Skocz do zawartości

[wycieczka] powitanie wiosny


riker

Rekomendowane odpowiedzi

hehe, mam na rzie mase zajec i przez nastepny miesiac, dwa bede niemal niedostepny. Kiedy wyjazd? mam cicha nadzieje, ze na poczatku maja, ale moze sie to przesunie na czerwiec......co do listy to i tak bedzie ona uzalezniona od indywidualnych mozliwosci....

 

po prostu napisze: jade wtedy i wtedy. jak chcecie miec zarezerwowane noclegi to dajcie znac. jak nie to jedzcie na krzywy ryj.....ja jade tak czy siak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

moj rower juz w polsce........siedzi na cle i musze go wyciagnac z tamtad. kolejne 2 tygodnie.

 

Co do skladu imprezy, nie bede robic ceregieli. dam ogloszenie miesiac wczesniej. Bedzie to typowo weekendowa wycieczka, moze zahaczymy piatek. Dam ogloszenie na forum i termin nadsylania zgloszen. Jak okaze sie ze jest 45 osob, bedzie trzeba to jakos poobcinac......ale jak bedzie 20, pojedziemy w dwadziescia. Ot podam konto i bedzie wplata zaliczki na poczet noclegow. kto wplaci jedzie. jak znam zycie taka selekcja bedzie wystarczajaca. Potem sie skleimy na samochody. Moze zawezme Alvarena bo mam blisko z Gliwic Wezme sluzbowe Kangoo........hi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzięki wielkie. Ja piszę się na 100% jedyna przeszkoda to to że moge mieć jakiś egzamin w szkole OBY nie :/ i jeszcze jedno jeśli wyjazd by był w weekend 29,30,31 maj to ja na pewno nie jade do mam komunie w rodzinie:/ chociaż zobaczymy ;)

 

Najgorsze to tak nie pewność kiedy impreza będzie bo wtedy można coś już kombinować z terminami:/ Riker nie znasz chociaż przyblizonej daty wyjazdu????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

no i sie klaruje. bedzie to wprawdzie powitanie lata, ale juz blizej niz dalej.

 

na maje jade obcykac trase (ma niestety padac) i zarezerwowac wstepnie noclegi.

 

Termin bedzie kolo polowy czerwca......pewnie 8-9-10.

 

Po majowym podam ceny noclegow i wyznacze "dedlajn" dla wplat.

 

Ciekawe ilu nas bedzie. Jest jeszcze czas zrobic noge, wiec do roboty !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

termin jest:

 

9-10-11 czerwca.

 

9 - po zebraniu sie wszystkich chetnych jazda nocna (ok 10 km)

 

10 - glowna petla jak na mapkach i przekrojach

 

11 - inna modyfikacja, badz czesc petli pominieta dnia poprzedniego z uwagi na slaba noge

 

Cena noclegu (warunki spiworowo-spartanskie) 10 zlotych

Cena obiadu (wiejski) 10 zeta.

 

Zgloszenia bede przyjmowal mejlowo. Bez wplat wstepnych.

 

liczba ograniczona do 12 osob (lacznie ze mna).

 

konfiguracje pokojowe do uzgodnienia.

 

Wstepnie zglaszajcie sie w tym watku.

 

wiecej info w poniedzialek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się pisze WSTĘPNIE ponieważ 11 moge mieć egzamin w szkole lecz wszystko sie dowiem i za niedługo powiem co i jak :) póki co rezerwuje jedno miejsce :)

 

---

 

Póki nikt się nie zgłosił to..... czy możemy przesunąć termin na 15,16,17 lub 26,17,18 czerwiec wtedy jest długi weekend nie mma ani szkoły ani pracy poza tym może węcej osób by sie zgłosiło.............

 

10,11 czerwiec mam szkołe i nie moge jechać:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

potwierdzam termin.

 

przyjmuje zgloszenia na PW. rogram jak wyzej, rowniez koszty. nic sie nie zmienia.

 

do pierwszego czerwca musze miec szacunkowa liczbe uczestnikow.....wiec prosze rozwazyc oferte ponownie.

 

ps. jest juz 5 osob. ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wychodzi na to ze pojade............sam.

 

He.......paru sie waha, ale na 100% jade ja i kuzyn oraz "ekipa niezawodna", czyli paru znajomych w sile wieku, ojcow rowniez i kolarstwa gorskiego w polsce.

 

Coz.......moze jeszcze Ecia sie namysli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ladnie :035: a na poczatku bylo tylu chetnych ... ale jak ktos tu napisal - jak przychodzi co do czego to kapusta :) . Ja 11 czerwca siadam tylkiem na okeciu a rower bede mial za jakies 4 tyg od 11 wiec na kazda kolejna wyprawe sie pisze. Jak bedzie kolejna wyprawa to pogadamy Riker o ameryce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...