozdro

 

 

To tylko miłego pobytu pozostaje życzyć :(

jak wrócisz opowiesz jakim tam sprzętem rowerowym się posługują i czy wiedzą co to wheeler :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj złapałem pierwszego w tym rowerku kapcia :025: Nie miałem przy sobie ani łatek, ani dętki ani pompki (której wcale nie posiadam :unsure: ) . Pchałem rower na jednym kole przez okolo 5 km i wkońcu dopchałem do kolegi który miał łatki. Skleimiśmy detke i wynikł problem z npompowaniem :angry2: Mieliśmy jakaś normalną pompke od rowerów ale nie chciało za chiny napmpować :| Po około 30 min prób udało mi sie nabić powietrza do połowy i tak jechałem przez 16 km do domu :(

 

P.S. Możecie polecić mi jakaś dobrą pompkę do zaworów typu presta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P.S. Możecie polecić mi jakaś dobrą pompkę do zaworów typu presta?

 

Ja mam pompke z zaworkiem uniwersalnym co ma do wszystkiego pasowac, nie wiem czy do wszystkiego pasuje ale presta jakos pompowal (tez kapcia mialem ostatnio). Jest za to lepszy patent, kupilem w sklepie rowerowym za kilka zlotych przejsciowke (malutki kawalek metalu) i teraz moge sobie pompowac na kazdej stacji benzynowej czy z innego kompresora samochodwego :)

Woze to stale ze soba, bo nic nie wazy, miejsca tez nie zajmuje, a pozyteczne jak cholera :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry patent z ta przejsciówką. Będe muiał przejść się do sklepu ale wątkie czy u mnie cos takiego dostane.

 

Kupiłem w najzwyklejszym sklepie rowerowym w pobliżu. Rozejrzyj się też w necie, sklepy wysyłkowe, allegro, tam też widywałem. Naprawdę się przydaje i oszczędza rozgrzewki z małą pompką rowerową :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2: Zauważyłem wczoraj mały luz na styku widelca i ramy, jak to zlikwidowac?

Spróbuj dokręćić śrubę, tę w dekielku na końcu rury sterowej.

Jeśli to nie pomoże, to proponuję odkręcić mostek, zdjąć hamulce i wyciągnąć widelec. Wyczyścić i przesmarować łożyska sterów, złożyć wszystko do kupy i mocno dokręcić wyżej wspomnianą śrubkę.

Na 99% któryś z tych sposobów pomoże :)

 

PS. Może nie pomóc, jeśli rower był używany do skakania lub innych cudów, do których nie został stworzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Może znacie kogoś kto chciałby nabyć rowerek Wheelera 1902 ZX (nie mój:) ), rower jest na gwarancji nie używany stan idealny. Zakupiony miesiąc temu dla mojej ukochanej żony która stwierdziła że nie będzie na nim jeździć bo jest dla niej niewygodny i woli damkę.

 

Specyfikacja roweru:

 

Rama : Wheeler ALU aluminium 6061 T4/T5

Rozmiar : 17,5"

Amortyzator przod : RST CAPA T5 76 mm

Przezutka tył / przod : SHI ALIVIO / ACERA

Manetki / Łapy hamucla : SHI ALIVIO / SHI ALIVIO

Hamulce : SHI DEORE Tarczowe Mechaniczne BR-M475

Korba : SHI ACERA

Kaseta (wolnobieg) : SHI ALTUS 8-RZED.

Lancuch : KMC

OPONY : KENDA Krusher 26 x 2,10

 

+ uchwyt na bidon Author i siodełko trochę szersze niż normalne (Wheelera)

 

 

Cena jak mnie interesuje to 1600 PLN do lekkiej negocjacji (nowy kosztuje 1699 PLN)

 

 

Ogłoszenie znajduję się również w dziale sprzedam

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Może znacie kogoś kto chciałby nabyć rowerek Wheelera 1902 ZX (nie mój:) ), rower jest na gwarancji nie używany stan idealny. Zakupiony miesiąc temu dla mojej ukochanej żony która stwierdziła że nie będzie na nim jeździć bo jest dla niej niewygodny i woli damkę.

 

Specyfikacja roweru:

 

Rama : Wheeler ALU aluminium 6061 T4/T5

Rozmiar : 17,5"

Amortyzator przod : RST CAPA T5 76 mm

Przezutka tył / przod : SHI ALIVIO / ACERA

Manetki / Łapy hamucla : SHI ALIVIO / SHI ALIVIO

Hamulce : SHI DEORE Tarczowe Mechaniczne BR-M475

Korba : SHI ACERA

Kaseta (wolnobieg) : SHI ALTUS 8-RZED.

Lancuch : KMC

OPONY : KENDA Krusher 26 x 2,10

 

+ uchwyt na bidon Author i siodełko trochę szersze niż normalne (Wheelera)

Cena jak mnie interesuje to 1600 PLN do lekkiej negocjacji (nowy kosztuje 1699 PLN)

Ogłoszenie znajduję się również w dziale sprzedam

 

Pozdrawiam

 

 

:arrow: Rower sprzedany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałbym się przywitać :)

 

Nazywam się Piotr mój aktualny (od tego roku) rower to Niebiski Pro 19 wczesniej Pro 800 (od 2001)

 

Pozdrawiam

Piotr

 

 

Witamy, witamy chlebem i sola :)

 

Opisz moze jak Ci sie sprzet sprawuje, jakie przebiegi, do czego uzywasz itd.

Najlepiej opisz oba rowerki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...