Skocz do zawartości

[Rower] Lazaro Integral V


Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu na obciążenia działając w tym miejscu, lepiej zeby "mniej" wystawała sztyca w MTB, bo w crossie na szosie te obciążenia będą mniejsze. 

ZbyszekZmysichKiszek ma w tej kwestii rację moja sztyca to 450 mm przy 21' calowej ramie :)

 

Witam,

 

jaka jest średnica sztycy w lazaro evolution v3?

Czy znacie przykład długiej sztycy o tej średnicy - amortyzowanej?

 

pozdr.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz, jak to sie chyba mowilo nie samym chlebem zyje czlowiek, takze chyba dobrze ze czasem jest okazja zeby przemyslec sobie co nieco

 

a ja zreszta nie patrze na to tylko pod katem, ze mnei osobiscie cos jest na reke, jednak mam na mysli rowniez to, zeby ... albo inaczej mowiac,

ludzie, a Polacy to juz chyba szczegolnei lubia narzekac, ale malo ktos cos zrobi zeby cos zmienic

to ze niewiele mozna to nie znaczy ze niczego nei mozna

 

dzieki za post o serwisie, zaczekam z wystawieniem komentarza tak dlugo jak bedzie mozna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dostałem info, że kupiony przeze mnie  Maestro do mnie dotarł (odebrała go moja rodzina, na której adres zamówiłem przesyłkę)

rower zakupiłem 8 maja wieczorem przez PayU

nastepnego dnia dostałem zapewnienie od sprzedawcy, że w ciągu 2-3 dni roboczych zostanie wysłany.

wczoraj mijał 3 dzień więc grzecznie poprosiłem (podkreślam grzecznie i miło a nie tonem roszczeniowym) o numer przesyłki (chciałem się skontaktować z kurierem, bo jak wposmniałem rower odbierała za mnie rodzina a ja jutro wyjeżdzam na szkolenie więc w razie obsuwy chciałem obgadać co i jak), dostałem informację, że po 18.00 dostanę go na maila (widocznie po tej godzinie rowery wychodzą od sprzedawcy kurierem). No cóż, numeru się nie doczekałem niestety ale rower już jest :) Zatem sprzedawca b_f bike wywiązał się wzorowo z umowy dotyczącej terminu realizacji zamówienia (mam nadzieję, że po rozpakowaniu nie czeka na mnie 15 kilo cegieł ;) ) :) Zaznaczam także, że ani razu nie wydzwaniałem do niego. Nigdy nie dzwonię, zawsze mailuje bo w razie "w" wszystko mam na "papierze", to się tyczy każdego mojego zakupu przez sieć.

Edytowane przez Piehursson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie mój problem z cykaniem roweru? Dziś znalazłem chochlika głównego winowajcę...

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=hnuED_0FlfQ

 

 

tu już jakiś czas temu pojawiła się kwestia tej naklejki w kontekście rozwiązania problemu "cykania" :)

Edytowane przez Piehursson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowerki jak widzę już poszły wszystkie. Wydawało mi się na początku, że było ich 199,

http://allegro.pl/king-of-the-road-2013-lazaro-integral-v3-na-alivio-i3243540891.html

tutaj widzę, że sprzedano 99, sprzedający zmniejszył ilość wystawionych sztuk?

 

 

pewnie nie wyrabia się z realizacją wysyłek i zakończył akcję przed czasem (telefon to mu się pewnie już zagrzewa do czerwoności). podejrzewam, że gdy roześle to co zostało kupione, resztę wystawi ponownie.

Edytowane przez Piehursson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodajcie do tego drugą setkę evolutionów, inne lazaro i kandsy, plus damki, to ja sobie wyobrażam co oni tam muszą mieć, a to pewnie jakaś mała kilkuosobowa firma. poprostu trzeba czekać na swoją kolej. ciekawe czy kolejność licytacji ma znaczenie, ja byłem drugi :D

no ale w dwa dni opchnąć 100 sztuk jednego modelu, to jest naprawdę niezły wyczyn. koleś powinien startować na sprzedawcę/przedsiębiorcę roku, a lazaro powinien być w "timesie" na okładce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Gadałem z nim przed chwilą. Muszą te wszystkie rowery poregulować, popakować, powysyłać.

Także nie burzcie się bo czasu się nie przyśpieszy. Mówił, iż plany są takie żeby na przyszły piątek te rowerki podochodziły.

Ktoś tam pytał się z tymi błotnikami. Oczywiście błotniki są gratis. Za oświetlenie tylko dopłaciłem 25 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak myślisz? U mnie w rowerze z 2011 jest sztyca 27,2mm i tak sama jest założona 450 milimetrowa o średnicy 27,2mm Accent'a plus zacisk Accent na imbus.

 

Ps. przypomniało mi się. Dla tych którym coś tam cyka (pomijając tą naklejkę :) ) przed założeniem sztycy, należy ją bardzo dobrze przetrzeć i posmarować czymś tłustym. Inaczej w momencie silnego depnięcia właśnie bardzo często strzela sztyca w ramie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę, w końcu trochę merytoryki :)

100lar3k, te dzisiejsze rowery to jakieś papierowe są. mój 20 letni romet z raczej niewysokiej półki jest jak czołg, tam się nic nie chce zepsuć, a kompletnie o niego nie dbałem i nie szanowałem, o jakiejkolwiek konserwacji nawet nie wspominam :D

 

Bo ze starymi rowerami jak i innymi sprzętami tak właśnie jest. Jak się nie rozleci na początku to znaczy, że będzie działał przynajmniej te 20lat nawet nie musisz o niego dbać za bardzo. Tutaj niestety ale w zupełności się z tobą zgadzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...