Skocz do zawartości

[licznik bezprzowodowy] jaki wybrać do 80 zł


Yakuza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie , jaki polecacie licznik bezprzewodowy do 80 zł , czy warto wogóle w tej cenie się interesować takim licznikiem , znalazłem na allegro parę pozycji .

 

http://allegro.pl/licznik-bezprzewodowy-kellys-kcc-16wl-wys-0-zl-i1607409656.html

 

http://allegro.pl/licznik-rowerowy-bezprzewodowy-26-funkcji-pedometr-i1604849058.html

 

http://allegro.pl/licznik-rowerowy-sunding-bezprzewodowy-i1619344826.html

 

są jeszcze takie zasilane słońcem , warto tym się zainteresować , ma Ktoś doświadczenia z takimi licznikami ? z góry dzięki za pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam licznik przewodowy np.Sigma 1009 bądź 1609. Dobry licznik bezprzewodowy kosztuje kilkaset zł, tanich nie ma sensu kupować tracą sygnał. Dlatego największą niezawodność dostarczy ci licznik przewodowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Sigme 1009 STS i jakos nie gubie sygnalu :S. Od czasu do czsu zdarzy mi sie jak jade z kolega, ktory ma taki sam licznik. Wczesniej jezdzilem na Sigmie DTS a jeszcze wczesniej na Cannondale bezprzewodowym i powiem szczerze ze nie zdarzylo mi sie, zbeym gubil dosyc czesto sygnal :P. Faktycznie... Dobry licznik troche kosztuje. Ale w/w sigma spelnia wymagania autora tego teamtu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden z ww. liczników nie będzie dobry. Do tej kwoty chyba najlepszym wyborem będzie Sigma 1009 (przewodowa). Jeśli zależy Ci koniecznie na bezprzewodowym szukaj tej samej Sigmy, tyle że STS, czyli bezprzewodowej, to jednak wydatek >100 zł, ale myślę że warto. Tak czy inaczej z wymienionego przeze mnie modelu powinieneś być zadowolony, niezależnie którą wersję wybierzesz posłuży Ci długo.

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zabiliście mi gwoździa :icon_wink: , wcześniej miałem przewodową Sigmę (nie pamiętam modelu ) ale straciłem ją w powodzi ( z resztą nie tylko tą Sigmę ) , teraz śmigam bez licznika i coś mi brakuje , z tego co piszecie to albo wezmę przewodową dobrą Sigmę albo trzeba będzie dołożyć troszkę grosza (prawie drugie tyle ) i szukać Sigmy bezprzewodowej . Wielkie dzięki za rozjaśnienie tematu , poinformuję Was jaką decyzję podjąłem , jeszcze raz dziękuję i serdecznie Was pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zabiliście mi gwoździa :icon_wink: , wcześniej miałem przewodową Sigmę (nie pamiętam modelu ) ale straciłem ją w powodzi ( z resztą nie tylko tą Sigmę ) , teraz śmigam bez licznika i coś mi brakuje , z tego co piszecie to albo wezmę przewodową dobrą Sigmę albo trzeba będzie dołożyć troszkę grosza (prawie drugie tyle ) i szukać Sigmy bezprzewodowej . Wielkie dzięki za rozjaśnienie tematu , poinformuję Was jaką decyzję podjąłem , jeszcze raz dziękuję i serdecznie Was pozdrawiam .

 

no dobra ,przekonaliście mnie za co dziękuję bardzo , wybór padł na Sigmę przewodową BC 1009 , mam jeszcze pytanie czy istnieją jakieś przejściówki żeby można było taki licznik zamocować na mostku kierownicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecacie głównie Sigmę BC 1009 i 1609.

Sam zastanawiam się nad kupnem licznika i mam dylemat.

1609 jest modelem "wyższym" a większość zaleca 1009 :)

To jak to jest? Za co się dopłaca te 15zł do licznika 1609?

 

I jeszcze jedno. Co myślicie o tym?

CICLOSPORT CM2.2

 

Cena wysoka w porównaniu z Sigmą. Wyświetlacz ciekawy, ale czy ktoś kto posiada taki licznik mógłby się wypowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dość niedawno miałem to samo, z tym że u mnie ciąć się poszła gumeczka od podstawki do licznika.

 

Zastąpiłem ją o wiele grubszą gumką, która już nie ma prawa pęknąć. Mocowanie zipami również polecam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tego Kellys, generalnie działa bardzo fajnie, ma wszystkie potrzebne funkcje, nie traci zasięgu... ale ma jeden duży minus, potrafi na ułamek sekundy (albo dłużej, jeśli zatrzymasz się w takim miejscu) złapać zakłócenie i pokazać prędkość 99,9km/h. Nie znam się zbytnio na elektronice, ale zdarza się to przy jakiś wielkich generatorach, centrum miast lub słupach wysokiego napięcia. W "dzikim" terenie mi się nie zdarzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to dodawana jest podstawka z systemem Twist Lock, więc na mostku można bezproblemowo przypiąć.

BTW. Polecam mocować jednak na zipy, ostatnio poszła mi gumeczka od mocowania czujnika.

 

 

no to mnie uspokoiłeś safian , właśnie czekam na ten licznik , już kombinowałem jak to przerobić , dam znać czy jest ta podstawka twist lock , a o jakich zipach piszesz , pewnie wiem o czym piszesz ale widzę że w różnych regionach różnie to nazywają chodzi o takie mocowanie trititutka czy jakoś tak ? :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...