Skocz do zawartości

[wycieczka] powitanie wiosny


riker

Rekomendowane odpowiedzi

jupi!!

swietnie kapitalnie .

 

deklaruje chęci i jesli tylko bede w stanie to sie na to pisze (poczatek maja jest jeszcze optymalny -bo pozniej mi sesja popsuje humor)

uwielbiam tamte okolice bo właściwie tam sie wychowałem ..

 

byłem rok temu konkretnie 1-3 maja ,włąsnie na wycieczce w tamtych okolicach .. chciałem z boraczej wjechać na rysianke i romanke .. a potem cośdalej .. ale nie dało sie jeszcze .. mniejwiecej w 2/3 trasy z boraczej na rysianke zalegał jeszcze snieg -po kolana i ciężko było ..

 

mimo wszystko jestem jak najbardziej za ,bo tak czy siak bede jezdził w tamtych okolicach o tej porze ..

zaczynam teraz ,wiec mam nadzieje ze sie nie rozleniwie

 

mam nadzieje ze sie uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wstepnie tez sie pisze na wyprawe ;)

Musze tylko wiedziec z odpowiednim wyprzedzeniem date zeby wolne zaltwic (ewentualnie L4 :P

 

Znowu hektar z Poznania musze przejechac ale... gory to gory :)

Pogoda moze byc obojetnie jaka mnie to nie interesuje... :)

 

To jak alvaren powtorka z pociagu Katowice - Wisla ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byczo......no na snieg poczekamy. Mam nadzieje ze odejdzie, sesje tez sie slimacza.......wiec jak wspomnialem, co do terminu oczekujcie na info w kwietniu.

 

a we wrzesniu 2 dniowa eskapada przez cale gory sowie i bardzkie (andrzejowka - srebrna gora). A w lato jeszcze jedna, tym razem rabka-turbacz i rabka-lubon. Wow. Bedzie goraco......oby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Riker widze że pomysłów na wyprawy Ci nie brakuje... mam nadzieję że ta pierwsza kwietniowa wypali i sensowny skład się zbierze to można będzie raz na dwa miesiące wyskakiwać na 2-3 dniowe wyprawy... Ja jestem jak najbardziej za i czekam na dalsze info i propozycje :-)

Riker odemnie dostajesz tytuł głównego koordynatora... czytaj centrum organizacyjne ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to bedzie peleton..........jak jasny gwint

 

Tak naprawdę jazda w wiecej niz 6-8 osob to lipa......wielkie zroznicowanie umiejetnosci i kondycji, dzieli i rwie peleton.....ale jak co do czego przyjdzie, mam nadzieje ze spotka sie nas z 10-15 osob......

 

juz sie doczekac nie moge.....a rower i czesci plyna na statku (karbonowa kiera, manetki xo trigger.......), pada snieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapomnialem, ale juz zaczynam trenowac na moim sztywniaku xc.....cannondale. fula na zime nie wyciagam. Hi, Hi.

 

Czy to bedzie kwiecien czy maj zobaczymy.. wlasnie bede kupowal mieszkanie wiec masa na glowie....

 

Liczba zostanie przeze mnie ograniczona z premedytacja do ok 10-12 osob. Wybrani dostana zaproszenia na PW. nie bedzie to wypad na 45 rowerow........ale poczekamy

zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...